Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2017 DV lottery basvuranlar / basvuracaklar buraya

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• 2017 DV lottery basvuranlar / basvuracaklar buraya

Reserved /)

iyi şanslar başvuru yapacaklara
    ABD'nin En Iyi Universiteleri | Top 10
    İşte ABD’nin Bedava Üniversiteleri

Yorum

merakla bekliyorum benim ilk olucak.

Yorum

şu sonuca yeniden bakayım belki sonradan beni de seçmişlerdir derken yeni başvurular başlamış...bakalım şansımızı yine deneyelim...
        Hayaller gerçekliğin sınırında olasılığını kaybeder...

Yorum

Uscis facebook sayfasindan:

Registration for the 2017 Diversity Visa Program opens tomorrow Thursday, October 1, 2015! Don't know how to register? Follow the link below for instructions.

Then, on Friday, October 2, we'll take your questions about the DV Lottery live for one hour starting at 1000 EDT/1400 GMT. You can also ask your questions in advance by commenting on this post; we'll respond during the Q+A session on Friday.
          See you Friday!

Yorum

Yerimizi alalım.
            Bu arada bir şey sormak istiyorum, ben kasımda askere gideceğim ve bir terslik olmazsa 12 ay astteğmen olarak görev yapacağım. Eğer bana çıkarsa bu zaman dilimi içinde amerikaya gitme zorunluluğum var mı?

Yorum

yerimi aldim başvuruyu bekliyorum

Yorum

başvuranlar demişsiniz başvurular başladimi biri yardimci olsun

Yorum

yav internetten araştiriyorum kayıtlar eylül ayinda başladi diyor sizde başvuranlar diye konu açmişsniiz gece gece kafayi yicem ben çok istiyordum başvuru yapmak biri cevap verse lütfen

Yorum

Orjinal yazı sahibi: denniss View Post
                    yav internetten araştiriyorum kayıtlar eylül ayinda başladi diyor sizde başvuranlar diye konu açmişsniiz gece gece kafayi yicem ben çok istiyordum başvuru yapmak biri cevap verse lütfen
                    basvurular Ekim 1 ile Kasim 1 Arasinda yapilacak

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Denitz View Post
                      Yerimizi alalım.
                      Bu arada bir şey sormak istiyorum, ben kasımda askere gideceğim ve bir terslik olmazsa 12 ay astteğmen olarak görev yapacağım. Eğer bana çıkarsa bu zaman dilimi içinde amerikaya gitme zorunluluğum var mı?
                      Eğer size çıkarsa 12 ay içinde gitmeniz zaten pek mümkün değil.2015 Mayıs'ta sonuçlarını öğreneceksiniz.Daha sonra kazandığınız sıra nosuna göre 2016 Ekim'de başlayacak olan vize görüşmeleri 2017 Eylül 15i arasında yapılacak.Vize görüşmesi yaptıktan sonra 6 ay içinde USA ya gitmek zorundasınız.

Yorum

Merhaba Balnitsa

Link var mı sende?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: evrenk View Post
                          Merhaba Balnitsa

Link var mı sende?
                          yanlis yonlendirmek gibi olmasn ama sanirim burdan https://www.dvlottery.state.gov

Yorum

Evet arkadaşlar başvurular başladı benim 2.başvurum olacak,inş bu sefer çıkar herkesin hakkına hayırlısı olsun . . . ( Bu sefer çıkacakmış gibi hissediyorum gerçi ilkinde de böyle olmuştu )

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BuraKXAY View Post
                              Evet arkadaşlar başvurular başladı benim 2.başvurum olacak,inş bu sefer çıkar herkesin hakkına hayırlısı olsun . . . ( Bu sefer çıkacakmış gibi hissediyorum gerçi ilkinde de böyle olmuştu )
                              link atarmisiniz? ben niye göremiyorum

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              İşleniyor...
                              X