Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Amerika dental assistanlik

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Amerika dental assistanlik

Selamlar

Turkiyede 7 yillik dis hekimiyim , Amerikaya gelip dental hijyenistilik ile ilgili kurs filan alip is bulup calisip arada denklik alip dis hekimligi yapmak istiyorum , prosedur nasildir bilen varmidir ve bunu gerceklestirmek icin en kolay nerede baslayabilirim.
    Baktigimda detroit ,seattle , chicago , LA ve SFO gitmek istiyorum (ozellikle chicago veya LA )
    Dil okuluyla gelip baslayip boyle devam edebilirmiyim , yada buradan direk bi okul nasil bulabilrim ve nasil kayit yapabilirim ? Bilgisi olan varsa sevinirim

Tesekkurler

Butun bunlar icin oncelikle Amerika'da calismaya musait bir statunuz olmasi gerekiyor, yani green kart.
    Fethiye Temiz

"Bilgiye ihtiyacin olan zamanlari dusun, bilgini paylas"

Lutfen herkese saygili olunuz, hakaretamiz yazilar forumdan banlanmaniza neden olur.

"SORULARINIZI LUTFEN FORUMDA SORUNUZ, OZEL DANISMANLIK YAPMIYORUM"

Yorum

Orjinal yazı sahibi: GentleDoe View Post
      Butun bunlar icin oncelikle Amerika'da calismaya musait bir statunuz olmasi gerekiyor, yani green kart.
      turist vizesi ile gelip bu sertifikayı alıp çalışamazmıyım acaba sonra , sponsorlu iş bulup

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Lee_Hooker View Post
        turist vizesi ile gelip bu sertifikayı alıp çalışamazmıyım acaba sonra , sponsorlu iş bulup
        turist vizesiyle öğrencilik yapamazsınız en azından bu tip öğrencilik. turist vizesiyle haftanın çok az bir saati dil eğitimi alabilirsiniz o kadar. her kurumdan da alamazsınız. yanisi siz iş olmaz. öğrenci vizesi alırsanız olay değişir tabi. fakat yinede çalışmanızı sağlamaz bu vize.

Yorum

Amerikan vatandasi birisi ile evlenerek yasal sekilde gelebilirsiniz...
          ***BUYUKSU***

Yorum

Kiz arkadasim çinli �� Gelip oraya bi sekilde onuda getirmeyi dusunuyorum , peki baska yasal yoldan gelip yerlesme sanismiz yok mu ?? Green card cekilise basvurdum , cikmazsa baska nasil olabilir ��Japonyda bi sure calistim , amerikaya geldim 3 sefer turistik felan �� Bi turlu isin icinden cikamadim

Yorum

sponsor olayı çok zor be hocam.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: NewtonunKafasınaDüşenElma View Post
                sponsor olayı çok zor be hocam.

Peki biz nasil gidecegiz amerikaya kalici olarak , evlilik ve green card cekilisi disinda (:

Yorum

Baska yolu yok malesef.
                  Fethiye Temiz

"Bilgiye ihtiyacin olan zamanlari dusun, bilgini paylas"

Lutfen herkese saygili olunuz, hakaretamiz yazilar forumdan banlanmaniza neden olur.

"SORULARINIZI LUTFEN FORUMDA SORUNUZ, OZEL DANISMANLIK YAPMIYORUM"

Yorum

Orjinal yazı sahibi: GentleDoe View Post
                    Baska yolu yok malesef.

Iste bu uzdu ((

Peki avusturlaya ve ingiltere ile ilgili bilginiz varmi acaba?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Lee_Hooker View Post
                      Iste bu uzdu ((

Peki avusturlaya ve ingiltere ile ilgili bilginiz varmi acaba?
                      ingiltere için ankara anlaşması var Türkler çalışabiliyor ama belli presödürü var onu araştırın
                      kanada ise her sene 300-400 bin arası göçmen alıyor

Yorum

Ingiltereyle olan Ankara Antlaşması iş yeri açabilmek için.USA daki E2 vizesi gibi.Nitelikli göçmen için değil.Yani Ankara antlaşması ile Diş hekimliği yapabilmesi mümkün değil.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: teacher View Post
                          Ingiltereyle olan Ankara Antlaşması iş yeri açabilmek için.USA daki E2 vizesi gibi.Nitelikli göçmen için değil.Yani Ankara antlaşması ile Diş hekimliği yapabilmesi mümkün değil.
                          iş yeri açabiliyorsa dişhekimliği yeride açamaz mı :S

Yorum

Sağlık konusunda önce ihtiyaç olması,sonra denklik gerek.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                            İşleniyor...
                            X