Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Amerikan kabusu

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Altornator degisimi +iscilik 500 civari vermistim.usta eski Madhya lideri escobarin akrabasiymis.soyadida escobar.neyse arac tamirini servise yaptiririm artik.kucuk esnaf bazen kotu kazikliyor.bugun Wal-Mart in servisinde yag degistim.hight mile..37 Dolar verdim ustelik araci check up yapmislar..

Yorum

• Yasarusa: Sizin araba cok sorun cikartiyor gibi geldi bana. Bence daha iyi bir modelle yenilemeye calissaniz daha karli ve rahat olabilir.
      ***BUYUKSU***

Yorum

• Noel zamanı hanımın bi akrabasının yemeği vardı ona gittik. Akrabalardan birinin kuzeni geldi eşiyle, bi ara baktım kadın çantasından tazer denilen şok cihazını çıkardı, çatçat çalıştırıyor ve etrafındakilere anlatıyor, yok kaç volt elektrik veriyormuş, yok kalbi durduruyormuş vs. Bu sırada benim kayınbabam sordu "Bunu çocukların yanında neden çıkarıyosun, ya bir kaza olsa?"
        Kadın tabi anlamsızca bakıyor, bende dayanamadım ve şunu sordum "Noel yemeğine silah getirerek ne yapmayı planlıyorsun? Burdaki aile fertlerinden birinin sana saldırmasını mı bekliyordun? Ne alaka ailenin yanında silah?"

Benim sorumdan sonra ise millet "vay, bunu hiç düşünmemiştik, evet neden zaten en başta aile yemeğine silah getirdin ki "diye kadına çıkışmaya başladılar. Bende derin derin düşünmeye başladım, adamlar aile içine silah getirilmesini garipsemiyor da, çocukların yanında çıkarılmasına bozuluyorlardı. Aile üyelerinin verdiği bir noel yemeğine çantanda silahla gelmen normaldi...

Türkiye'de iyi yetişmiş bir birey olmaktan gurur duydum o an, umarım çocuklarım bu silahçı redneck kafasında bireyler olarak yetişmezler.
        Last edited by Tek_Tabanca; 11-01-2017, 02:58.

Yorum

• Mysea..arabayi bos ver.idare ediyor.senin su methettin bicaklardan aldim.hepci cin maliymis.trdekiler belki begenir.ben China yazisina gicik oluyorum.

Yorum

• En son iphonum calinmisti.internetten Siparis verdim.ama telefon yeni degilmis.tamir gormus.eve geldi.komple sifir telefon.hosuma gitti.iade etmeyi dusunmuyorum.internetten electronic esya alinmaz.buda bana ders olsun.3 kurus fazla ver.git.magazadan al..

Yorum

• Anlık öfkelerinizi anlıyorum ama buraya bu şekilde aktarmanızın doğru olmadığını düşünüyorum. Kelime tercihleri çok önemli. Bu forumu amerika hayali kuran insanlar takip ediyor. Yazdıklarınızdan etkilenip hayallerini denemeden bitirebilirler. Bunu da düşünün bence.
              2017 ADDITIONAL ELECTION - HAS NOT BEEN SELECTED OFC!
              2017 HAS NOT BEEN SELECTED
              2016 HAS NOT BEEN SELECTED
              2015 HAS NOT BEEN SELECTED
              2014 HAS NOT BEEN SELECTED

Yorum

• Xxx'ccccc"cccc..,
                Last edited by yasarusa; 20-08-2017, 18:32.

Yorum

• Yaşar Abi nasılsın iyimisin konuşamadık görüşemedik abim.
                  Forumda cevap veremezsem lütfen bana mail atın bazen konuları takip edemiyorum.
                  Teşekkür ederim
                  Mailimi İsteğin Lütfen.
                  Yaş 33
                  Mersin
                  Bekar
                  Memur

Us Turist Vize
                  Canada Turist Vize

http://abd-turk.com

Yorum

• Sagol.Serkancigim.sukur,surunmeye devam=)gene bunaldim
                    Bayrama,Turkiyedeyim.senden ne haber?

Yorum

• Abi biliyorsun ilk zamanlar sabır ediyoruz 3 yıl en azından lütfen- gel abi iyi olur tatil
                      Biz aynı devam calışmaya tadı yok ama biliyon abi.
                      Green card bekliyoruz devam işte

dolar fırladı gidemiyoruz bir yere paranın adı var abi değeri yok kağıt sadece inan . en azından doların değeri var .
                      Teşekkür ederim
                      Mailimi İsteğin Lütfen.
                      Yaş 33
                      Mersin
                      Bekar
                      Memur

