Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ABD Türkiye'ye Vizeleri Askıya Aldı

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ABD Türkiye'ye Vizeleri Askıya Aldı

Arkadaşlar yani artık green carda başvuramayacakmıyız ? Haberlde göcmen olmayan vize askıya alındı diyor ?

Göçmenligi etkileyen bir durum yok. Göçmen türü olmayan vizelere başvurulmuyor artık turist vizesi, eğitim vizesi göçmen olmayan türler. Greencard göçmen türü

Yorum

Sıkıntı Yok , Umutlara tam gaz devam
      DV 2017 - HAS NOT BEEN SELECTED

Yorum

Vay arkadaş süresiz durdurmuşlar bir de bu da ne demekse, geçici süreli derlerdi zamanında, şimdi ilk kez süresiz dediklerini görüyorum.. Umarım GC etkilenmez bundan

Yorum

Orjinal yazı sahibi: marcus94 View Post
          Vay arkadaş süresiz durdurmuşlar bir de bu da ne demekse, geçici süreli derlerdi zamanında, şimdi ilk kez süresiz dediklerini görüyorum.. Umarım GC etkilenmez bundan
          Süresiz demeleri gayet normal ve doğru, şuan ki olayın teknik bir sorunla alakası yok o yüzden geçici diyemiyorlar.Siyasi bir sorun var ve bu sorunun çözümü iki tarafında atacağı adıma bağlı.Bu adım ne kadar erken atılırsa vize işlemleride o kadar erken başlar...

Yorum

Dolar kuruna bakın bir gecede 10 kuruş arttı halen de artıyor, ya yeter bee iki kuruş paramız vardı o da şimdi eriyecek, 1 hafta sonra herşeye zam benzine zam ete süte zam suya bile zam gelecek görürsünüz, öldürün de bizi kurtulak be bu ne arkadaşım bu nasıl bir politika herkese dayılanıyoruz hiçbir dostumuz kalmadı ekonomi berbat , Allah yardımcımız olsun..

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
            İşleniyor...
            X