Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

F1 vizesi onay+Administrative Processing+Uzun süre bekleme=Red ?

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• F1 vizesi onay+Administrative Processing+Uzun süre bekleme=Red ?

arkadaşlar F1 vizem onaylandı.Beyaz kağıt verildi bir haftadan fazla geçti.

ceac.state.gov'de yaptığım vize durumum sorgusunda "Administrative Processing" alıyorum.

Forumda bir yerde F1 onayı alıp uzun süre bekledikten sonra red mesajı almış birinin hikayesini okudum.Ama ona sanırım sarı kağıt vermişler.Tam emin değilim

Şimdi süre uzayınca biraz kıllandım.F1 için onay aldığı halde sonrasında red yemiş olan birileri var mı ya da forumda çevrenizde benzer bir durumu olan var mı ?

Onay verildi denip beyaz kağıdın verilmesi ne olursa olsun (1ay da sürse 3 ay da ) benim F1 vizesini kesin alacağımı gösterir mi ?

ben beklemesine beklerim de pasaportun da orada rehin kalması kötü.Bu süre zarfında iş olsun gezmek için olsun farklı bir ülkeye çıkmak istesem çıkamayacağım demek...

arkadaşlar biraz önce ceac.state.gov adresine hiç umudum olmadan girdim.Sorgu sonrası ilk kez bu sefer "Issued" görüyorum! Allah'ıma binlerce şükür olsun...Benim durumda olup bekleyen arkadaşlar da bir baksın derim...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Bright_Future_Ahead View Post
      arkadaşlar biraz önce ceac.state.gov adresine hiç umudum olmadan girdim.Sorgu sonrası ilk kez bu sefer "Issued" görüyorum! Allah'ıma binlerce şükür olsun...Benim durumda olup bekleyen arkadaşlar da bir baksın derim...

Gözün aydın , hadi güle güle gidiver Öğrencilik yaşamında başarılar dilerim ^_^

Yorum

sağolasın darısı sana da inşallah

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Bright_Future_Ahead View Post
          sağolasın darısı sana da inşallah
          Teşekkür ederim inşallah

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
          İşleniyor...
          X