Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Mailing Adress

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Mailing Adress

Arkadaşlar mailing adress kısmına şu anki ikamet ettiğimizi yeri yazıyoruz değil mi? Kafama takıldı da acaba Amerika 'da green cardın postalanacağı yeri mi istiyor yoksa? Önceki başvurularımda hep şu anki ikametimi yazmıştım??

Bildiğim kadarıyla evet. Green card ın postalanacağı yer kazandıktan ve almaya hak kazandıktan sonraki aşamadır. Türkçe bir Gc kılavuzu var, daha net bilgiler için bi göz atın derim.
    Last edited by M.Ali; 06-11-2017, 16:34.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: M.Ali View Post
      Bildiğim kadarıyla evet. Green card ın postalanacağı yer kazandıktan ve almaya hak kazandıktan sonraki aşamadır. Türkçe bir Gc kılavuzu var, daha net bilgiler için bi göz atın derim.
      Tamam şimdi ben ne yazacağım mailin adress kısmına şu anki ikametimi mi?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: marcus94 View Post
        Arkadaşlar mailing adress kısmına şu anki ikamet ettiğimizi yeri yazıyoruz değil mi? Kafama takıldı da acaba Amerika 'da green cardın postalanacağı yeri mi istiyor yoksa? Önceki başvurularımda hep şu anki ikametimi yazmıştım??
        şuanki ikametinizi yazacaksınız.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: smesut View Post

şuanki ikametinizi yazacaksınız.
          Teşekkürler, peki Türkçe karakter kullanmadan mı yazacağım arkadaşlar, hata yapmak istemiyorum. Bir de şu seçenekler var. Optional olanlar var. Tam olarak hangisine ne yazacağız. Örnek,

a) İn care of (optional)
          b) Address Line 1
          c. Address Line 2 (optional)
          d. City/Town
          e. District/County/Province/State
          f. Postal Code/Zip Code

Bunlar mevcut. Şimdi örneğin şu adresi yazacağım. (Adresi salladım takılmayın ayrıntısına)
          Kızılay Mahallesi, Barış Sokak, No:3/14 Çankaya/Ankara 06220
          Şimdi adresimiz bu olsun. Bu adrese göre ben nereye ne yazacağım ya da yazmayacağım ve Türkçe karakter kullanacak mıyım kullanmayacak mıyım arkadaşlar ? Kaç gündür emin olamadığım için daha halen başvurmadım. Şimdiden teşekkürler herkese

Yorum

Teşekkürler, peki Türkçe karakter kullanmadan mı yazacağım arkadaşlar, hata yapmak istemiyorum. Bir de şu seçenekler var. Optional olanlar var. Tam olarak hangisine ne yazacağız. Örnek,

a) İn care of (optional)
            b) Address Line 1
            c. Address Line 2 (optional)
            d. City/Town
            e. District/County/Province/State
            f. Postal Code/Zip Code

Bunlar mevcut. Şimdi örneğin şu adresi yazacağım. (Adresi salladım takılmayın ayrıntısına)
            Kızılay Mahallesi, Barış Sokak, No:3/14 Çankaya/Ankara 06220
            Şimdi adresimiz bu olsun. Bu adrese göre ben nereye ne yazacağım ya da yazmayacağım ve Türkçe karakter kullanacak mıyım kullanmayacak mıyım arkadaşlar ? Kaç gündür emin olamadığım için daha halen başvurmadım. Şimdiden teşekkürler herkese
            aşağıdaki konudan ve videodan 1e1 yardım alabilirsiniz.

https://yesilkartforum.com/forum/top...%C4%B1r?page=1

Yorum

Opsiyonel adı üstünde opsiyonel boş bırakabilirsin. (Ben en azından öyle yapıyorum) Mail ve telefonu ben yaklaşık 8 senedir boş bırakıyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: smesut View Post

aşağıdaki konudan ve videodan 1e1 yardım alabilirsiniz.

https://yesilkartforum.com/forum/top...%C4%B1r?page=1
                Teşekkürler

Yorum

Arkadaşlar şu videoda başvuru sayfası güzelce açıklanmış yalnız bir sorum var. Arkadaş mail kısmında türkçe yazmış. Yani Gazi Mahallesi olarak yazmış. Ben daha önceki başvurularımda hatırladığım kadarıyla ''Mahallesi'' yerine Neighborhood ve ''Sokak'' kısmına da Street yazmıştım ingilizce. Doğrusu Türkçe olarak mı yazmak gerekiyor arkadaşlar? https://www.youtube.com/watch?v=wLogL3z-lLQ

Yorum

Arkadaşlar şu videoda başvuru sayfası güzelce açıklanmış yalnız bir sorum var. Arkadaş mail kısmında türkçe yazmış. Yani Gazi Mahallesi olarak yazmış. Ben daha önceki başvurularımda hatırladığım kadarıyla ''Mahallesi'' yerine Neighborhood ve ''Sokak'' kısmına da Street yazmıştım ingilizce. Doğrusu Türkçe olarak mı yazmak gerekiyor arkadaşlar? https://www.youtube.com/watch?v=wLogL3z-lLQ
                    Bir de ''Enter Birth City Only. Do not enter District/County/Province/State'' kısmına Cankaya yazmış arkadaşlar. Niye Ankara yazmamış. City şehir demek ama arkadaş ilçeyi yazmış .. ??

Yorum

Millett bir yardımcı olabilirmisiniz??? Ayrıca yeni kimlik aldım üstünde doğum yerim yazmıyor. Ben neye göre yazacağım kafam çok karıştı..

Yorum

Millett bir yardımcı olabilirmisiniz??? Ayrıca yeni kimlik aldım üstünde doğum yerim yazmıyor. Ben neye göre yazacağım kafam çok karıştı..
                        videodaki bilgiler doğrudur ona göre doldurursanız sıkıntı çıkmayacaktır.
                        Street değil SOKAGI yazmanız gerek. Yani türkçe ama ingilizce harflerle.

Doğum yeri kısmı yeni kimliklerde yok. bulamazsanız e-devlet ten nufus kayıt örneği alarak öğrenebilir / yazabilirsiniz.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                        İşleniyor...
                        X