Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Hamileyken green card?

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Hamileyken green card?

Sağlık raporundaki akciğer röntgeni beni çok tedirgin ediyor. Kendisi ya da eşi hamileyken bu işlemi yaptıran var mı ve gebeliğin kaçıncı haftasına denk geldi? Herhangi bir sorun yaşandı mı.. lütfen yardım

Orjinal yazı sahibi: Chiss View Post
    Sağlık raporundaki akciğer röntgeni beni çok tedirgin ediyor. Kendisi ya da eşi hamileyken bu işlemi yaptıran var mı ve gebeliğin kaçıncı haftasına denk geldi? Herhangi bir sorun yaşandı mı.. lütfen yardım
    Akciger testi tuberkiloz var mi diye yapiliyor. Gittiginizde hamile oldugunuz icin radyasyon almak istenediginizi ve alternatifleri sorarsiniz. Alerji testi gibi bilegin icine bir sey suruyorlar. Iki gun icinde kizariklik olursa vucutta verem mikrobu oldugunu gosteriyor. Biz cocukken verem asisi oldugumuz icin genelde kizariyor kolumuz ama her zaman degil. Eve gelince tuzlu suyla yikarsiniz ya da bilmiyorum belki kizarmaz zaten. Yani uzun lafin kisasi bebeginuz dogana kadar xray'a girmeyin ve alternatiflerinizi sorun bence. Cocugunuzun sagligi herseyden once gelir ve buna saygi duyacaklarini dusunuyorum.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
    İşleniyor...
    X