Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2017 greencard lottery kazananlar buraya....

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Merhaba ssn bugun geldı simdi ehliyet ve kartta sıra bakalım nezaman elımde olcak ehlıyet sınavıda 22 sinde sabah

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: alexalex View Post
      Tabıkı tum asamaları ve olagan seylerı paylasacagım bundan sonra bakalım kartlar nezaman gelcek
      Detayları bekliyoruz.Ev kirası,telefon,internet v.b harcamalar.Ev için yapılan eşya harcamaları...Sabırsızlıkla....

Yorum

• Merhaba arkadaslar tekrardan sımdı uscıs den maıl geldi durumunuz update olmusdur dıye We have approved your Form OS155A, Immigrant Visa and Alien Registration, Receipt Number IOE............. On June 17, 2017, we ordered your card to be produced. We will mail your card to the address you gave us.yani kartım gonderılmıs )) 17. Gunde bugun 18. Gun maıl geldı sanırım bu hafta elımde olur.... ev kırası ben floridadayım westmelbourne 4 oda bır salon bır ev kıraladım 1200$ oduyorum su 140$ elektrıx daha odemedım ınternet telefonumda var 115$ oduyorum tmobıle unlımıted tarıfe hersey gercekden pahalı hava cok nemlı burda adana mersın gıbı hıc yabancılık cekmıorım )) arabalar ucuz onun dısında hersey pahalı spor salonuna basladım 200$ ılk odeme alıyorlar sonra aylık odeme 25$ hersey var havuza kadr... 4 patlıcan 11$ odedım walmarttan herzaman alısverıs yapıyorum gercekden cok pahalı mercımek 4$ kg yarım karpuz 5.5$ anlıcagınız hayat pahalı egerkı duzenlı gelır yoksa gelırken cıddı bır baslangıc ıcın ıyı para getırmenız gerek benım turkiedeki işyerim hala duruyor ve takvıye yapıyorlar banka hesabı gelınce acdım bank of americadan kredi kartımda geldı 500$ lımıt vermısler sonucda yenı bırısın bu cok onemlı kredini olusturmak ıcın buna cok dıkkat edılmesı gerek en onemlı konu amerikada nerdyse ... persembe ehlıyet sınavım var gelısmelerı yenıden yazarım hoscakalın

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: alexalex View Post
          Merhaba arkadaslar tekrardan sımdı uscıs den maıl geldi durumunuz update olmusdur dıye We have approved your Form OS155A, Immigrant Visa and Alien Registration, Receipt Number IOE............. On June 17, 2017, we ordered your card to be produced. We will mail your card to the address you gave us.yani kartım gonderılmıs )) 17. Gunde bugun 18. Gun maıl geldı sanırım bu hafta elımde olur.... ev kırası ben floridadayım westmelbourne 4 oda bır salon bır ev kıraladım 1200$ oduyorum su 140$ elektrıx daha odemedım ınternet telefonumda var 115$ oduyorum tmobıle unlımıted tarıfe hersey gercekden pahalı hava cok nemlı burda adana mersın gıbı hıc yabancılık cekmıorım )) arabalar ucuz onun dısında hersey pahalı spor salonuna basladım 200$ ılk odeme alıyorlar sonra aylık odeme 25$ hersey var havuza kadr... 4 patlıcan 11$ odedım walmarttan herzaman alısverıs yapıyorum gercekden cok pahalı mercımek 4$ kg yarım karpuz 5.5$ anlıcagınız hayat pahalı egerkı duzenlı gelır yoksa gelırken cıddı bır baslangıc ıcın ıyı para getırmenız gerek benım turkiedeki işyerim hala duruyor ve takvıye yapıyorlar banka hesabı gelınce acdım bank of americadan kredi kartımda geldı 500$ lımıt vermısler sonucda yenı bırısın bu cok onemlı kredini olusturmak ıcın buna cok dıkkat edılmesı gerek en onemlı konu amerikada nerdyse ... persembe ehlıyet sınavım var gelısmelerı yenıden yazarım hoscakalın
          Hayırlı olsun .
          Forumda beklerken çok heyecanlı ve sabırsız süreç geçirdiniz. Sonucun istediğiniz gibi olması sevindirici açıkçası.
          Florida biraz pahalı eyaletlerden. Ancak 4 odalı evi uygun bir fiyata kiralamışsınız gerçekten. Amerikada iş bulup Dolar kazanmaya başlayınca
          daha da düzene gireceği kanaatindeyim.Â*

