Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

al takke ,ver kulah

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• al takke ,ver kulah

yilardir basimdan bir cok hadiseler ve olaylar gecti,tecrubelerimiz oldu,cok sey ogrendik diye dusundugumde ,ogrenecegim daha cok seyler oldugunu anladim yani hayat mektebinden tam mezun olamamisim...bir gurubumuz vardi,kislerden bir tanesi (painter),kimi zaman kamp yerlerinde toplanir sofra kurar mangal yapariz kimi zaman evlerin arka bahcelerinde cardak altinda biramizi yudumlayip sohbetler ederiz,her kesin basindan bir seyler gecmistir,iyi veya kotu,anlatiriz
    ...bir zaman sonra baska bir toplantida anlatilan bir konuyu bu painter kendine maal eder,kendi basindan gecmis gibi anlatir,oturakli adamdir ama bir hastalikmidir bilemem,biz yutmayiz ama dinleriz isde.
    .....merak edip forumdaki konulari okuyanlar varsa eskilerden baslarindan gecen olaylari anlatirlar,konsoloslukda olmustur amerika icinde olmustur,amerika hava alaninda olmustur,tabi bunlarinda bazilari inanilir gibidir bazilarida suphe uyandirir,acaba bu yazmis oldugu ne kadar dogru diye....iste benim painter arkadasim gibi forumdada bir veya iki kisi var,devamli nick degistirip foruma yeni uye gibi giriyorlar,ilk mesajlarida daha eski sahifelerde yazilmis bir olayi kendilerinin basindan gecmis gibi yaziyorlar,iki 3 mesaj sonrada piyasadan cekiliyor,tabi bazi uyeler hmmm vay be diye inaniyorlar,boyle bir sey benim basimdan gecermi diye endiseye kapiliyorlar,bu kopyalanmis konulari yazanlara ben copy cat diyorum,bunlara iki ciddi soru sorsaniz hic bir sey isbat edemezler,her halde bir anlik kahraman olmak istiyorlar
    GOD SAVE THE QUEEN

Çok doğru bir noktaya parmak bastınız sayın Sir.altan doğru insanlar farklılık ayrıcalık yaratmaya çalışırken söyledikleri yalanlara inanır olmuş durumdalar...
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Yorum

Bu tip insanlar sadece ilgi uyandırmak ve kendilerini sohpet ortamında daha çok söz sahibi gibi göstermeye çalışıyorlar. Aynı sizin bahsettiğiniz insanlardan bir tanesine bende şahit oldum ve bu yalan hikayelerinin açığını çok yerde yakaladım hatta bazı yerlerde, kendi kendisini itiraf ediyordu.

Yorum

amerikan mahkemelerinde salonda biraz fazla gurultu olunca hakim kizar ve avukatlara savcilara burayi sirke cevirmeyin der,forumda bir circus oldu.
        GOD SAVE THE QUEEN

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
        İşleniyor...
        X