Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Toefl için gerekli 400 kelime

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Merhabalar,

Emre0 yukarıda yazmış olduğunuz "link toefl ilgili olan" rica etsem güncelleyebilirmisiniz hata mesajı veriyor.

iyi çalışmalar.

Yorum

OHİO Nursing board başvurusu

Herkese merhaba,
      uzun bır aradan sonra bugün yazma olanagı bulabıldım.öncelikle10 aydır buradan soru sordugumda yanıtlarını veren tum arkadaşlarıma cok tesekkur ederım.
      Ayın 18de vergi son gün dıye Dayton Akron Federal binasına gittik. adıma gecıcı sigorta numarası aldık.esimin vergisindeqn düşmesine yardımcı oluyormus.ordan nıhayet ohıo nursing board için başvuru yapayım dedim.columbus Ohio nursıng board binasını bulduk.öncelikle ,ingilizce yeterlikil sınav belgesi Toefl ibt (baraj 83), Contact The commission on Gruduates of Foreign Nursıng schools (CGFNS) kayıt için verilen numarayla okulumuz irtibata gecicek. Ve sonra bulundugumuz eyaletin hemşirelik sınavına girmemiz gerekiyor.umarım bilgiler yararlı olur.burdan bilgilendirme formunu yayınlıyamıyorum.Aslında yollamayı bir kez denedim beceremedim.daha sonra tekrar dener yollamaya calısırım.
      Umarım herkes iyidir. Yardımlarını esirgemeyen herkese tekrar teşekkür ediyorum.sevgiyle kalın.Herkesin yolu açık olsun.

Yorum

sizlerede bol sanslar,insallah herseyler arzulariniza gore gelisir.
        GOD SAVE THE QUEEN

Yorum

Sır Altan,
          Yazışmalar için teşekkür ederim. Saygılarımla.

Yorum

Tesekkür ederim

Sır Altan,
            Yazışmalar için teşekkür ederim. Saygılarımla.

Yorum

Youtube dan Toefl 400 kelime dıye ararsanız karşınıza çıkıyor.iyi çalışmalar.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
              İşleniyor...
              X