Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

şirketsiz WAT olur mu?

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• şirketsiz WAT olur mu?

Türkiye de şirketlere para yedirmek istemiyorum, kendim amerika da iş bulabilir miyim? ( ilk yurtdışı deneyimim olacak)

illa ki bir şekilde şirkete ihtiyaç duyarsınız diye biliyorum. Hiç olmasa sponsorunuzu onlar ayarlıyor. Ancak kalacak yerinizi, işinizi vs. kendiniz ayarlarsanız çok daha ucuza gelir. örneğin ben kendi zamanımda iki kere gitmiştim. ikincisinde işimi kendim ayarlamıştım; ilk gittiğimin üçte biri fiyata gittim.

Yorum

İlk gidişinizde şirket ile gitmeniz zorunlu diye biliyorum çünkü sosyal güvenlik numaranı çıkartıyorlar vb. hem şirketin türkiye den biri diyor gelicem nereden bilecem almam amerika da öyle biri yok diyor kısacası ilk gidişinizde WAT zorunlu. 2.sefer giderseniz eğer Amerika'da artık varsınız sosyal güvenlik numaranızda var oradakilerle iletişime geçip halledebilirsiniz fakat orada işten çıkarıldığın zaman ya da son anda dönerseler bilemeyiz Şirket ile yaparsanız işsiz kalırsanız şirket yeni iş buluyor,konaklama buluyor vs...

Yorum

merhaba ben üniversitede okumuyorum, amerikaya en ucuz nasıl gidebilirim gezmek için?

Yorum

olmuyor çünkü sponsorlar bireylerle çalışmıyor. işin yasal süreci, immigration ihtimali, birsürü belge işlemleri ve güven durumu olduğu için mümkün olmuyor
          www.volkanapaydin.net
          iletisim@volkanapaydin.net

ismim Volkan

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
          İşleniyor...
          X