Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Green card bakarmısınız

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Green card bakarmısınız

Mrhaba arkadaşlar ben şimdi green carda başvursam turist vizesi mülakatında sıkıntı olur mu hem green card başvuru yapcam o sonuclanana kadar turist vizesi alıp amerikaya gitcem sıkıntı olur mu mülakatta sz green card başvurusu yapmşsnz eğer çıkmazsa orda kalırsınız derler mi?

Vizeye başvur sonra yaparsın kasıma kadar devam ediyor gc başvurusu

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Djdikkkat View Post
      Vizeye başvur sonra yaparsın kasıma kadar devam ediyor gc başvurusu
      Abi büyük olası red alırsın diyorlar bi abi söyledi bi kaç avrupa ülkesine git dedi snra başvur dedi

Yorum

Yok öyle birşey sen geri döneceğine inandırırsan ve yeteri miktarda para gösterirsen alırsın vizeyi

Yorum

İtlica mı etmek istiyorsun amerikaya doğru söyle ?

Yorum

Orda kalmayı planlıyorum evet nasıl inandırırm üstüme değil ama iki tane arabamız var yoksada öğrenci olarak mı gideyim dil okuluna?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Bozkurt325 View Post

Abi büyük olası red alırsın diyorlar bi abi söyledi bi kaç avrupa ülkesine git dedi snra başvur dedi
              evet evet aynen öyle inandırırsan alırsın. aynı sekilde yap basvurunu sonucu da paylasırsın.
              bilgincaglar@yahoo.com & bilgincaglar@hotmail.com.tr

Yorum

Orjinal yazı sahibi: xyzcomtr View Post

evet evet aynen öyle inandırırsan alırsın. aynı sekilde yap basvurunu sonucu da paylasırsın.
                Avrupa hangi ülkeler kolay verir vizeyi bi bilgin var mı red yersem iyice sıkıntıya girer

Yorum

Yunanistan ı deneyin.

Yorum

Hesabında düzenli para girisi falan varsa. Seyahat sigortanı yaptırırsın. Baglayıcı belgelerini koyarsın ve bir sıkıntı yasamadan alırsın vizeni. Schengeni alamazsan zaten abd vizesini falan da unut. Daha kolay alınan bir vize. Sen trde baglayıcı sebep sunamazsan abd turist vizesine basvur alırsın kesin diyen boş kisileri pek dikkate alma.

Yorum

Genelleme yapmayı sevmem ama vixeyi alan kişilerin banka hesaplarına dahi bakılmadan turist vizesini alıyorlar. Bankada su kadar göster kesin alırson diye birsey yook.

Yorum

Bozkurt ben gideceğim kasımda amerikaya yardımcı olurum sana dinleme sen burdakileri vize vermiyorlar falan hikaye eğer inandırabilirsen alırsın vizeni sorun olmaz

Yorum

Herkese çok teşekkür ediyorum verdiğiniz yanıtlardan dolayı ben aslnda avrupa ülkeleriyle falan uğraşmak istemiyorum abd'den başka hiç bir yer ilgimi çekmiyo bilmiyorum abd neden byle sunacak pek dosyam yok söylediğim gibi iki araba oda bnm üstüme değil ev yok

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Djdikkkat View Post
                            Bozkurt ben gideceğim kasımda amerikaya yardımcı olurum sana dinleme sen burdakileri vize vermiyorlar falan hikaye eğer inandırabilirsen alırsın vizeni sorun olmaz
                            Abi seninle nasıl görüşebilriz ?

Yorum

yaz özelden

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              İşleniyor...
                              X