Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Red aldım 15 gün sonra idari işlem için ekstra bilgi istendi

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Red aldım 15 gün sonra idari işlem için ekstra bilgi istendi

Merhaba
    30 Mayıs günü görüşmede red verdiler. Fakat 2 gün önce idari işlem için ekstra bilgi istediklerine dair mail geldi. Daha önce böyle birşey ile karşılaşan oldu mu? İnternette bayağı araştırdım ama örneğine rastlamadım.

İlk defa duyuyorum dostum görüşmen hakkında bilgi verir misin biraz da kendinden bahseder misin? Durumu anlamaya çalışalım.

Yorum

Görüşmeye gittim tüm belgelerim tamdı. 2002 yılından amerika vizemde vardı. 10-11 Schengen, 2 tane İngiltere vizem var. 100k üzerinde hesabımda para var. 5 yıllık şirket sahibiyim. Bekarım 32 yaşındayım. Sabah 7:30 gorusmesiydi Â*galiba 2. sıradaydim. Direk pasaportu aldı genel bir iki soru sordu aile durumum hakkında sorular sordu. Hiç maddi konulara girmedi vize veremiyoruz diye bir kağıt ve pasaportlarimi verdi. Şaşırdım ilginç buldum. Biraz sure geçsin tekrar başvururum diye düşünürken 2 gün önce mail geldi idari işlemden dolayı ekstra bilgi talep ediyoruz diye.Â*

Yorum

Şartlarınız uygun gibi bence bir tek bekar olmanız sıkıntı bence hata yaptıklarını fark etmisler onaylayacakları kaanatindeyim.Hayırlı olur umarım

Yorum

Merhaba sky line idari islemm isim benzerliginden dolayi guvenlik sorusturmasi icin olur.bende o idari isleme takildim 29.11.2016 gunu vizem onaylandi ardindan idari isleme kaldim ve hala sonuclanmadi 7 ay olcak nerdeyse.sizin durumunuzda anlamadigim nasil vize reddi verdikten sonra idari islem derler.mailde ne yaziyor tam bilgi verirseniz yardimci olurum bu idari islem 7 aydir bana girmedik form edinmedik bilgi birakmadi.ayrica istanbul.niv.com dan ds numaranla kontrolonu yapabilirsin

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ridone.21 View Post
            Merhaba sky line idari islemm isim benzerliginden dolayi guvenlik sorusturmasi icin olur.bende o idari isleme takildim 29.11.2016 gunu vizem onaylandi ardindan idari isleme kaldim ve hala sonuclanmadi 7 ay olcak nerdeyse.sizin durumunuzda anlamadigim nasil vize reddi verdikten sonra idari islem derler.mailde ne yaziyor tam bilgi verirseniz yardimci olurum bu idari islem 7 aydir bana girmedik form edinmedik bilgi birakmadi.ayrica istanbul.niv.com dan ds numaranla kontrolonu yapabilirsin
            Red verdik dedikten 15 gun sonra idari islem olarak gozukmesi ilginc geldi.Sonucta basvurunuz olumsuz sonuclanmıstır dediler kagıt verdiler.
            Captured with Lightshot

Yorum

Formu yazip gonderseydin form extra bilgi formu benden boyle birsey istemediler.her mail attigimda surec hizlanmaz ve bilgi verilmez mailleri geldi.umarim idari islemin cabuk biter ve vizeni alirsin.ben gibi uzun sure beklemessin.

Yorum

istedikleri bilgileri doldurup gonderdim bakalım ne sonuç çıkacak. Bayağı araştırdım ama bilgi alamadım örneği yok galiba.

Yorum

Sonucta idari islem yani guvenlik sorusturmasi.ama bende ayni.surece takildim benden neden boyle bir form doldurnami istemediler ayri bir konu.gelisme olursa durumlari paylasalim burdan herseyin HAYIRLISI OLUR İNŞALLAH

Yorum

Sonuc hakkında buraya yazarsan seviniriz skyline ben de merak ediyorum dogrusu sık karşılaşılan bir durum değil!

Yorum

arkadaşalr konuda açtım foruma fakat benim ilk başvurumdan sonra gelmiş ben önemsemedim ve 2. kez başvurdum gene red aldım bunda dolayı mıdır ? 3. kez başvurdum fakat forumda dolanıyorken bu olaydan haberim oldu cevaplarsanız sevinirim.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                      İşleniyor...
                      X