Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Amerika'da hemşirelik

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

orada alinan bir arabanin 6 ayda bir neden giris cikisi olsun anlayamadim. diger sordugunuz sorulari da bir onceki mesajimda tek tek ve acik acik anlattim zaten..
    Fethiye Temiz

"Bilgiye ihtiyacin olan zamanlari dusun, bilgini paylas"

Lutfen herkese saygili olunuz, hakaretamiz yazilar forumdan banlanmaniza neden olur.

"SORULARINIZI LUTFEN FORUMDA SORUNUZ, OZEL DANISMANLIK YAPMIYORUM"

Yorum

Amerikadan tr e getirilen arabalar 6 ayda bir bandrol için çıkartılmalıymış. Yani o zaman herkes amerikadan 4 te bir fiyata alsın.

Benim aklımda olan soru şu. Ben burda hemşirelik bitirince amerikada kendi meslegimi yapmam için ne kadar egitim almam gerek. Hani 4 yıl falan eğitim alacaksam zaten burda boşa okumus gibi birşey oluyorum. Biz arkadaslarla sunu dusunduk. Okul bitince yüksek lisans yapar orda hangi kademeden başlıyorsak başlarız işte.işe başlayıncada zaten üstüne yaparız eğitimi. Hani aylık 3000 dolarda verseler bi başlangıç olur.

Yorum

la havle vela!!!! Amerika'dan Turkiye'ye araba getiremezsiniz, gumruguyle buradan almanizdan pahaliya cikar.. zaten orada yasayacaksaniz zaten neden Turkiye'ye araba getirmis olasiniz.. Ben size uzun uzun nasil bir egitim almaniz gerektigini anlattim. Turkiye'den mezun oldugunuz gibi Amerika'da hemsirelik yapamazsiniz, orada 2-3 sene surecek bir sinavlar dizisi gecirmeniz gerektigini anlattim.. bu kadar acik acik anlattigim bir konuyu tekrar tekrar soracak sekilde okuyorsaniz, bence (kusura bakmayin ama) hic gelmeyin Amerika'ya.. Her eyalette ve calistiginiz kuruma gore alacaginiz ucret degisik olur da dedim.. Ingilizceniz verilen egitimi anlayacak ve hasta ile hic bir yanlis anlamaya meydan vermeyecek sekilde ust duzeyde mi? Amerika'daki saglik yasalarini biliyo rmusunuz? Anlatabilmisimdir umarim. $3000 ile bazi eyaletlerde ancak karninizi doyurursunuz.
        Fethiye Temiz

Lutfen herkese saygili olunuz, hakaretamiz yazilar forumdan banlanmaniza neden olur.

Yorum

Tamamada ne bu burnu havada yaklaşım? Artslik? Yazma cevap böyle yazacaksan banla gitsin hatta. Fazla havada uçuyorsun amerikalı artist...Birşey sanma istersen kendini

Yorum

Ayrıca vizeleri falan sen onaylıyorsun sanırım. Sana soracak değilim gelip gelmeyeceğimi..

Yorum

iste buyrun bu da tesekkuru..
              Fethiye Temiz

Yorum

Yaşın kaç bilmiyorum ama üslüp içerikten önemlidir. Benim etrafımda yüzlerce doc var desem yeridir. Gider sorarım. Hani öyle dünyayı kurtarmadın 2 cevap yazmak ile. Ama belli ki burda sana bir kaç soru sorulunca cumhurbaşkanı edalarına girmişsin. Uçma o kadar fazla. Herkes abla diyor sana. Abla kal ayaklara düşme. Kimse sana muhtaç değil. Hiç yoksa work and travel ile çıkarım gider sorarım. Green kartımda, derdimi anlatacak düzeyde ingilizcemde var ki zaten w&t de green kart istemiyorlar. Sen Amerikada kala kala TÜRKLÜĞÜ unutmuşsun.... Önce sarsılda kendine gel... Küçük görmeye yönelik davranışların için teşekkür bekleme.

Yorum

bak kardsim once terbiyeni takinacaksin, sonra okudugunu anlamaya calisacaksin.. kim olursa olsun sana uzun uzun detayli bir sekilde anlatilan bir soruyu bin kere sorarsan herkes ayni tepkiyi verir.. ilkokul cocugu gibi sorular sorarsan alacagin cevap da bu olur. Danismanlik ucreti icin fatura mi gonderdik? Saglik alaninda calismis oldugum icin detayli bildigim bir konuda aydinlatabilecegim kadar aydinlattim.. sen once host de bakalim benim Turklugumu sorgulamak sana kalmamis.. DEDIGIM GIBI ONCE TERBIYENI TAKINACAKSIN.. bu attitude ile (simdi sen bunu da bilmezsin ya neyse) Amerika'da is bulamazsin zaten, ikinci saatte kapinin onune koyarlar adami.. etrafinda doc'lar varmis.. Allah onlara sabir versin o zaman.
                  Fethiye Temiz

Yorum

haa bu da sana son cevabimdir, okudugunu anlamayanlarla kaybedecek vaktim yok..
                    Fethiye Temiz

Yorum

aman masallah terbiyenizden gecilmiyor.. ibret olsun diye bu mesajlari birakiyorum herkes okusun.. haaa bilgin olsun site benim degil. Site sahibi banlarsa ona karismam..
                      Fethiye Temiz

Yorum

Ne kadar guzel bir ornek olmus neden herkese yardim etmek istemedigimize..kopekler bile kendilerine yardim eden eli isirmaz..
                        Turkiyede hemsireler bu seviyede ise hastalara kolay gelsin.

Yorum

Never tell the truth to people who are not worthy of it.

Yorum

Bu kişinin yazdığı mesajları görünce aşağılık kompleksi olduğunu düşünüyorum,hemşire olmadan önce bir tedavi ol sen.Birde büyüklerinle nasıl konuşacağını öğren.Gerçi ailen öğretememiş terbiyeyi,bu saatten sonra da öğrenmen imkansız.

Yorum

bence terbiye ve kompleksten ote sanirim rahatsizligi var, son derece ciddi bir rahatsizlik.. gercekten hemsire ise vay o hastalarin haline.. acilen tedavi gormesi gerekiyor.. sildim bazi mesajlarini, yeteri kadar kaldi sanirim.. yesil kart ciktiginda yapilan saglik muayenesinde umarim rahatsizligi farkedilir.
                              Fethiye Temiz

Yorum

Umarım Fethiye abla,ben utandım yazılanları görünce.İnsanda biraz terbiye olur

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                İşleniyor...
                                X