Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Mine Hanım'a bir sorum olacaktı.

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Mine Hanım'a bir sorum olacaktı.

Mine hanıma bir sorum olacaktı,tanıdığımızın amerikada ki mağzalarında çalışmak istiyorum,daha önce ben senin için imza veririm demişti ,ben gözlükçüyüm ve 15 seneden fazla tecrübe sahibiyim (Orada nekadar geçerli olur bilmem) daha önce ki yıllarda abd de bulunmuştum tabi turist vize si ile türkiyedekinden farklı değil sistem,beni montaj atölyelerinde görevlendirmek istemişti,lise mezunu olduğum için acaba bana h1-b türündeki statüden yararlandıra bilirler mi ? şimdiden teşekkür ederim

Ares daha bu sene bir arkadasim H1 alamadi 4 senelik universite mezunu olmadigi icin. H1 bildigim kadari ile ancak universite mezunlari icin (akademi bile kabul etmiyorlar) Ama bu tur ozel zanaatlar icinde bir vize var, mesela ahci gelecekse turk yemeklerinde uzaman gibi.. Bir avukatla konussun tanidiginiz ne denli olasilik var.
    Gozlukculuk isi burda gecerli bir is ama buyuk ihtimalle saglikla ilgili oldugu icin yeniden certifica isterler

Yorum

teşekkür ederim bildiğim kadarı ile (Non Licensed Dispensing Optician) veya labaratuar teknisyeni olunduğu zaman (eyaletlere göre farklılık gösteriyor ) sertifika istemiyorlar zaten düşüncemde eğer olursa daha sonra 2 yıllık bir eğitim almak,ben ekstradan da laboratuar hariç kişiye özel ağaçtan ( wooden) çerçeve yapımınında eğitimi alıyorum ama tabi bununda sertifikası maalesef yok bence en iyisi avukat ile görüşmek,teşekkürler

Yorum

sertifikayi calisirkende alabilirsiniz. Evet bir avukat ancak sorunuzu cevaplayabilir, ozel bir is oldugu icin ben sansiniz oldugunu dusunuyorum

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
        İşleniyor...
        X