Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

arkadaşlar, yardım edin, lütfen!!!

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• arkadaşlar, yardım edin, lütfen!!!

Merhaba, arkadaşlar!
    Aranızda yeni katıldım. Yardımınız gerekiyorum!!!
    30 yaşındayım. Ailemle Amerika'da yaşıyorum. Eşimle bebek çok istiyoruz fakat sağlık problerimden dolayı doğal yöntemle gebe kalmam imkansız. Eşimle boşanma üzereyiz. Tıbb üreme merkezini bulmamız ailemde ortaya çıktığı bütün problemlerin tek çözümdür bence...Amerika'da yumurta donasyonu daha pahalı bir prosedür...başka ülkelerde de arıyordum ama sonuç aynı. Bunun için sizi soruyorum. Belki aranızda yumurta donasyonu yapmış olanlar var...Hangi klinikte yaptırdınız prosedürü? Doktorlarınız hakkında anlatabilir misiniz, ltf?
    Şimdinden çok teşekkür ederim, arkdşlr!

Eğer sizi bu sebepten boşayacaksa onun ben kalıbını sikiyim ! Sizi bir doktora yönledirecektim fakat böyle bi lavuktan kurtulmanız sizin için daha iyi olacak emin olun .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cumaligunes View Post
      Eğer sizi bu sebepten boşayacaksa onun ben kalıbını sikiyim ! Sizi bir doktora yönledirecektim fakat böyle bi lavuktan kurtulmanız sizin için daha iyi olacak emin olun .
      Destekleğiniz için teşekkürler, arkadaşım! Bu lavuğu çok seviyorum açıkçası...kendimle hiç bir şey yapamam

Yorum

) cok komiik

Yorum

TR'de herşeyin ucuzu ucuz yollusu bulunur
          Mustafa Kemal ATATÜRK

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hilal83 View Post
            Merhaba, arkadaşlar!
            Aranızda yeni katıldım. Yardımınız gerekiyorum!!!
            30 yaşındayım. Ailemle Amerika'da yaşıyorum. Eşimle bebek çok istiyoruz fakat sağlık problerimden dolayı doğal yöntemle gebe kalmam imkansız. Eşimle boşanma üzereyiz. Tıbb üreme merkezini bulmamız ailemde ortaya çıktığı bütün problemlerin tek çözümdür bence...Amerika'da yumurta donasyonu daha pahalı bir prosedür...başka ülkelerde de arıyordum ama sonuç aynı. Bunun için sizi soruyorum. Belki aranızda yumurta donasyonu yapmış olanlar var...Hangi klinikte yaptırdınız prosedürü? Doktorlarınız hakkında anlatabilir misiniz, ltf?
            Şimdinden çok teşekkür ederim, arkdşlr!
            Durumunuza üzüldüm, evlat edinmeyi neden düşünmüyorsunuz acaba? yada tam olarak sağlık sorununuz nedir? eşim de polikistik over vardı çocuğumuzun olmasına engel bir durumdu ama üstesünden geldik, sizinde böyle bir durumunuz var ise neler yapmanız gerektiğini anlatabilirim. saygılar.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: LeonEyes View Post

Durumunuza üzüldüm, evlat edinmeyi neden düşünmüyorsunuz acaba? yada tam olarak sağlık sorununuz nedir? eşim de polikistik over vardı çocuğumuzun olmasına engel bir durumdu ama üstesünden geldik, sizinde böyle bir durumunuz var ise neler yapmanız gerektiğini anlatabilirim. saygılar.
              Merhaba!
              Evlat edinmesi hakkında düşünüyorduk ama eşim istemiyor. 'Benim bebeğim olmalı', diyor bana... Gebe kalmak çok istiyorum...Önce tüpbebek denemesi yaptırmak istiyordum ama bende polikisrikover var olduğunu bildim. Bunun için fiyatlara göre uygun merkezi arıyorum... bildiğim kadarıyla Rusya ve Ukrayna'da bu prosedür yasal ve Avrupa, ABD'e kıyasla daha ucuz...ama kesin olarak bilmem açıkçası

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cenkgreat View Post
                TR'de herşeyin ucuzu ucuz yollusu bulunur
                Türkiye'de yumurta donasyonu yasal olsaydı başka ülke hakkında düşünmezdim=)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hilal83 View Post
                  Türkiye'de yumurta donasyonu yasal olsaydı başka ülke hakkında düşünmezdim=)
                  Ucuz yolludan kastım da yasal olmayan şeyleri geçiçi yasal statüye sokmaktır. Kolay gelsin...
                  Mustafa Kemal ATATÜRK

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                  İşleniyor...
                  X