Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

h1 ve h4 umarım amerika rüyası gerçek olur

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• h1 ve h4 umarım amerika rüyası gerçek olur

arkadaşlar merhaba
    eşim h1 vize için bi yerlerle görüşmelere başladı... yalnız aklımızda milyon sorular...
    bir yer eşimle görüştü ve istiyorlarda. yalnız
    1. sorum

eşim uluslararası ilişkiler mezunu ve çalışacagı firma granit mermer üzerine uygunluk problemi çıkar mı

şuan için firmada hangi pozisyonda olacagı belli değil izleyeceğimiz yolla alakalı fikir alışverişi yaparsanız çok memnun oluruz...

2. sorum

kota dışı kalan arkadaşlara eger öyle bir durum olursa başka tavsiye edeceğiniz alternatif yollar. buarada bende gidersem orda üniversiteye gitmeyi düşünüyorum. ve bir tanede 4 yasında kızımız var... buarada bir dipnot geceyim 4 yıldır green carda basvuruyoruz... bu senede tabiki basvurucaz amerikada tanıdık çok o konuda bir sıkıntımızda yok...

fikir ve bilgi paylaşımı yaparsanız cok sevinirim

anlaşıldı gidenler unutuyor türkiyeyi yok sanırım tecrübe paylaşacak

Yorum

Kusura bakmayin 24 saat forum basinda oturup size aninda cevap verilmeliydi...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MineTockey View Post
        Kusura bakmayin 24 saat forum basinda oturup size aninda cevap verilmeliydi...
        Siz beni yanlis anladiniz sanirim espirili bir sekilde yazmistim... tabikide kimse cevap vermek zorunda degil!!! Bir hevesle yazdigim icin espirili bir sekilde merakimi belirttim sadece

Yorum

Oncelikle ilk sorunuzun cevabi evet cikabilir. Is ile egitimi uygun olmak durumunda yada uzun yillar tecrube ariyorlar. H1 en zor vizelerden biri. Alternatif yolu denediginizi soylemissiniz "Greencart lottary" onun disinda baska bir yol pek yok.E2 vizeleri ile is kurmak olabilir ama o kalici bir cozum degil.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MineTockey View Post
            Oncelikle ilk sorunuzun cevabi evet cikabilir. Is ile egitimi uygun olmak durumunda yada uzun yillar tecrube ariyorlar. H1 en zor vizelerden biri. Alternatif yolu denediginizi soylemissiniz "Greencart lottary" onun disinda baska bir yol pek yok.E2 vizeleri ile is kurmak olabilir ama o kalici bir cozum degil.
            Aslina bakarsaniz kismet olursa zaten tabiki is kirmak isteriz ama burdan bos atip dolu tutturmaya calismak ta pek mantikli gelmiyor. Onun icinde en azindan h1 viseyle gidip calisma hayatina direk atilirsak en azindan oluru olmazi belki daha kolay goruruz diye istiyoruz... yoksa dediginiz gibi yapmayi cok arzu ederiz. Peki turist viseyle gidip bu sekilde e2 vizesine gecis sizce daha mi mantikli ?

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
            İşleniyor...
            X