Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

100000 dolar ile Amerika'da ne iş yapabiliriz

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• 100000 dolar ile Amerika'da ne iş yapabiliriz

Arkadaşlar bu sene green card başvurusunu yaptım fakat oraya gelipte birinin yanında fazla çalışmak istemiyorum biraz birikmişim var bunu değerlendirerek bu paraya orada ne gibi bi iş kurabilirim. Her türlü mantıklı fikire açığım ona göre kendimi hazırlayacağım önümde koca bir sene var zamanımız bol ...... Cevaplar için şimdiden teşekkürler herkese .... Ha unutmadan bide kart çıkarsa tabi

Birde adam gibi ingilizce ogrenmeden hicbirsey yapilamayacagini unutmayin.

Yorum

3.000 dolarını güzel ve en kaliteli şekilde bir İngilizce kursuna harcayarak ilk adımınızı atabilirsiniz.(İngiltere'ye 15 günde içerisindeydi bunun sanırsam).
      Intermediate-Advanced arası bilseniz yeterli. Bir de özel olarak aksağan çalışırsınız(Malumunuz Amerikan İngilizcesi )

En fazla diyebileceğim bu.
      Başarılar
      "If you wake up in a different time, in a different place, could you wake up as a different person?"
      Tyler Durden - Fight Club

Yorum

Forumdan fikir ariyorsaniz, $100,000 bence batar gider...
        ***BUYUKSU***

Yorum

Hayatinizda calismadiysaniz,bir is nasil yapilir ogrenmediyseniz,herhangi bir meslege sahip degilseniz ne kadar miktarda birikmisiniz olsa birsey ifade etmez. Hi bu arada egitiminiz yoksa , paranizin bir kismiyla Amerika'da College falan egitimi alip , bir meslek ogrenip o meslekle ilgili bir is kurabilirsiniz.Herseyden oncesi birsey ogrenmek . Amerika'da bir gunde yukselip ertesi gun batabilirsiniz .

Yorum

Değerli arkadaşlar burada iş fikirlerini tartışırsak mesela Amerika'da o an gördüğünüz gözünüze çarpan bildiğiniz duyduğunuz işler ile ilgili paylaşımlar yaparsanız çok daha müteşekkir olurum.... Ne iş yaptığım neler yapabileceğim veya dil bilgim hakkında özelden isteyen kişilerle ayrıca mütala yaparız.... zamanımızı sevgili arkadaşlar fikirler ve bütçeye yoğunlaştırırsak daha güzel olacak bunu sizde göreceksiniz ....
            Last edited by SiR_LeoN; 01-11-2013, 01:33.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: SiR_LeoN View Post
              Değerli arkadaşlar burada iş fikirlerini tartışırsak mesela Amerika'da o an gördüğünüz gözünüze çarpan bildiğiniz duyduğunuz işler ile ilgili paylaşımlar yaparsanız çok daha müteşekkir olurum.... Ne iş yaptığım neler yapabileceğim veya dil bilgim hakkında özelden isteyen kişilerle ayrıca mütala yaparız.... zamanımızı sevgili arkadaşlar fikirler ve bütçeye yoğunlaştırırsak daha güzel olacak bunu sizde göreceksiniz ....
              ohooooo, armut pis agzima dus, ben niye is fikrimi sana vereyim

Yorum

Sen verme fikir sevgili arkadaşım sakın verme kesin senin aklına geleni ben unutmuş olurum çünki o yüzden ha unutmadan senden bile isteyeceğimiz bişey var .... Gölge etme başka bişey istemez....

Yorum

anlasilan fikir soruyorsunuz ama, aslinda size verilen son derece onemli ipuclarini kulak arkasi ediyorsunuz. Bence Amerika'da sistemi ogrenip, o sisteme alismadan bir is kurmayin cunku cok cabuk kaybedersiniz. Yoksa sirket kurmak $20'a ve bir saatinize bakar.
                  Fethiye Temiz

"Bilgiye ihtiyacin olan zamanlari dusun, bilgini paylas"

Lutfen herkese saygili olunuz, hakaretamiz yazilar forumdan banlanmaniza neden olur.

"SORULARINIZI LUTFEN FORUMDA SORUNUZ, OZEL DANISMANLIK YAPMIYORUM"

Yorum

Evet Fethiye hanım tamamen doğru iş fikirleri verebilirsiniz diye sordum aslında ama yanlış bi anlama olmasın diye tekrar belirteyim Amerikan sistemi işleyişini yaşamı gündelik hayatı analiz edebilecek tam 1 yılım var o yüzden sizlerden yönele bileceğim araştırmamı detaylandırabileceğim sektörler hakkında bilgi almak istiyorum açıkçası yoksa kimsenin yardımına veya tavsiyesine kötü niyetli bi yaklaşımım olmaz sorun şu ki kurulan cümlelerin bazen daha dikkatli seçilmesi gerektiğini unutuyoruz .. Örnek vermek gerekirse geçen sene bi ukraynalı arkadaşım newjerseyde yumurta ve tavuk eti ile ilgili bazı fikirler verdi bende orada yaşayan siz değerli soydaşlarımızdan belki bu ve benzeri yönlendirmeler gelmesi umuduyla bu başlığı açtım tekrar herkese katkılarından dolayı teşekkür ediyorum

Yorum

Amerikada iyi ingilizce bilmeden, amerika iceriside is tecrubeniz olmadan maasli is bulmak imkansizken siz is fikri istiyorsunuz. Bu is bastan yas

Yorum

Sen verme fikir sevgili arkadaşım sakın verme kesin senin aklına geleni ben unutmuş olurum çünki o yüzden ha unutmadan senden bile isteyeceğimiz bişey var .... Gölge etme başka bişey istemez....
                        forumdan fikir bulmaya calisiyorsan, sen bastan bitirmissin bu isi arkadasim.

Yorum

Neden forumdaki insanları aşşağılayıp duruyorsun bu forumda emin ol çok parlak fikirler çıkar ... Sen başka konulara yönel bence Batarız çıkarız o kısmet ... Ayrıca sen usa da mı yaşıyorsun yoksa Türkiye'de mi

Yorum

Neden forumdaki insanları aşşağılayıp duruyorsun bu forumda emin ol çok parlak fikirler çıkar ... Sen başka konulara yönel bence Batarız çıkarız o kısmet ... Ayrıca sen usa da mı yaşıyorsun yoksa Türkiye'de mi
                            profilimde yaziyor ya ardahan, buralara gelirsen gel cayimi ic

Yorum

Amerika'da bulunan arkadaşlar fikirlerinizi ciddiyetle bekliyorum ..... Ardahanlı forum üyesi sen lütfen bilmediğin şeyler hakkında yorum yapma gerek yok buna bişey ispatlamak zorunda değilsin ....

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              İşleniyor...
                              X