Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ABD Vizesi İçin Sosyal Medya Dönemi

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ABD Vizesi İçin Sosyal Medya Dönemi

ABD, artık vize vereceği kişilerin sosyal medya hesaplarındaki paylaşımları inceleyecekmiş...

http://www.teknolojiks.com/abd-vizes...ya-donemi/130/

.....sosyal medya hesabi olmiyanlar ne yapsinlar.ben hic sosyal medya hesabi acmaya heveslenmedim...zaten dunyada gizli bir sey kalmiyorki.
    GOD SAVE THE QUEEN

Yorum

Bence cok iyi ederler..

Orjinal yazı sahibi: Murek View Post
      ABD, artık vize vereceği kişilerin sosyal medya hesaplarındaki paylaşımları inceleyecekmiş...

http://www.teknolojiks.com/abd-vizes...ya-donemi/130/
      Fethiye Temiz

"Bilgiye ihtiyacin olan zamanlari dusun, bilgini paylas"

Lutfen herkese saygili olunuz, hakaretamiz yazilar forumdan banlanmaniza neden olur.

"SORULARINIZI LUTFEN FORUMDA SORUNUZ, OZEL DANISMANLIK YAPMIYORUM"

Yorum

Çok yerinde bir kadar olmuş.

Yorum

Olumlu veya olumsuz ne etkisi olabilir ki anlamadım ben.

Yorum

Bence zaten inceliyordur. Haber verip duyurmasina gerek yok. Memlekette cok cesit sorunlu tip var, grup uyelikleti ve paylasimlar kisi hakkinda fikir verebilir.

Yorum

Kanımca radikal islamcılara güvenlik nedeniyle vize vermeyecek.İncelesinler benim için artı olur(gerçi benim daha 6 yıllık vizem var.)Yeni başkanları zaten bunu fazlasıyla dile getiriyor.Benim sayfamda bulabileceği tek şey Ulu önder M.Kemal Atatürk.Ha birde bayanların takip ettiği yemek,örgü,dikiş sayfaları.

Yorum

Eskiden FETÖ elebaşı Fethullah Gülen'e gidiyorum diyen herkes sorgusuz sualsiz vize alabiliyordu. Belki şimdide öyle bilmiyorum. Göz boyamak için paylaşımlar yapıp vize alanda olabilir sizin dediğiniz gibi düşünürlerse... Bence ABD'ye bakış açısını ölçmek için bakarlar. Son zamanlar ABD karşıtı söylemler arttı sosyal medyada

Yorum

.....Abd her zaman karisik bir ulke,soygunlari cinayetleri durmayan bir ulke,uyusturucu satisini onliyemeyen bir ulke,ama bunlar korkutan seyler degil,yakaladigini cezalandiriyor,korktuklari islamci terroristler,sadece amerika degil,bir cok avrupa devletide korkuyor,cunku karsilarinda gorunen bir dusman yok, beyinleri yikanmis intihar robot saldirganlari var,musluman ulkelerden gelenleri tabiki mercek altina alacak,zaten bazi memleketlerde bulunmuslara vize vermiyor.sosyal medya hesabi o kadar onemli degildir,amerikaya gitmek icin muracaat eden kisi kotu niyetliyse sosyal medya hesabinida kapatir.abd,ingiltere,fransa almanya,australya disardan gelmelerden cok homegrown terroristlerden korkuyorlar,3 gun evvel Melbourne sehrinde polis 6 genci goz altina aldi,chrismas gunu icin saldiri duzenliyorlarmis
                  ....maalesef beklenmedik zamanda beklenmedik yerlerde bombalar patliyor ve gunahsiz insanlar hayatlarini kaybediyorlar,her hevlet bu tur olaylar icin her tedbiri almakta haklidirlar.
                  GOD SAVE THE QUEEN

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Murek View Post
                    Eskiden FETÖ elebaşı Fethullah Gülen'e gidiyorum diyen herkes sorgusuz sualsiz vize alabiliyordu. Belki şimdide öyle bilmiyorum. Göz boyamak için paylaşımlar yapıp vize alanda olabilir sizin dediğiniz gibi düşünürlerse... Bence ABD'ye bakış açısını ölçmek için bakarlar. Son zamanlar ABD karşıtı söylemler arttı sosyal medyada
                    Evet sizin dediğiniz gibi de bakabilirler.Dediğiniz gibi eskiden uçakta dediğiniz düşünce yapısında olanlar çok fazla idi.Giyiminden davranışından,konuşmasından hemen belli oluyordu.Tahminim onlar hala vize alıyor olabilir.Zaten onların bir kısmı yaşadıkları eyalette komin gibi yaşıyorlar.Yeni gidenleri de kolluyor gibi yapıp,bir güzel kullanıyorlar.

Yorum

Haberlerde bir video izledim,anne/baba 4 ve 6 yaşındaki kızlarını intihar bombacısı olarak yetiştiriyorlar.Çocuklarına bu şekilde ölürlerse gerçekte ölmeyin,hemen cennete gideceklerini söylüyordu.Sanırım bu çocuklar yanlış hatırlamıyorsam bir camide kendilerini ve insanları uçurdular.Suriye ya da Irak olabilir.Biz çocuğumuz kaç yaşında olursa olsun üzerine titreriz.Hasta olsa kendimizi kahrederiz,bunlar küçük çocukları ki o yaşta ki bana göre bebek.Insan kendi çocuğuna bu zararı verebiliyorsa söylenecek söz biter.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                      İşleniyor...
                      X