Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Dil okulu sonrasi kaçak yaşamaya başlamak

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Adamdaki cesarete bak. Kim almayacak öyle bi güç mü var diyo Hem kaçak hem suçlu hem güçlü. Bir arkadaş yazmış yasal gidin kardeşim. Siz orda bilmemnenizin keyfine iş yapıyosunuz diye biz önceden vize aldığımız ülkeye vize alamıyoruz. Yetti be. Utanmadan sıkılmadan gelmiş buraya kaçak kalmanın yollarını sonuçlarını soruyosun hadsiz!
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Yorum

Bakin, daha bir ay once burada bir beyefendi "kardesim ogrenci vizesiyle gitti, okul bitti, donmedi, tutuklanmis, ulasamiyoruz,nerede oldugunu bilmiyoruz" diye bir paylasim yapti. Bulundugu yeri bulduk, tespit ettik. Yani bir sey olmaz diye bir sey YOK.
      Fethiye Temiz

"Bilgiye ihtiyacin olan zamanlari dusun, bilgini paylas"

Lutfen herkese saygili olunuz, hakaretamiz yazilar forumdan banlanmaniza neden olur.

"SORULARINIZI LUTFEN FORUMDA SORUNUZ, OZEL DANISMANLIK YAPMIYORUM"

Yorum

Psikolojik olarak hangi durumda olduğunuzu bilmiyorum tabi ama kendinizi büyük tehlikeye atıyorsunuz. Yasadışı yatkınlığınızın bireysel ve toplumsal zararlarından arkadaşlar zaten bahsetmişler, onlara katılıyorum.. Fakat, oralarda başınıza bir iş gelse, tecavüz, gasp, dayak, tehdit, ciddi sağlık sorunu, kalp krizi, anevrizma, kırık-çıkık, travma vesaire vesaire.. Kim yardım edecek? Bunlar izin alarak gelmiyorlar insanın başına. Türkiye'de çok güzel yerlerimiz var, bodrum ayvalık... Gibi gibi.. Ufak bir ev kiralayıp bir de iş bulsanız? Sadece naçizane bir tavsiyeydi. Herkes eşit doğmuyor evet, kim bilir ne yaşadınız ama önce dünya üzerindeki belirli kurallar çerçevesinde maksimum yapabileceklerinize odaklanırsanız hayat şanslarla dolu olabilir. Öteki türlüsü hep bir bedelle bitmiştir.

Bu arada dipnot: Orada illegal olan kimseye doktorlar, sağlık memurları yardım edemezler, bu onlar için suç sayılıyor. Ben böyle biliyorum.
        Last edited by ZeynepY; 22-01-2017, 22:59.

Yorum

Oyle bir sey yok.. saglik gorevlisi hayat kurtarmakla sorumlu.. hastaneye getirilen ya da gelen kisinin yasal mi olup olmadigina akmaz once tedavisini yaparlar ama tabi yuksek faturalardan kendi sorumlu... Daha 10 gun once Yuma'da iken aniden bir anjio'ya alindim, gelen fatura $22,000... sigortam olmasa yandiydim.
          Fethiye Temiz

Lutfen herkese saygili olunuz, hakaretamiz yazilar forumdan banlanmaniza neden olur.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: GentleDoe View Post
            Oyle bir sey yok.. saglik gorevlisi hayat kurtarmakla sorumlu.. hastaneye getirilen ya da gelen kisinin yasal mi olup olmadigina akmaz once tedavisini yaparlar ama tabi yuksek faturalardan kendi sorumlu... Daha 10 gun once Yuma'da iken aniden bir anjio'ya alindim, gelen fatura $22,000... sigortam olmasa yandiydim.
            Ben hastane dışından bahsetmiştim, hani bir şekilde yolu yok mu dediği için. Sonuçta hastaneye girerse işi bitti.
            Bu arada çok geçmiş olsun.

Yorum

Tesekkur ederim.
              Fethiye Temiz

Yorum

Need15 bence eger gide bilirsen Los Angeles Califoniyaya git bakarsin sansin tutar Hollywoodda is bulursun. Orda suc islemedikden sonra Polis kimseye kimlik sormuyor....

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                İşleniyor...
                X