Amerikada sürekli ucuz market diye bir kavram yok ancak Wallmart genelde pahalı olan bir market.
          Sebze - meyve için organik manav keşfetmeye çalışın Bu tarz yerler genelde üreticiden direkt tüketiciye gelen yerler olduğundan oldukça uygun olabilir.
          hemen her eyalette varlar zaten biraz keşfetmek lazım sadece.Â*
          market alışverişi için Aldi ve Costco Genel itibarı ile wallmarta göre . helal ürünlerinde bulunabileceği oldukça uygun marketler.Â*

Benim rehber niteliğinde konum var ihtiyacınız oldukça faydalanabilirsiniz. Detayları belirtirseniz Florida-Miami ye gidecekler için
          Sizinde ev-araba telefon su elektrik giderlerinizi de listenin sonuna ekleyebilirim.

Konu linki ;
          http://www.usa-turk.com/forum/forum/...5%9Fveri%C5%9F

Yorum

• Arkadaşlar birşey soracağım. GC çekilişini kazanamadıysak 'Has not been selected' yazıyorya. Peki fotoğrafımızın boyutu yanlış girildiyse de has not been selected yazıyor mu acaba? Çünkü 2017 Dv lottery için çektirmiş olduğum biyometrik fotoğraf biyometrik değilmiş, fotoğrafçıya güvenerek çektirmiştim ama geçen anladım ki o fotoğrafçının çektiği fotoğraflar biyometrik değilmiş. Ama sistem kabul etmişti fotoğrafımı GC a kaydolurken. Yani merak ettiğim fotoğraf yanlış girildiyse de has not been selected yazar mı yoksa no entry falan mı yazar sonuçlarda ?

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: marcus94 View Post
              Arkadaşlar birşey soracağım. GC çekilişini kazanamadıysak 'Has not been selected' yazıyorya. Peki fotoğrafımızın boyutu yanlış girildiyse de has not been selected yazıyor mu acaba? Çünkü 2017 Dv lottery için çektirmiş olduğum biyometrik fotoğraf biyometrik değilmiş, fotoğrafçıya güvenerek çektirmiştim ama geçen anladım ki o fotoğrafçının çektiği fotoğraflar biyometrik değilmiş. Ama sistem kabul etmişti fotoğrafımı GC a kaydolurken. Yani merak ettiğim fotoğraf yanlış girildiyse de has not been selected yazar mı yoksa no entry falan mı yazar sonuçlarda ?
              Fotograf için ayrı bir yazı yazmıyor. Eğer fotodan elenmişseniz bile Aynı yazıyı görüyor olacaksınız
              Ek bilgi olarak greencard için istenen Foto da zaten tam olarak biometrik foto değil.Â*
              Kendi sayfasındaki ölçeğe göre yapmanız yeterli. tabi diğer kriterleri de sağlamalı ( gülmeden ciddi normal bir şekilde yüz , gözler tam kameraya dik , kulakların ikiside görünen ,,,, )Â*

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: smesut View Post

Fotograf için ayrı bir yazı yazmıyor. Eğer fotodan elenmişseniz bile Aynı yazıyı görüyor olacaksınız
                Ek bilgi olarak greencard için istenen Foto da zaten tam olarak biometrik foto değil.Â*
                Kendi sayfasındaki ölçeğe göre yapmanız yeterli. tabi diğer kriterleri de sağlamalı ( gülmeden ciddi normal bir şekilde yüz , gözler tam kameraya dik , kulakların ikiside görünen ,,,, )Â*
                Ee o zaman belki de hep fotoğraftan eleniyorum nerden bilecez ki. Hafif bir tebessüm vardı başvurduğum fotoğraflarda. Hiç mi gülümsememek lazım robot gibi, jaile atarlarken gibi bir poz mu vermeliyiz? Vay arkadaş niye herşey bu kadar zor olmak zorunda ki

Yorum

• Merhaba arkadaslar bugun 24. Gunum ve green cardım ulasdı )) mutlu sonn

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: smesut View Post

Hayırlı olsun .
                    Forumda beklerken çok heyecanlı ve sabırsız süreç geçirdiniz. Sonucun istediğiniz gibi olması sevindirici açıkçası.
                    Florida biraz pahalı eyaletlerden. Ancak 4 odalı evi uygun bir fiyata kiralamışsınız gerçekten. Amerikada iş bulup Dolar kazanmaya başlayınca
                    daha da düzene gireceği kanaatindeyim.Â*

