Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Amerika'da Türkiye diplomasi

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Orjinal yazı sahibi: Lepatus View Post
    Merhabalar hacettepede eczacılık okuyorum. Galiba diploma kabulü için toefl sınavı ile birlikte eczacılıkla ilgili bi sınav olması gerekiyor. Sınavsız kabul edilir diyen arkadaşlarım var. Bu konu hakkında bir bilginiz var mı?? Şimdiden teşekkür ederim.
    DETAYlarını tam bilmiyorum ama TR'de eczacılık mezunu bir arkadas, orada sadece kalfa olarak çalışabilmişti. Eczacı olabilmek için USA'de mastera başlamıştı.

Yorum

• Dostlar merhaba, Mustafa kemal üniversitesi sivil hava ulaştırma işletmeciliği bölümü (havacılık yönetimi-yurt dışında aviatıon management olarak geçiyor) mezunuyum diplomam Amerika'da geçerli midir? bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim ya da ben bu bilgiyi nereden öğrenebilirim, şimdiden teşekkürler...

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Lepatus View Post
        Merhabalar hacettepede eczacılık okuyorum. Galiba diploma kabulü için toefl sınavı ile birlikte eczacılıkla ilgili bi sınav olması gerekiyor. Sınavsız kabul edilir diyen arkadaşlarım var. Bu konu hakkında bir bilginiz var mı?? Şimdiden teşekkür ederim.
        Eczacılık da hemşirelik gibi lisans sahibi olmayı gerektiriyor. Eczacılık lisansı almak için resmi sayfadaki adımları uygulamanız gerekiyor:

https://nabp.pharmacy/programs/fpgec/

Uzun, masraflı ve zor bir süreç olduğunu göz önüne alın. Ancak gerekli adımları uyguladıktan sonra imkansız değil.
        DV2016 (Case no: 22XXX)
        Vize onayı: Nisan 2016
        ABD'ye ilk giriş: Ağustos 2016
        www.kenanoren.com "Amerika'da hemşirelik"

Yorum

• Merhaba Amerikan kültürü ve edebiyatı+ 1 yıl formasyon alıp ingilizce öğretmeni olmayı planlıyorum kart çıkana kadar kolejlerde öğretmenlik yapacağım burada geçireceğim yıllar abd'de bu kadar çalıştım diyebilirmiyim? 2.Kültür,edb. dersleri varsa bunlardada çalışabilir miyim? 3.Formasyon alıp çalışabilir miyim? 4.Formasyon a para veriyor muyuz?

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
          İşleniyor...
          X