Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bu yil DV Lottery e basvuranlar buyrun dertleselim

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Hayırlısı ile bu sene ekim ayında ilk başvurumu yapacam��

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Meyrazey View Post
      Asla karamsarlığa düşmeyelim.. Olumlu düşünelim ki güzel sonuç alalım. Çıkmazsa da kısmet diyip bir sonraki çekilişi bekleyelim..umut olusa hırs olur.. işte o zaman yanımızdaki sevdiğimiz insanlara orada daha çok sahip çıkarız..
      Benim aklımı kurcalayan Danold Trump ın göçmenlere ne gibi yeni yasalar ve zorluklar uygulayacağı..umarım kötü senaryolar ortaya çıkmaz...
      hocam bu 3.senem ve buda cikmazsa artik napicam bilmiyorum kendimden odun vermeye basladim kendim gibi yasayamiyorum para biriktir ordan kis burdan kis bilmiyorum artik... basvurmaktan vazgecmicem tabiki o greencard vizesi bana gelecek ama beklemek ve bos cikmasi cidden bende buyuk bir yikim oluyor...

Donald Trump konusunada gelince ben adamin birkac konusmasini dinledimde adam gocmene karsi bir tepkisi veya uygulayacagi bir yasa cikmadi agzindan... adamin tepkisi kacak gocmenlere...
      2018 WAITING
      2017 HAS NOT BEEN SELECTED
      2016 HAS NOT BEEN SELECTED

Yorum

Arkadaşlar nasıl gidiyor? 5 ay kaldı sonuçların açıklanmasına. Umutla bekliyoruz. Olursa ne ala, olmazsa da sağlık olsun. İnş. bu sene bana çıkacağına kalben inanıyorum.
        Trump konusuna gelecek olursak, gc'ye ynelik bir müdahale olmaz büyük ihtimalle fakat kaçak bulunan gçömenler için durum sıkıntılı olacak gibi gözüküyor.
        Herkese iyi günler!
        2015 - HAS NOT BEEN SELECTED
        2016 - HAS NOT BEEN SELECTED
        2017 - HAS NOT BEEN SELECTED

Yorum

Yasal göçmenler konusunda hiçbir olumsuz durum ben beklemiyorum açıkçası. Fakat yasadışı olanların bence vay haline. 5 ay çok uzun bekle bekle geçmiyor
          2018 - The miserable have no other medicine but only hope...
          2013 - HAS NOT BEEN SELECTED

Yorum

eğer bu sene bana çıkarsa eskiden yaşadığım yer Miami'ye tekrar gitmeyi düşünüyorum. Youtuber olduğum için gelir sorunumda yok..
            Mustafa Kemal ATATÜRK

Yorum

5 Ay kaldı deyince bir an şaşırdım, nasıl olur dedim kendi kendime. Mayıs ile Mart'ı karıştırmışım Bende diyorum 2 ay kaldı, varmış daha. Gönülden isteyen, başarabilecek herkese çıkar umarım. Çok da umutlanmamak gerekiyor, çok fazla kaptırınca aynı oranda üzülüyoruz. Benim için artık çıkarsa harika olur ama çıkmazsa da seneye deneriz şansımızı modunda.
              Kaan

Yorum

Yazıldığı kadar korkutucu değil aslında. Çok yakın bir tarih. Ocak ayını yarıladık bile. Şubat zaten 28 gün. Mart ayı da çabuk geçer. Ama Nisan ayı psikolojik olarak biraz uzun gelir. Çünkü Mayıs ayının hemen öncesi olduğu için. Tıpkı Einstein'ın izafiyet teorisi gibi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: askimkoray View Post
                  dv2016 ya basvurmus olmaniz icin 2014 yilinda basvurmus olmanizz lazim...
                  2017 mayis ayinda dv 2018 cekilisleri sonuclancak 2018 denmesinin sebebide yalnis bilmiyorsam gidilecek sene oldugu icin...
                  2016 ekim ayının çekiliş sonucu 2017 mayısında belli olmayacakmı ben mi yanlış anladım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: awen View Post
                    herkesin kafasına enjekte etmişler bu güney doğu amerikayı Houston vazgeçilmez oldu
                    sanırım youtube de ki ailenin etkisi bu

Yorum

Aşağı tabaka derken sanırım siz Einsteinin kuzeni falansınız. Aşağı tabakaymış bu aşağılama nedir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kanarya71 View Post
                        2016 ekim ayının çekiliş sonucu 2017 mayısında belli olmayacakmı ben mi yanlış anladım
                        simdi su sekilde 2016 ekimde basvuruyorsun, 2017 mayis ayinda sonuclar aciklaniyor, 2018 yilindada usa da oluyorsunuz mulakattan gecerseniz...

simdi 2016 ekim ayinda basvurdugumuz dv2018 cekilisi...
                        2018 WAITING

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cenkgreat View Post
                          eğer bu sene bana çıkarsa eskiden yaşadığım yer Miami'ye tekrar gitmeyi düşünüyorum. Youtuber olduğum için gelir sorunumda yok..
                          youtuberlerin geliri guzel diye duymustum benim beceremeyecegimi dusundugum is kanalinizi bizimle paylasinda az cok katkimiz olsun...
                          2018 WAITING

Yorum

Neler yapıyorsunuz sonuçları beklerken? Ben kendime yeni vasıflar kazandırıyorum. Çıkarsa -ki İnş. bu sene çıkacağına gönülden inanıyorum- tüm maddi ve manevi birikimimle gitmek istiyorum. Kısmet olmazsa da vasıflı bir birey olarak burada daha iyi konumlara gelmek için çabalayacağım.

Yorum

Yeni gelişmeler ve olasılıklar

TRUMP kanunları ile birlikte GREENCARD çekilişinin ve elde etme şartlarının nasıl olacagını merak ettigim bir durum ?

Aklımdan gecen olasılıklar:

1-
                              GREENCARD çekilişi tamamen kaldırılıp iptal olabilir

2- Hali hazırda gecerli greencard sahipleri için belli kısıtlamalar ve şartlar gelebilir

3- Greencard sahibi olma şartları ve kriterleri değişebilir daha sıkı ve denetim önlemi gelebilir.

4- Şu an amerikada greencard ile yaşayan ve islam cografyasında dogup yetişmiş kitle bir şekilde sınır dışı olabilir.

5- Evlilik, yatırım v.b. sebepler ile greencard sahibi olanlara detaylı denetim ve farklı yaptırımlar gelebilir.

Bu kadar kesin ve negatif dusuncem yoktu fakat TRUMP seçim vaatlerini hukumet yönetimine resmi olarak geçip hemen ertesi gun abd-mexico sınırına duvar örme projesini imzalayıp onaylayınca serbest cagrısım olarak bu olasılıkları dusunmeye basladım.

ZAMAN HERSEYI GOSTERECEK // THE TIME WILL SHOW EVERYTHING
                              Last edited by king_world; 26-01-2017, 17:41.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cenkgreat View Post
                                hocam nasıl bi konsepte çalışıyorsunuz youtubeda isim verebilirmisiniz kanalın

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                İşleniyor...
                                X