Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Dil Okulundamı Hazırlık Yoksa Comminite Collgein Hazırlığı

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Dil Okulundamı Hazırlık Yoksa Comminite Collgein Hazırlığı

Merhaba arkadaşlar ben rıza, 18 yaşındayım liseden geçen sene mezun oldum önümüzdeki ağustos sonu amerikada new york yada çevresindeki eyalatlerde gelip dil öğrenmek istiyorum sonrasında üniversite olarak amerikada devam edicek eğitim hayatım ama benim asıl sorum şu benim türkiyedeki eğitim danışmanım amerikadaki comminite collge ların hazırlık sınıfının çok kötü olduğunu söylemekte buyüzden özel dil kursuna gidip sonrasında üniversiteye gitmemi istiyor çok arada kaldım ne yapmalıyım okul içinde max.vereceğim fiyat 7bin dolar üstü aşıyor ailemi, benim bu durumuma bi çare olursanız gerçekten çok sevinirim

Kesinlikle üniversite hazırlık aman diyim dil okulu yapma sakın!

Yorum

Anladım teşekkür ederim

Yorum

Bende community college'a gitmek istiyorum ama ingilizcem yeterli değil.
        Community college larda verilen ESL denen ingilizce hazırlığın 1 yıllık ücreti ne kadar biliyor musunuz?

Yorum

Benden de sana tavsiye CC ile vizeye girme. CC girdiğin zaman dil okulu sonrası üniversite okuyacaksın anlamı taşıyor ki böyledir. Dil okuyacağım geleceğim imajı için dil okulu daha mantıklı iyi bir okul. Zaten gittiğinde change yaparsın...
          Mustafa Kemal ATATÜRK

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ngrkem View Post
            Bende community college'a gitmek istiyorum ama ingilizcem yeterli değil.
            Community college larda verilen ESL denen ingilizce hazırlığın 1 yıllık ücreti ne kadar biliyor musunuz?
            Amerikada belki binlerce community college var ve hepsinin fiyati farkli. Texastaki community collegelar uygun fiyatli, okul arti butun masraflar senede $15 bin dolar civari oluyor. "Usnews texas community colleges" google arama yaparsaniz, daha detayli bilgi bulursunyz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: terelelli View Post

Amerikada belki binlerce community college var ve hepsinin fiyati farkli. Texastaki community collegelar uygun fiyatli, okul arti butun masraflar senede $15 bin dolar civari oluyor. "Usnews texas community colleges" google arama yaparsaniz, daha detayli bilgi bulursunyz.
              cevabınız için teşekkürler.
              bütün masraflardan kastınız eğitim, barınma, yol, yemek gibi şeyler mi? yoksa eğitim, kitap, kırtasiye vs gibi masrafları mı?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cenkgreat View Post
                Benden de sana tavsiye CC ile vizeye girme. CC girdiğin zaman dil okulu sonrası üniversite okuyacaksın anlamı taşıyor ki böyledir. Dil okuyacağım geleceğim imajı için dil okulu daha mantıklı iyi bir okul. Zaten gittiğinde change yaparsın...
                konu sahibi arkadaşa mı tavsiyede bulundunuz bana mı tavsiyede bulundunuz anlayamadım tam olarak ama dil okulu için daha mı kolay vize veriliyor CC'a göre?

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                İşleniyor...
                X