Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Acİl yardim

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Acİl yardim

arkadaşlar borçlarımdan dolayı türkiyeden ayrılmam gerek amerika için 2023 e kadar vizem var ama turist vizesi olduğu için bir işime yaramıyor fakat orada restoranı olan akrabam var bu h-1 vizesi almamda yardımcı olurmu çok acil yardımlarınızı bekliyorum...

hayir H1B vizesi ancak hacmi buyuk kurumlar tarafindan aliniyor, akrabanizin bir faydasi olmaz.
    Fethiye Temiz

"Bilgiye ihtiyacin olan zamanlari dusun, bilgini paylas"

Lutfen herkese saygili olunuz, hakaretamiz yazilar forumdan banlanmaniza neden olur.

"SORULARINIZI LUTFEN FORUMDA SORUNUZ, OZEL DANISMANLIK YAPMIYORUM"

Yorum

Peki bana önereceğiniz bir yol varmı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fatih5189 View Post
        Peki bana önereceğiniz bir yol varmı
        GC cekilisine katildin mi hic dostum?
        Sansini denemelisin
        Fakat soyle bir durum var
        Bu sene ki basvuru olur seneye sonuclar aciklanir

Ayrica Fethiye Hanim borclar GC icin sorun teskil eder mi acaba?

Olmadi akrabanla gorus bir arastirsin
        Restaurant'in hacmi ne denli bilemeyiz
        Eger sorun teskil ederse benim aklima tek secenek geliyor
        Illegal yasam
        Bu pek guvenli ve tavsiye edilecek durum degil

Yorum

arkadaşlar borçlarımdan dolayı türkiyeden ayrılmam gerek amerika için 2023 e kadar vizem var ama turist vizesi olduğu için bir işime yaramıyor fakat orada restoranı olan akrabam var bu h-1 vizesi almamda yardımcı olurmu çok acil yardımlarınızı bekliyorum...
          Turist vizesi ile gelip kagit ustunde evleneceksiniz. Akrabaniz birini bulacak evlenip kalmaniz icin.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yorgunsavasci View Post
            Turist vizesi ile gelip kagit ustunde evleneceksiniz. Akrabaniz birini bulacak evlenip kalmaniz icin.
            Hocam sen ne guzel yol gosteriyosun oyle,Fatih nickli bi tane arkadasa illegal yollar gosteriyosun diye demedigini birakmamistin, boyle yollar gosterme agzina aci biber surerim.. dogrucu davut!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Southwest View Post
              Hocam sen ne guzel yol gosteriyosun oyle,Fatih nickli bi tane arkadasa illegal yollar gosteriyosun diye demedigini birakmamistin, boyle yollar gosterme agzina aci biber surerim.. dogrucu davut!
              Midemi bulandiriyorsun yemin ederim. Sen ve senin gibi iskembe icndeki mahluklar.....

Illegal yol gosteriyorsun dedigim adam Vatana ihanet etmis ve iltica yollarini anlatiyordu...

Yemin ederim tiksindim sizin gibiler yuzunden bu forumdan. Deminde dedigim gibi iskembenin icindeki pislik bile sizden kiymetli... Alin forumunuzu ne yaparsaniz yapin.

Sende onun gibi PKK kopegisin ondan destek cikiyorsun ona...

Memlekette bir baltaya sap olamadiniz burada sap mi olacaginizi zannediyorsunuz ?

Dolarlar agaclarda gelin alin sizleri bekliyorlar...

Vasifsiz herifler
              Last edited by yorgunsavasci; 15-08-2015, 08:57.

Yorum

Forum Kurallarina ne oldu?

Yorum

Arkadaşlar bilmiyorum neyi tartışıyorsunuz ama benim bir şekilde yurt dışına ailemle beraber gitmem Lazım çok büyük rakamlar batırdım ve iflas ettim Allah'a çok şükür borcumun çoğunu elimde ne var ne yok sattım kapatmaya çalıştım ama yinede üçyüzellibin tl kadar borcum kaldı ve bu borç bankalara yaşım 35 biryerde çalışırım desem maaşıma haciz bırakılır ev kirası çocukların gideri evin geçimi Maaş hiç bir yere yetişmez birde Allah kimseyi gördüğü günden geri koymasın elimde 3-5kuruş para kaldı zor günler için ayırdığım hazıra dağ dayanmaz 2-3 ay içinde oda biter bilmem derdimi anlatabildimmi bu saatten sonra benim Hayatım bitmiş bari Çocuklarım zor günler geçirmesin diye bir Arayış içindeyim yardımlarınızı bekliyorum nasıl bir yol çizmeliyim Amerika konusunda...

Yorum

Abd ile uğraşmaın kıbrıs burnunuzun dibinde.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yorgunsavasci View Post
                      Midemi bulandiriyorsun yemin ederim. Sen ve senin gibi iskembe icndeki mahluklar.....

Illegal yol gosteriyorsun dedigim adam Vatana ihanet etmis ve iltica yollarini anlatiyordu...

Yemin ederim tiksindim sizin gibiler yuzunden bu forumdan. Deminde dedigim gibi iskembenin icindeki pislik bile sizden kiymetli... Alin forumunuzu ne yaparsaniz yapin.

Sende onun gibi PKK kopegisin ondan destek cikiyorsun ona...

Memlekette bir baltaya sap olamadiniz burada sap mi olacaginizi zannediyorsunuz ?

Dolarlar agaclarda gelin alin sizleri bekliyorlar...

Vasifsiz herifler
                      Yorgunsavasci illegal yollara Her zaman karsi cikmistir....Forumda onun yoklugu hissediliyor....

Yorum

Vizeniz var ve orada tanidiginiz biri var, gidin ordada bir karar verirsiniz....Daha once Amerikaya gittiniz mi..?..

Yorum

konu 10 ay evvel acilmis, arkadas belki bir yolunu bulup gitmistir firsatlar ulkesine.
                          GOD SAVE THE QUEEN

Yorum

Nope Sir....Arkadas dun yeni konu acti o sayede onun bu konusunu gordum o yuzden farketmez diye buradan sordum Amerikaya bir kez olsun gidip gitmedigini....Cunku gitmesi fikir ve karar vermesi acisindan cok seyler farkettirir....Ve ona gore izleyecegi yolu secebilir...

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                            İşleniyor...
                            X