Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

amerikada çiğköfte

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Damak tadi olan insanlar cok hassas, cunku ayni lezzeti bulmak onlar icin hayatin bir vazgecilmezi....Bunu umursamayan her buldugunu afiyetle yiyen ben...Cevremde olan damak tadina duskun tanidiklarima tebessum ve ozellikle hayretle bakiyorum ...Onlarin yiyeceklerin tadini degerlendirmeleri devamli var... yedikleri yiyeceklerin tam tadinda olmasi sart....Eger tam tadinda degilse yuzlerinin sekli degisiyor tadinda olmayan yiyecegi yiyince...Bana defalarca soylediler "sen cok sanslisin ne bulursan yiyorsun, yemek secmiyorsun"...diye....

Yorum

....dun aksam yine amerikanin the border programina bakiyordum,bir arap kadini valizine cig tavuk koymus,pilic gibi aslinda guvercinmis,gumrukculer paketi actilar,bu arada valize biraz guvercin kani sizmis,temizlenmis guvercin tuy filan yok ici filan temiz,neyse kadinin kocaman valizinide alip koca bir plastic torbaya koydular ve valizi imha edecegiz dediler.asyalilar hindistanlilar, araplar o kadar cok yiyec ek getiriyorlarki,sanki dunyada bulunmaz nimetlermis gibi, sonrada hem ceza yiyorlar hemde getirdikleri seyler imha ediliyor.
      GOD SAVE THE QUEEN

Yorum

Altan bey arkadaşın yorumu büyük bir ihtimalle;o çiğ köfte Amerika ya gireçek olacak.
        Çünkü bizim toplumumuzda kurallara uymaktansa,bana da mı yasak.Mantığı olduğu için bu tarz olaylarla daha çok karşılaşırız.

Yorum

ben adanaliyam. amarikalılar bana belki kıyak geçerler.
          neyse, cevaplarınız için sağolun cigerler.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Murek View Post
            Beyfendi burası forum sitesi. Forum sitesi demek karşılıklı konu ve bilgi alışverişi demek. Sizin sorunuz cevaplandı. Sürekli sizin sorunuzu konuşcak halimiz yok. Babo, hemşo falan nasıl bir hitaptır? Kimseye bu şekilde hitap etme hakkınız yok!
            Biz sevdiklerimize öyle deriz doğuda. Sevmediklerimize de zurna. Zoruna mı gitti babo?

Yorum

Ulan var ya yapacaksın şöyle yarım metre uzunluğunda bi çiğköfte dürüm, yanına şalgam suyu, gideceksin holivud bulvarına. dirseklerine kadar suyu aka aka lööp lööp lööp yiyeceksin. Ohhhhhhh yarasın. amerikalılar adamın hasını tanısın!!!

Yorum

Birbirimize saygili davranirsak forum kurallari acisindan daha iyi olur.

Orjinal yazı sahibi: Davaro View Post
                Biz sevdiklerimize öyle deriz doğuda. Sevmediklerimize de zurna. Zoruna mı gitti babo?
                Fethiye Temiz

"Bilgiye ihtiyacin olan zamanlari dusun, bilgini paylas"

Lutfen herkese saygili olunuz, hakaretamiz yazilar forumdan banlanmaniza neden olur.

"SORULARINIZI LUTFEN FORUMDA SORUNUZ, OZEL DANISMANLIK YAPMIYORUM"

Yorum

Arkadaslar,

adam hepinizle kafa buluyor, herhalde cani sikilmis,
                  kusura bakmayin ama siz de sazan gibi atlamissiniz,!

Yorum

Adam forumu bildiğin trollemiş )) herkeinde karnı acıktı herhalde 6 sayfa yorum yapılmış ))
                    2017 ADDITIONAL ELECTION - HAS NOT BEEN SELECTED OFC!
                    2017 HAS NOT BEEN SELECTED
                    2016 HAS NOT BEEN SELECTED
                    2015 HAS NOT BEEN SELECTED
                    2014 HAS NOT BEEN SELECTED

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Murek View Post
                      Katılıyorum. Ama 1$ kurtarmaz gibime geliyo
                      1 $ kurtarmaz dogru...Ama her zaman hayret etmisimdir...Su anda Wendy,de Crispy Chicken burger 1 dolar. Cheese burger 1 dolar...Ayni sekilde Mc Donalds,da Cheese Burger 1 dolar..?....Bunlar nasil kar yapiyor.? Bu kadar ucuza sattiklari urunden gercekten ilginc....

Yorum

İçinde ne kullandıkları önemli.Ingilterede bir kişi,Mc Donalds da burgerin etten olmadığını ispatladı.İçindekini yazmayayım.Sene de bir yerdim,bir daha yemem asla.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                        İşleniyor...
                        X