Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bu yil DV Lottery e basvuranlar buyrun dertleselim

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Mok gibi parası olan insanlarda başvurur bu karta aktöründen bilmem nesine keşke ihtiyacı olanların birebir seçilebildiği bir kura olsa ama nerde
    Last edited by Uğuryaman; 09-01-2017, 17:16. Reason: asfasfasfasfas

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Uğuryaman View Post
      Mok gibi parası olan insanlarda başvurur bu karta aktöründen bilmem nesine keşke ihtiyacı olanların birebir seçilebildiği bir kura olsa ama nerde
      Bence böyleleri gitmeli zaten. Sırf aşağı tabaka işler yapacak kalitedeysen ne gidiyorsun uçakla bile günlerce uzağa . Avrupaya git.

Amerikaya bilgisayar mühendisi, aktör, doktor, en azından meslek okulu yada üniversite ayarında özel meslek sahipleri gitmeli.

Bak ne kadar farklı düşünüyoruz.

Yorum

Başarılı insanın, özel meslek sahibinin Gc ye ihtiyacı yok zaten aktörünü, doktorunu bilmem nesini USA kapar..

Benim hayata bakış açımdan ve bu ülkede çektiğim ızdıraplar dolayısıyla gideceğim ..

Tabi ki de kararı siz vermiyorsunuz çünkü herkes hayata farklı değer yükler sizin yüklediğiniz değerle bu iş olmaz ama benim yüklediğim değerle gayet mümkün.. tüm mesele bu..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Meyrazey View Post
          Merhaba,

Tavsiyeleriniz ile moral verdiniz. Vakit azalıyor. Umarım isteyen herkesin yolu açık olur. Şayet piyango çıkarsa ondan sonraki süreç de bir hayli stresli ve yorucu olacak...

Saygılar
          hocam bence busene bana gene cikmicak umarim oraya gidip oradan en ufak puruzle karsilasip geri doneceklere degilde cidden ihtiyaci olanlara orada kalacaklara cikar.
          2018 WAITING
          2017 HAS NOT BEEN SELECTED
          2016 HAS NOT BEEN SELECTED

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tinkoz View Post
            Bence böyleleri gitmeli zaten. Sırf aşağı tabaka işler yapacak kalitedeysen ne gidiyorsun uçakla bile günlerce uzağa . Avrupaya git.

Amerikaya bilgisayar mühendisi, aktör, doktor, en azından meslek okulu yada üniversite ayarında özel meslek sahipleri gitmeli.

Bak ne kadar farklı düşünüyoruz.
            Tinkoz: Yazinizda bir negatif dusunce egilimi hissettim. Son gunlerde Mine Hanim'la falan mi takilmaya basladiniz...
            ***BUYUKSU***

Yorum

Herkese merhaba ben ve eşim de bu yıl ilk defa başvuru yaptık. Ben şimdiden hayal kuararken eşim daha realist) 1.5 yaşında kızımızla nasip olursa bu yıl bekliyoruz artık. Kısmet tabi ki ama bende NJ düşünüyorum. Fikriniz var mı burayla alakalı.

Yorum

USA içindeki,Türkiye yi bulmuşsunuz. )

Yorum

Orjinal yazı sahibi: askimkoray View Post
                  hocam bence busene bana gene cikmicak umarim oraya gidip oradan en ufak puruzle karsilasip geri doneceklere degilde cidden ihtiyaci olanlara orada kalacaklara cikar.
                  Asla karamsarlığa düşmeyelim.. Olumlu düşünelim ki güzel sonuç alalım. Çıkmazsa da kısmet diyip bir sonraki çekilişi bekleyelim..umut olusa hırs olur.. işte o zaman yanımızdaki sevdiğimiz insanlara orada daha çok sahip çıkarız..
                  Benim aklımı kurcalayan Danold Trump ın göçmenlere ne gibi yeni yasalar ve zorluklar uygulayacağı..umarım kötü senaryolar ortaya çıkmaz...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: askimkoray View Post
                    [QUOTE=eek;149292]Forumu uzun zamandir takip ediyorum ancak bugun tesekkur etmek icin uye olmaya karar verdim. Sureci yeterince biliyorum ve su an icin okuduklarim haricinde destek ihtiyacim yok ancak sorulara cevap verilme sekli cok hosuma gidiyor. Sorular tekrar etse de birisi cikip uzun uzun detaylica cevapliyor, baska forumda olsa arama yapsana diye isitmedigi azar kalmazdi. Burada da arada okuyorum ama ozellikle bazi uyelerin sabrina hayran kaldim.

