Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Green Card 2019 Başvuranlar burada toplansın!!

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Green Card 2019 Başvuranlar burada toplansın!!

Herkese merhaba,

2019 lottery için başvuracaklar veya başvuranları bu başlık altında yardımlaşma yapabilir düşüncesi ile bilgi alışverişi için açmış bulundum... Umarım gönülden isteyen herkesin yüzüne şans güler..

Bende en kısa sürede fotoğrafları hazırlayıp başvuracağım..

Bu arada Trump'ın bugün çıkardığı "süresiz vize yasağı" nın umarım green card başvuralarına da etkisi olmaz...

Herkesin şansı bol olsun...

iyi güzel düşünmüşsün kardeşim de bu dolar yarın 4 lirayı bulursa işimiz bitti, özellikle benim için asgari ücretle Gc için gerekli olan hastane, vize, uscis gibi ücretleri bile ödemeyemeyecek duruma gelebilirim.. bakalım bu işin sonu nereye varacak, umarım trump diğer 7 ülke gibi türkiyeyi de eklemez kara listeye

Yorum

Merhabalar,

Eşim ve kendi adıma başvurularımızı yaptım ve bekliyoruz heyecanla. İlk kez başvuruyoruz. Yıllardır hep düşündüm düşündüm ama bir türlü kafamda oturtamadım ve en sonunda bizim için zaman geldi. Umarım herkesin gönlüne göre olur.

Vizelerin askıya alınması göçmen vizelerini kapsamıyor bu arada.

Yorum

Herkese Bol Şanslar İnşallah Hepimiz İçin Hayırlısı Olur Herkesin Gönlünce Olsun

Yorum

Eşimle beraber başvurduk. Herkes için hayırlı olsun umarım gerçekten gitmeye niyeti ve imkanı olanlara çıkar. Çocuk sahibi olmak istiyoruz ama bu ülkede çocuk yetiştirmenin sağlıklı olmayacağını düşünüyoruz. En büyük göç etme motivasyonumuz şu an bu ülkenin bilindik halleri dışında.

Yorum

Arkadaşlar 4. soru doğduğunuz şehire kimlikte ve pasaportta ne yazıyorsa onu mu yazdınız? benim kimlikte sadece ilçe adı yazıyor. Herkes farklı birşey diyor. Siz ne yazdınız?

Yorum

Nüfus cüzdanında yazdığı gibi yazdık.

Yorum

arkadaşlar arka planda çok az gölge var problem olur mu?
                https://i.hizliresim.com/4GrrRp.jpg

Yorum

Nüfus cüzdanında neresi yazıyorsa orası..

Bizde şehir,il,ilçe kavramları biraz karıştırılıyor...Şehir olmak için illa il olmak gerekmiyor.Mesela benim doğum yerim Gebze bir ilçe olabilir ama aynı zamanda bir şehirdir.Ben Kocaelini bir şehir olarak oraya yazamam çünkü Kocaeli bir il(Province) şehir değil şehir olan izmit.

Çeşme,Bodrum,Marmaris,İskenderun,Çorlu gibi pek çok ilçe aslında aynı zamanda bir şehirdir.

Yorum

herkese merhaba hepimize bolca şans diliyorum size bir şey danışmak istiyorum pasaportumdaki fotoğrafımı taradım fakat bir türlü sistem kabul etmiyor piksel uyarısı veriyor ne yapmalıyım sizce iphone ile taradım bundan kaynaklı bir sorun olabilir mi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MusaCicek View Post
                      Arkadaşlar 4. soru doğduğunuz şehire kimlikte ve pasaportta ne yazıyorsa onu mu yazdınız? benim kimlikte sadece ilçe adı yazıyor. Herkes farklı birşey diyor. Siz ne yazdınız?
                      aynı durum bende de var. İlçe yazıyor bu 6. Başvurum olcak hep unutuyorum nasıl yaptığımı ilçe mi yazıyoruz sonuç olarak

2017 ADDITIONAL ELECTION - HAS NOT BEEN SELECTED OFC!
                      2017 HAS NOT BEEN SELECTED
                      2016 HAS NOT BEEN SELECTED
                      2015 HAS NOT BEEN SELECTED
                      2014 HAS NOT BEEN SELECTED

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Aidan View Post
                        Nüfus cüzdanında neresi yazıyorsa orası..

Bizde şehir,il,ilçe kavramları biraz karıştırılıyor...Şehir olmak için illa il olmak gerekmiyor.Mesela benim doğum yerim Gebze bir ilçe olabilir ama aynı zamanda bir şehirdir.Ben Kocaelini bir şehir olarak oraya yazamam çünkü Kocaeli bir il(Province) şehir değil şehir olan izmit.

Çeşme,Bodrum,Marmaris,İskenderun,Çorlu gibi pek çok ilçe aslında aynı zamanda bir şehirdir.
                        bende bayat/karakaya yazıyor. Aynen böyle mi yazmalıyım

2017 ADDITIONAL ELECTION - HAS NOT BEEN SELECTED OFC!
                        2017 HAS NOT BEEN SELECTED
                        2016 HAS NOT BEEN SELECTED
                        2015 HAS NOT BEEN SELECTED
                        2014 HAS NOT BEEN SELECTED

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Kodiak View Post
                          bende bayat/karakaya yazıyor. Aynen böyle mi yazmalıyım
                          Nüfusa kayıtlı olduğu yer yada verildiği yer değil dikkat edin...Cüzdanın ön tarafında ''Doğum yeri'' yazan yerde ne yazıyorsa onu yaz.Tabi kimliği yeni olanları bilemeyeceğim.

Yorum

merhaba arkadaşlar ben çocukluğumdan beri amerikan hayranıyım ama salaklığımdan bu yıl başvuruyorum, ilk kez başvurucam bir iki foto çektim olmuş mu acaba?;
                            https://i.imgur.com/3Dn4Cn4.jpg
                            https://i.imgur.com/LpfL729.jpg

birde şuan site açılmıyor

Orjinal yazı sahibi: glshkaya View Post
                            herkese merhaba hepimize bolca şans diliyorum size bir şey danışmak istiyorum pasaportumdaki fotoğrafımı taradım fakat bir türlü sistem kabul etmiyor piksel uyarısı veriyor ne yapmalıyım sizce iphone ile taradım bundan kaynaklı bir sorun olabilir mi
                            pasaporttaki fotograf olmak zorunda mı?

Yorum

Bende başvurdum Hadi Hayırlısı

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              İşleniyor...
                              X