Amerikada sürekli ucuz market diye bir kavram yok ancak Wallmart genelde pahalı olan bir market.
                    Sebze - meyve için organik manav keşfetmeye çalışın Bu tarz yerler genelde üreticiden direkt tüketiciye gelen yerler olduğundan oldukça uygun olabilir.
                    hemen her eyalette varlar zaten biraz keşfetmek lazım sadece.Â*
                    market alışverişi için Aldi ve Costco Genel itibarı ile wallmarta göre . helal ürünlerinde bulunabileceği oldukça uygun marketler.Â*

Benim rehber niteliğinde konum var ihtiyacınız oldukça faydalanabilirsiniz. Detayları belirtirseniz Florida-Miami ye gidecekler için
                    Sizinde ev-araba telefon su elektrik giderlerinizi de listenin sonuna ekleyebilirim.

Konu linki ;
                    http://www.usa-turk.com/forum/forum/...5%9Fveri%C5%9F
                    Amerikada kac yil yasadiniz bilmem ama
                    -florida ucuz eyaletlerden biridir
                    -walmart en hesapli alisveris yapabileceginiz yerlerden biridir
                    -costco'nun walmarta gore daha ucuz oldugu kanisina nasil vardiniz?
                    -farmers ve organic marketlerde fiyatlar zannettiginiz kadar farketmiyor.
                    alexalex tebrikler, yeni hayatinizda kolayliklar dilerim. her markette o hafta indirimli satilan urunler olur, evinize yakin 1-2 marketin brosurlerini takip ederek daha hesapli alisveris yapabilirsiniz. Costco turkiyedeki metro market gibi, ozellikle kalabalik aileler icin ideal. Abd'de Dondurulmus sebze meyve tazesinden daha uygun fiyatli oluyor.

Yorum

• Merhaba,

DV2017 icin elcilikteki gorusmeden sonra eksik belgeleri gondermenin son tarihi ne oluyor biliyor musunuz?

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: blanca View Post
                        Merhaba,

DV2017 icin elcilikteki gorusmeden sonra eksik belgeleri gondermenin son tarihi ne oluyor biliyor musunuz?
                        Sağlık raporunuzun geçerlilik tarihi 6 ay.Bu sürede eksik evraklarınızı tamamlamanız gerek.Eğer sağlık raporu geçerlilik tarihinde süreci tamamlamazsanız yeniden sağlık raporu almanız gerekir.

Yorum

• yine çıkmadı yine çıkmadı yine çıkmadı.. 2019'a inşallah...

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: ikizbabasi View Post
                            Sağlık raporunuzun geçerlilik tarihi 6 ay.Bu sürede eksik evraklarınızı tamamlamanız gerek.Eğer sağlık raporu geçerlilik tarihinde süreci tamamlamazsanız yeniden sağlık raporu almanız gerekir.
                            peki diyelim ki tekrar sağlık raporu aldık, eksik belgeler ve pasaportumuzla birlikte yeni sağlık raporunu da mı postalıyoruz elçiliğe?

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: blanca View Post
                              Merhaba,

Son tarih diye bir tarih yok ama DV 2017 sürecinin son ayları. Vize kalmayabilir. Mümkün olan en erken tarihte göndermelisiniz. Ayrıca Eylül ayından sonra vize almanız mümkün değil ama dediğim gibi çok daha önce vizeler tükenmiş olabilir.
                              DV2016 (Case no: 22XXX)
                              Vize onayı: Nisan 2016
                              ABD'ye ilk giriş: Ağustos 2016
                              www.kenanoren.com "Amerika'da hemşirelik"

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: knnrn View Post

Son tarih diye bir tarih yok ama DV 2017 sürecinin son ayları. Vize kalmayabilir. Mümkün olan en erken tarihte göndermelisiniz. Ayrıca Eylül ayından sonra vize almanız mümkün değil ama dediğim gibi çok daha önce vizeler tükenmiş olabilir.
                                USCIS'den J1 waiver bekliyoruz eylülden önce belge yetişir gibi gözüküyor da umarım vize verirler :/

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                İşleniyor...
                                X