Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bu yil DV Lottery e basvuranlar buyrun dertleselim

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Bu yil DV Lottery e basvuranlar buyrun dertleselim

Evet arkadaslar hepinizinde bildigi gibi basvurmak isin kolay kismi (eger kazanirsak) zor kismi kazandiktan sonrasi...Bircok yerde okuduk arastirdik yuzeysel olsada eger kazanirsak nelerle karsilasacagimizi az cok biliyoruz ve kazandiktan sonra hepimizin bazi hayalleri var...İstedim ki bu hayallerimizi ve planlarimizi birbirimizle paylasalim...Mesela hangi eyalette nasil yasamak istiyoruz?Nasil bir is beklentiniz var?Nekadar gelir elde etmeyi planliyorsunuz?İngilizce bilmeyenlerimiz varmi nasil ogrenmeyi dusunuyorlar vs vs.
    2018 WAITING
    2017 HAS NOT BEEN SELECTED
    2016 HAS NOT BEEN SELECTED

kazanırsam ben connecticut'a gitcem ama çıkmıcak ama hayal etmesi keyifli mayısa kadar bi ihtimal ilk defa kardeşimle başvurdum birimize çıksa yeter.

Yorum

böyle bir başlık açılmıştı

Yorum

link yollarsaniz oraya gecelim
        2018 WAITING

Yorum

Ben arizona eyaletine yerleşmeyi düşünüyorum, çöl bölgesi havası çok sıcak ve nemli olduğu için kiralar ucuz hem nüfusun çoğu beyaz yani ırkçılık da fazla yok sakin yaşarım. 6 saat vardiyalı bir iş bulcam kendime ve gündüzleri bahçemde tawuk yetiştirip organik yumurta satacam. Aylık $3000 lık bir gelirim olacak herşeyi planladım tabi ilk 2 yıllık bu. sonrasında gelirim $7-8k bulacak. Abd insanının %70 i tembel asalak çalışmak istemeyen sarhoş evsiz boş boş insanlardır. Çalışın paranız olsun.

Yorum

Arizona da bu iş zor bence.Yazın gittiğimde sokağa çıkamadım,insanlar klimalarla yaşayıp,araçlarla geziyor.Tavuklar o sıcakta mevta olabilir.Merak ettim sakıncası yoksa,öncelikle green card çıktı mı? Ayrıca yaşınız kaç?
            Last edited by teacher; 27-12-2016, 21:01.

Yorum

AZ bu iş için hiç uygun değil,ben gittim.USA da çok daha uygun eyalet bulabilirsiniz.Öncelikle yapmak istediğiniz işin eğitimini,yasal koşullarını öğreniniz,sonra maliyeti hesaplayınız.

Yorum

Fikir guzel fakat gitmeden goremeyiz bakalim neler olucak...benim planim da zor biraz java developer olmak istiyorum fakat baya ugrasmak gerekiyor...yerlesmek istedigim eyaletse sandiego
                2018 WAITING

Yorum

Orjinal yazı sahibi: teacher View Post
                  Arizona da bu iş zor bence.Yazın gittiğimde sokağa çıkamadım,insanlar klimalarla yaşayıp,araçlarla geziyor.Tavuklar o sıcakta mevta olabilir.Merak ettim sakıncası yoksa,öncelikle green card çıktı mı? Ayrıca yaşınız kaç?
                  Peki rutubet nasildi..?....Yani Sicak ve Rutubet bir aradamiydi..?...Eger rutubet yoksa havanin sicakligi o kadar etki etmiyor....

Yorum

Eğer çıkarsa eşim ve yoldaki bebeğimiz ile yaşayacağım yer NY eyaletinde Lake George kasabası.

Hazırda var olan yakın ve samimi akrabalarım orada sezonluk restaurant işletiyorlar. Yüksek ihtimal bende yine sezonluk restaurant tarzı bir yer açacağım. Veya ikinci seçenek Troy, NY şehrinde 4 mevsimlik bir restaurant.

Ne kazanırım bilmiyorum ama açta kalacağımı düşünmüyorum. İngilizcem gayet iyi çünkü 3 sene orada eğitim amaçlı kaldım ama eşimde dil sıfır.

Yeterki çıksın gidelim.
                    2018 - The miserable have no other medicine but only hope...
                    2017 - HAS NOT BEEN SELECTED
                    2016 - HAS NOT BEEN SELECTED
                    2015 - HAS NOT BEEN SELECTED
                    2013 - HAS NOT BEEN SELECTED

Yorum

Merhaba 2016 -2017 nasıl başvuru oluyor daha 2016'ya yeni başvurdum ben onu anlayamadim?ben yanlış mı biliyorum biseyleri

Yorum

benim tek tanıdığım yok, şayet çıkarsa ortadaki eyaletlerinden birine giderim, kiranın az yaşamanın kolay olduğu bir yere...
                        2018 - waiting for bright tomorrows.
                        2017 - HAS NOT BEEN SELECTED

[Ya ABD ya da ALMANYA'da insan gibi yaşayacağım, ya da emekli olamadan kalpten, stresten öbür tarafa...]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Nebi View Post
                          Merhaba 2016 -2017 nasıl başvuru oluyor daha 2016'ya yeni başvurdum ben onu anlayamadim?ben yanlış mı biliyorum biseyleri
                          Aynı soruyu birden fazla yerde sormayınız.

Yorum

Benimde tanıdığım kimse yok tek başıma geleceğim eğer şansımız tutarsa 2 arkadaş beraber geleceğiz . Gereksiz başvuruların yapılmaması isterimki insanlar gerçekten faydalanabilsin bu hizmetten.

Artık bu ülkeden çıkmam tabiri caizse kaçmam gerekiyor . Sürekli yeni bir yol arıyorum
                            2018 WAITING

Loading %20 ...

Yorum

Yeni basvurdum derken? Basvurular Ekim basi - Kasim basi arasi yapiliyor.

Orjinal yazı sahibi: Nebi View Post
                              Fethiye Temiz

"Bilgiye ihtiyacin olan zamanlari dusun, bilgini paylas"

Lutfen herkese saygili olunuz, hakaretamiz yazilar forumdan banlanmaniza neden olur.

"SORULARINIZI LUTFEN FORUMDA SORUNUZ, OZEL DANISMANLIK YAPMIYORUM"

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              İşleniyor...
                              X