Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

DV Lottery Sayfası

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• DV Lottery Sayfası

Merhaba, vize krizinden sonra DV lottery sayfası bakıma alındı. Bunun krizle alakası var mı yok mu? Belki de Türkiyeden erişimi engellediler. Amerikada ya da Türkiye dışından herhangi bir yerde oturan Usa Turk forum üyeleri, oturduğunuz ülkede girip dener misiniz sizde de bakım var deniliyor mu? Başka ülkelerden giriliyorsa eğer bizim krizle alakalı bir durum kesinlikle..

Orjinal yazı sahibi: marcus94 View Post
    Merhaba, vize krizinden sonra DV lottery sayfası bakıma alındı. Bunun krizle alakası var mı yok mu? Belki de Türkiyeden erişimi engellediler. Amerikada ya da Türkiye dışından herhangi bir yerde oturan Usa Turk forum üyeleri, oturduğunuz ülkede girip dener misiniz sizde de bakım var deniliyor mu? Başka ülkelerden giriliyorsa eğer bizim krizle alakalı bir durum kesinlikle..
    http://britsimonsays.com/dv-lottery-...e-maintenance/ bu siteden incelemenizi rica ederim.Durumun tüm dünyada bizimle aynı olduğunu ve telaşa gerek olmadığını belirtiyor.
    2018 - Waiting...
    2016 - Has Not Been Selected
    2013 - Has Not Been Selected
    2012 - Has Not Been Selected
    2010 - Has Not Been Selected
    2008 - Has Not Been Selected

Yorum

Bende merak ettim ve arkadaşlarıma sordum. Farklı iki ülkeden Kazakistan ve Özbekistan da aynı sayfa çıktı.

Yorum

düzeldikten sonra acaba önce başvuru yapanların tekrar yapmasını isticekler mi? sistemi resetleyip baştan başvurun diyebilirler belki

Yorum

Sitenin bakıma alınması, vize krizinin hemen ardından gerçekleşen bir durum. Bu kesinlikle tesadüf değil bakım da değil. Farklı oyunlar dönüyor bakalım neler olacak. Iraktaki referandum ile ilgili olduğunu düşünüyorum Türkiye ve Irak bölgesinin sınırlarının değişebileceği duyumları ile bu risk bölgesinden alımları kapatmak istiyorlar olabilirler. İleride yeni bir mülteci akını olabilir ve Türkiyeden başvuruları kapatabilirler, potansiyel suçlu oranı çok fazla arttı çünkü. Bu ayın sonuna kadar durum netleşir bakalım ne olacak. Ne ilginç bir zamanda dünyaya geldik...

Yorum

Bende simdi baktim merak ettim ingilterede normal calisiyor... " https://www.dvlottery.state.gov/ " dogru adres ise ama hic bir yere tiklayamiyoruz.
            Last edited by shadowman; 16-10-2017, 15:28. Reason: xx

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
            İşleniyor...
            X