Us Turist Vize
                      Canada Turist Vize

Yorum

• Doların fırlaması bir yana Türkiye'de yaşam masrafları da çok fazlalaştı.
                        Vergiler, cezalar,elektrik, su, gaz, benzin insanın belini büküyor. Bir de boş yere yok 2 sene geçti araç muayene ver para 3 sene geçti elektrik sayacını değiştireceğiz ver para, değiştirmiyorum yepyeni desen mahkeme meseleleri. zorla alacağız paranı diyorlar yani.
                        Vallahi gidişat fena. Millet yakında yamalı elbise giymeye başlayacak. Kimisi de zenginleştikçe zenginliyor.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: tinkoz View Post
                          Doların fırlaması bir yana Türkiye'de yaşam masrafları da çok fazlalaştı.
                          Vergiler, cezalar,elektrik, su, gaz, benzin insanın belini büküyor. Bir de boş yere yok 2 sene geçti araç muayene ver para 3 sene geçti elektrik sayacını değiştireceğiz ver para, değiştirmiyorum yepyeni desen mahkeme meseleleri. zorla alacağız paranı diyorlar yani.
                          Vallahi gidişat fena. Millet yakında yamalı elbise giymeye başlayacak. Kimisi de zenginleştikçe zenginliyor.
                          Tinkoz haklısın ilmiyorum ne olacak ekonomi diyorum başka bir şey demiyorum dediğim gibi bırak doları işte ablam şimdi 160 tl alışveriş yaptı hiç bir şey yok oda yakındı ne yapsın vallahi aldığımzda zaten bim a101 şok gibi yerler inan yanı - şukur ediyoruz 1500 tl almıyoruz ama işte alanlar var biz böyleyiz onlar nasıl memleketimini insanı hep beraber zenginleşmedikten sonra onemi yok ben zengin olsam ne olacak herkes göz koyuyor valla - birileri ranttan çok kazanıyor onunu alamıyorlar -ben memurum ama işte oyle böyle ...

2013 kadar iyiydi gıda ve ev fiyatları düşüktü dolar iyiydi 2013 den sonra bitti herşey - vara var yoka yok derim siyaset işim değil - gelinen nokta iyiydi hep böyle yıllık 6 7 büyüseydik enflasyon tek haneli ve dolar 2- 2.5 aralığında olsa - gıda ve sebze fiyatları makul seviyede kalsa iyi ama olmadı işte . ://

ondan sonra yaşadıklarımız belli zaten -

- dolar makul seviyeye gelecek
                          - gıda ve sebze düşük olması lazım ( ki ilk 5 deyiz üretici olarak ) dünyada
                          - ev kiraları ve ev fiyatları düşük olması lazım ben mersinde 2014 de 130 bin tl aldığım ev şuan aynı ev 250 bin istiyorlar ://
                          - devlet destekli iş yaratılmalı - ama benım görüşüm ben devlete şuçu az atarım o kadar destek var insanlarımız maalesef HIRSIZ VE VERGİ KAÇIRIYOR- devletin burada çok çok sıkı denetlemesi lazım - vergi kaçırmak adam oldurmak gibi ceza almalı -ki o bile şimdi cezası yok :/

- top yekun yeniden sistemli bir denetim ve ile gözetlenmeli - ayrım yapılmadan herkese eşit bakmalı - vergi ve ekonomik konularda af olmamalı - destekler ve denetlemeler arttırılmalı

- gıda ve sebze fiyatları devlet destekli gerekirse ( et balık kurumu gibi ) çok çok iyi yeni şirketler oluşturulmalı üretim ve satış aşamasından itibaren dikkat edilmeli hatalara yer verilmemeli -

- türkiyede devletin ortak olduğu iyi şirketler var thy gibi yüzde yarı yarıya - bunu diğer sektorler içinde yapılmalı devlet sadece denetlemeli - özel sektor kafası üretmeli yönetmeli - özgür olmalı-

- hiç bir ülkeyle kendi ülkemi karşılaştırmam orda oyle burada böyle gibi gibi - o ülkenin dinamikleri ekonomisi başka biz başka biz bize bakacağız nasıl iyi yere gideriz ???

- ama işte benim elimden bir şey gelmiyor ben bile gitmek istiyorum -kolaycığım işte adamlar yüz yıldır çalışmış bir sistem kurmuş bende dahil olmak istiyorum bu sisteme neresi doğru bilmem - en büyük iş bu ülkenin en iyi üniversitlerinden okumuş - aklı fikri -kafası basan - insanların ülkeyi iyi bir yere götürmesi ama onlarda zeten yüzde 90 usa ve ingilterede gidip gelmiyor :/

- hadi benim öyle vizyonum eğitimim yok eee adam sen gitme sen farkını göster sen ileri götür - ama işte sanırım olmuyor yanlış şeyler var . - bu ülkenin zeki insanı var çok çok iyi - ama işte oda başka yerde değerleniyor bizdede vizyon yok oyle kaçıyor iyi adamlar :/

daha çok şey var - başka zaman .

-

Teşekkür ederim
                          Mailimi İsteğin Lütfen.
                          Yaş 33
                          Mersin
                          Bekar
                          Memur

Us Turist Vize
                          Canada Turist Vize

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse