Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Hangi yolla Amerika'ya gidebilirim? Bir bakar mısınız?

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Hangi yolla Amerika'ya gidebilirim? Bir bakar mısınız?

Herkese merhabalar. Uzun bir aradan sonra tekrar yazıyorum. Daha önce dil okuluna gidecektim fakat vize alamamıştım. Şu an askerdeyim, gelişmeleri ve forumu takip edemiyorum bu yüzden size sormak istedim. Amerika'da bir abla diyebileceğim, bana yardımcı olmak isteyen biri var. Kendisi bana hangi şekilde yardımcı olabilir ve hangisi en kolayıdır? Oraya gitmek ve orda kalmak istiyorum. Şu an askerde yedek subaylık yapıyorum, bunun artısı veya eksisi sizce? Kendisi benim için Mart ayı gibi Türkiye'ye gelebileceğini de söylemişti. Şimdi merak ettiklerim kabaca şunlar, önerilerinize açığım:

1) Beni evlatlık alabilir mi?
    2) Nişanlılık vizesinden mi yararlanmalı öyleyse nasıl yapmalı?
    3) Yedek subay olduğum için turist vizesi alabilirim sanırım. Bu şekilde gidip orda onunla direk evlilik yapmak mı?

Hangi yol mantıklı ve kolay acaba? Kendisi benden 22 yaş büyük ve üzerinde arsa vs varmış. Dediğim gibi askerde olduğumdan şu an pek takip edemiyorum. Hangi yolu izlemek gerekir sizce? Yazdıklarım dışında bir şey de söyleyebilirsiniz. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ediyorum.
    "Paranın başkaları için taşıdığı anlam, benim için bir şey ifade etmiyor. İnsanların hayatını bir nebze olsun kolaylaştırabileyim diye, tüm paramı buluşlarıma yatırdım."

Nikola Tesla

Yok mu bilgisi olan?
    "Paranın başkaları için taşıdığı anlam, benim için bir şey ifade etmiyor. İnsanların hayatını bir nebze olsun kolaylaştırabileyim diye, tüm paramı buluşlarıma yatırdım."

Nikola Tesla

Yorum

Forumda bu konuda dunya kadar paylasim var, biraz arastirmaci olun lutfen. Sizi evlatlik almasi 16 yasindan buyuk oldugunuz icin mumkun degil. Yesil kart cekilisine katiliyor musunuz o da bir sans her sene.
      Fethiye Temiz

"Bilgiye ihtiyacin olan zamanlari dusun, bilgini paylas"

Lutfen herkese saygili olunuz, hakaretamiz yazilar forumdan banlanmaniza neden olur.

"SORULARINIZI LUTFEN FORUMDA SORUNUZ, OZEL DANISMANLIK YAPMIYORUM"

Yorum

Yeşil kart başvurusunu zaten yapıyorum. Açıklama yaptım, telefon kullanımı şu an kısıtlı olduğu için gerekli araştırmayı yapamıyorum. Ancak bilgisi olanlar yazarsa girip kısa süreliğine bakabiliyorum. Yine de teşekkürler.

Nikola Tesla

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
        İşleniyor...
        X