Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Dil okulu ücretleri

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Dil okulu ücretleri

Merhaba arkadaşlar hepinize iyi forumlar

Son 3-4 yıl içerisinde dil kursuna gidenler gittikleri dil kursu,şehir ve fiyat bırakırlarsa düşünen arkadaşlara yararlı olabilir diye düşünüyorum.
    Hope is a b*tch
    2018-?

Amerika'daki Dil Kursu Ücretleri Güncel 2017

Amerika'daki dil okulları ve güncel fiyat listesi ile ilgili aşağıya bir link bırakıyorum. Linkte eyaletlere göre filtrelendirme de yapılmış durumda. Listeden hem Amerika'daki dil okullarına hem de eyaletlere göre dil okulları fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Bonus olarak da aşağıya bir video bırakacağım. Oradan da dil okulları ile ilgili ayrıca dil okulları masraflarını nasıl minimize edeceğinizle ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Umarım yararlı olur.

FİYAT LİSTESİ: http://parasutlusupermen.com/amerika...iyatlari-2017/

Yorum

Öğrendiğim bilgiler doğrultusunda dil okuluna milyarlarca para vermeye gerek kalmıyor paranızı boşu boşuna harcamayın.Amerikada bir tanıdık bulup 400-500$ arası dil kursu kaydını yaptırın o fiyatlara 6 aylık paketler satın alınıyor sonrasında konsolosluğa gittiğinizde böyle böyle adıma dil kursu kaydı yaptı abim ablam arkadaşım vs vs diyip gitmem gerekiyor şeklinde belirtirseniz durumunuzu alabilirsiniz 6 aylıklar nerden baksanız 15-20 bin liradan aşşağı para ödemiyorsunuz boşuna kaybetmeye gerek yok o parayı kursa vereceğinize gittiğinizde orada harcarsınız haberiniz olsun.
      Hope is a b*tch
      2018-?

Yorum

burada 117 $ aylık gelecek şekilde 3 ünite kur alıp gelebilirsiniz diyor.Â*
        Ama ne kadar doğru ne kadar gerçek bilemedim.Â*

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
        İşleniyor...
        X