Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

K1 Nişanlı Vizesi Serüveni (16 Nisan 2014)

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Haydi bakalim kolay gelsin.. merak etme tereyagindan kil ceker gibi olur.
    Fethiye Temiz

"Bilgiye ihtiyacin olan zamanlari dusun, bilgini paylas"

Lutfen herkese saygili olunuz, hakaretamiz yazilar forumdan banlanmaniza neden olur.

"SORULARINIZI LUTFEN FORUMDA SORUNUZ, OZEL DANISMANLIK YAPMIYORUM"

Yorum

nişanlılık vizesi için benim kız arkadaşımda belge toplamaya başladı benden g-325 formu fotoğraf ve intent to marry letterı imzalı bi şekilde kargoyla yollamamı istedi onun atladığı ve sizin hatırladığınız başvuru esnasında benim yollamam gereken belge var mı var ise neler teşekkürler

Yorum

bende ve kız arkadaşımda başvuruda bulunacağız yardımlarınızı bekliyorum en güncel bilgiler sizde

Yorum

intent to marry letter'i bildigim kadariyla o yazacak.. formlarin aciklama kisimlarini iyi okuyun, neler eklemeniz gerektigini yazar.
          Fethiye Temiz

Lutfen herkese saygili olunuz, hakaretamiz yazilar forumdan banlanmaniza neden olur.

Yorum

emre71 ben g-325 formu ile birlikte nüfus kayıt örneği yolladım apostilli eksik evrak olarak istenmişti , ilişki kanıtları yolla ben göndermemiştim biraz gecikti. zor işlemler değil ama uğraştırıcı akşam daha detaylı bakarım gönderdiklerime
            ben artık sona geldim çarşamba günü görüşmeye gidicem.
            iyi olmak kolaydır zor olan adil olmaktır.

Yorum

biz 5 senedir beraberiz o yuzden bende olan herşey ondada var fotograflar falan o ayarlıyo hergun gösteriyo intent to mary letter dan onunda benımde yazmam gerekiyormuş kız arkadaşımın benden istediği 3 şey var
              1) g325 benim imzamla olan
              2)fotograf arkası benim imzamla olan
              3)intent to marry letter buda benim imzamla olan
              şimdi sizdende nufüs kayıt örneği göndermem gerektiğini öğredim
              ben bugün fotoğrafı,letterı alabilirsem nüfus kayıt örneğini bana ait olan amerika biletlerini gittiğime delil olarak ve g325 formunu bunun dışında benim imzalayıp ona yollamam gereken yada orijinalini yollamam gereken bi belge var mı? şuan ilk başvuru için belge topluyoruz legend81 ve Fethiye abla cok teşekkür ederim ilginiz için bide burdan amerikaya belge yollamak için hangi firmayı önerirsiniz.

Yorum

Merhaba,öncelikle hayırlı olsun.Bu arada her belgenin aslını göndermeyin.Konsoloslukta görüşmede(yüz yüze)asıllarını istiyorlar.Kendinizde,nişanlınızda da bir dosya tutarsanız daha iyi olur.Mesala biletlerinizin aslını kendi dosyanızda tutup,fotokopisini gönderebilirsiniz.Kısa sürede gönlünüze göre sonuçlansın işlemleriniz.

Yorum

teşekkürler verdiginiz bilgi icin o zaman sadece yazdıgım belgeleri yolluyorum extra birşeye gerek yok demi

Yorum

Istedikleri belgeleri eksiksiz gönderiniz,fazla belge koyacaksanız(Biletler yüz yüze görüşmenin kanıtıdır,fotokopisini koyunuz,bir daha çıkartma imkanı yok biletin.Eğer konsoloslukta görmek isterlerse gösterebilesiniz.)yine gönderin.Forumda okuduğum,bir çok belge vatandaş olana kadar,bir çok kez gerekebiliyor.Bu nedenle verdiğiniz her belgenin aslı veya fotokopisi sizdeki ve nişanlınızdaki dosyada bulunması,bir çok kez işinizi halletmeniz için gerekecektir.Her ikinizde de ayrı ayrı dosya olsun faydanıza olur.Kolay gelsin.

Yorum

Benden istenen evrak resimde
                      diğerlerini yazmışsın benim yolladıklarımdan başka eksik bişi yok formu da düzgün doldurdun mu tamam

Yorum

ingilizce çeviri yaptırmadım apostil yaptırdınmı zaten ingilizce çevirisi de oluyo bişey yapmana gerek kalmıyor.
                        kaymakanlıktamı valiliktemi ne yapılıyordu sanırım hükümet konagının içinde biyerde yaptırdım.

Yorum

tamamdır pazartesi apostil yaptırırım valilikten öğleden sonrada yollarım sınav haftası zaten ders çalışmaya başlarım ondan sonra
                          hepinize çok teşekkür ederim valla çılgınca her konuyu okuyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: legend81 View Post
                            Benden istenen evrak resimde
                            diğerlerini yazmışsın benim yolladıklarımdan başka eksik bişi yok formu da düzgün doldurdun mu tamam

bendeki bu fotogrataki gibi deil ya bende nufus kayıt ornegi yazıyo onunda bugun ingilizcesini sordum yok oyle bişey dediler nüfus müdürlüğünde interneten apostile baktım o kaymakamlıkta yapılıyormuş ama siz bu belgeyi nerden aldınız? bende bu belgeyi alıp apostile yaptırayım

Yorum

nufus kayit ornegini umarim "arsivli" aldiniz.. cunku almaniz gereken o.
                              Fethiye Temiz

Yorum

nüfus müdürlüğünden aldım yine (doğum belgesi) yazan evraktan istiyorum dersen anlarlar sanırım. Sonrada apostil yaptır.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                İşleniyor...
                                X