Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

WAT için Dil Bilgisi - Ucuz ve Güvenli Firma

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• WAT için Dil Bilgisi - Ucuz ve Güvenli Firma

Merhaba arkadaşlar wat için bildiğiniz önerebileceğiniz uygun fiyatlı ve güvenilir firmaları yazar mısınız?

Ve wat için bir firmayı aradığımda bana orta derecede ingilizce bilmeniz gerekiyor dedi. şimdi bu ortadan kasıt nedir? yani bilip bilmediğimizi firma bizle görüştüğünde mi anlıyor yoksa vize aldığımız zaman mı?

ingilizcem kötü değil ama iyi de değil arada kaldım. okumada telaffuzum iyi olmasına ve kelime bilgim iyi olmasına rağmen klasikleşmiş gündelik hayattaki işte oraya gitme buraya gitme ödeme-satın alma-nerede-nereye-tanışma-vs. gibi yani bir turist olarak düşünün beni o ülkede kalabilecek şekilde ingilizce biliyorum ama dediğim gibi ortadan kasıt nedir şimdi bana bilmediğim bir şeyi sorarlar lak diye kalmayayım diye bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Teşekkürler..
    Bu gözler erdi gerçeğin karanlık çizgilerine, duydu kulağım vardı yaşamın komalı ezgilerine.

2016 - HAS NOT BEEN SELECTED
    2017 - HAS NOT BEEN SELECTED
    2018 - E KADAR YAŞARSAK NE ALA

https://www.youtube.com/watch?v=ASFK60f8Zbc
    https://www.youtube.com/watch?v=PqKjGjABoCQ

Sanırsam bunun için ortalama bir ingilizce istiyorlar.

Yorum

az daha kızacaktım nedenini sormuyorum ne derece ortalamadan kasıt diyorum diyecektim ki video ile örneklendirmişsin çok sağol mertkan, peki dediğim gibi ucuz ve güvenli wat firmaları hakkında bilgileri olan var mı acaba?
      Bu gözler erdi gerçeğin karanlık çizgilerine, duydu kulağım vardı yaşamın komalı ezgilerine.

2016 - HAS NOT BEEN SELECTED
      2017 - HAS NOT BEEN SELECTED
      2018 - E KADAR YAŞARSAK NE ALA

Yorum

Bence Google'dan firmaları bulup, sonra firmalar hakkında bir araştırma yapın. Sözlüklerde bolca bilgiler mevcut.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
        İşleniyor...
        X