Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Amerikan kabusu

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Altornator degisimi +iscilik 500 civari vermistim.usta eski Madhya lideri escobarin akrabasiymis.soyadida escobar.neyse arac tamirini servise yaptiririm artik.kucuk esnaf bazen kotu kazikliyor.bugun Wal-Mart in servisinde yag degistim.hight mile..37 Dolar verdim ustelik araci check up yapmislar..

Yorum

• Yasarusa: Sizin araba cok sorun cikartiyor gibi geldi bana. Bence daha iyi bir modelle yenilemeye calissaniz daha karli ve rahat olabilir.
      ***BUYUKSU***

Yorum

• Noel zamanı hanımın bi akrabasının yemeği vardı ona gittik. Akrabalardan birinin kuzeni geldi eşiyle, bi ara baktım kadın çantasından tazer denilen şok cihazını çıkardı, çatçat çalıştırıyor ve etrafındakilere anlatıyor, yok kaç volt elektrik veriyormuş, yok kalbi durduruyormuş vs. Bu sırada benim kayınbabam sordu "Bunu çocukların yanında neden çıkarıyosun, ya bir kaza olsa?"
        Kadın tabi anlamsızca bakıyor, bende dayanamadım ve şunu sordum "Noel yemeğine silah getirerek ne yapmayı planlıyorsun? Burdaki aile fertlerinden birinin sana saldırmasını mı bekliyordun? Ne alaka ailenin yanında silah?"

Benim sorumdan sonra ise millet "vay, bunu hiç düşünmemiştik, evet neden zaten en başta aile yemeğine silah getirdin ki "diye kadına çıkışmaya başladılar. Bende derin derin düşünmeye başladım, adamlar aile içine silah getirilmesini garipsemiyor da, çocukların yanında çıkarılmasına bozuluyorlardı. Aile üyelerinin verdiği bir noel yemeğine çantanda silahla gelmen normaldi...

Türkiye'de iyi yetişmiş bir birey olmaktan gurur duydum o an, umarım çocuklarım bu silahçı redneck kafasında bireyler olarak yetişmezler.
        Last edited by Tek_Tabanca; 11-01-2017, 02:58.

Yorum

• Mysea..arabayi bos ver.idare ediyor.senin su methettin bicaklardan aldim.hepci cin maliymis.trdekiler belki begenir.ben China yazisina gicik oluyorum.

Yorum

• En son iphonum calinmisti.internetten Siparis verdim.ama telefon yeni degilmis.tamir gormus.eve geldi.komple sifir telefon.hosuma gitti.iade etmeyi dusunmuyorum.internetten electronic esya alinmaz.buda bana ders olsun.3 kurus fazla ver.git.magazadan al..

Yorum

• Anlık öfkelerinizi anlıyorum ama buraya bu şekilde aktarmanızın doğru olmadığını düşünüyorum. Kelime tercihleri çok önemli. Bu forumu amerika hayali kuran insanlar takip ediyor. Yazdıklarınızdan etkilenip hayallerini denemeden bitirebilirler. Bunu da düşünün bence.
              2017 ADDITIONAL ELECTION - HAS NOT BEEN SELECTED OFC!
              2017 HAS NOT BEEN SELECTED
              2016 HAS NOT BEEN SELECTED
              2015 HAS NOT BEEN SELECTED
              2014 HAS NOT BEEN SELECTED

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
              İşleniyor...
              X