2009-2012 arasinda bekar, 2012-2015 arasinda evli, 2016 yilinda da evli ve cocuklu olarak basvurdum. Bir suredir UAE'de calisiyorum ancak 2017 sonunda Turkiye'ye donecegim kesin gibi. Esimin ve benim dil, meslek ve gelir olarak bir sorunu yok cok sukur ancak ikimiz de hayatimizin kalanina USA'de devam etmek istiyoruz. Gerci bu sanssizlik devam ederse hayatimizin kalani dedigimiz sure cok kisa olacak ama kismet diyelim. USA'de yasayan arkadaslara da her sene hazir olun bu sene cikacak diyip rezil oluyoruz en buyuk sorun bu

Bize cikmayacaksa da umarim bizden daha iyi degerlendireceklere cikar, "green card cikmis gitsem mi" diyen arkadaslara gercekten gicik oluyorum.. Bu mantiktakiler haric herkese bol sans [/QUOTE

Hoşgeldiniz... bende sizin gibi uzunca bir forum takibi sonrası üye oldum. Başka bir forumdaydım. Orada terbiyesizlik diz boyu Burada güzel paylaşım ve bilgi akışı var... size ve eşinize şimdiden bol şans dilerim.

Yorum

Ben de başvurdum çıkarsa new jersey e gitmeyi düşünüyorum 1 2 sene orada dil okuluna gidip ingilizceyi öğrenmek, o arada iş için araştırmalar yapmak istiyorum. Bence benden işçisi olarak değilde üniversite bitirip temiz, rahat bir iş bulmak gerekiyor. Bur da her ne kadar plan yapsak da evdeki hesabın çarşıya uymadığını hepimiz biliyoruz
                      Umarım hepimizin isteği gerçekleşir.
                      Çekiliş tarihi ne zaman ve bir sonraki başvuru ne zaman oluyor ben hep karıştırıp unutuyorum da?

Yorum

Merhaba, bende bu sene katıldım, herkes için hayırlısı olsun arkadaşlar, hedeflerimiz ve hayallerimize ulaşmamız dileğimizle Kendi adıma konuşmak gerekirse; sonuçlar açıklamadan birşeyler planlamadım. Kazandığımı öğrendikten sonra, hazırlık, plan ve program yapmak için Zaten zamanımIz olacak

Yorum

İlk gittiğimde uygun olduğu için Houston veyahutta New Orleansa gitmeyi planlıyorum iş olarak pizza dağıtım işi falan olabilir ilk gittiğim 1.5 yıl dilimi geliştirip hayatta kalmayı planlıyorum sonrasında tamamen aklımda olan bir konsept ile Kahve Dükkanı açma planım (hayalim) var hayatın neler göstereceğini bilemeyiz inşallah hepimiz mutlu olacağımız sonuçlar alırız.Bu arada mayıs ayını beklemek sanki zaman hiç geçmiyormuş gibi geliyor Ayrıca totem yaptım sabah saat 07:07 de bakacam tam.
                          Hope is a b*tch
                          2018-?

Yorum

herkesin kafasına enjekte etmişler bu güney doğu amerikayı Houston vazgeçilmez oldu

Yorum

Merhaba öncelikle bende yazdan beri vloglar izleyip kendi planlarımı yapmaya başladım inanın ki herşey anlamsızlaştı gözümde hiçbir şey yok bu ülkede yanlışta olsa birçok fırsatı tepiyorum aklımda olan sadece para biriktirmek greencard için bilmiyorum çıkacak mı ümidim çok yüksel fakat oda şans onuda bilemiyorum çok güzel planlar yaptım hayallerim var umarım bir fırsatım olursa amerikada gerçeğe dönüştürme ihtimalim olduğunu düşünüyorum hayırlısı bakacaz bakalım hayat karşımıza neler çıkartacak
                              Hope is a b*tch
                              2018-?

Yorum

Tinkoz sacmalamissin.ben tavuk isi yapiyorum.ne yani bu asagi tabakami oluyor.avrupanin gobegindede yasadim.ordada tesisat isi yaptim.Kisaca nice Adamlar gordum.uzerinde elbisesi yoktu.nice elbiseler gordum icinde Adam yoktu.insanlar sozunden,karakterinden tutulur.doktor,vs.zaten trde duzgun hayat yasiyor.ne isi var.burada.onemli olan ihtiyaci olan buraya gelsin.calissin.hayat kursun.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                İşleniyor...
                                X