Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Amerika'da uyusturucu kullanimi

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Amerika'da uyusturucu kullanimi

Bu harita Amerika Birlesik Devletleri'ndeki uyusturucu hap kullanimi gosteriyor ve terorizmden daha tehlikeli boyutlara geldigini anlatiyor.

http://real-leaders.com/this-should-...ioid-epidemic/
    Fethiye Temiz

"Bilgiye ihtiyacin olan zamanlari dusun, bilgini paylas"

Lutfen herkese saygili olunuz, hakaretamiz yazilar forumdan banlanmaniza neden olur.

"SORULARINIZI LUTFEN FORUMDA SORUNUZ, OZEL DANISMANLIK YAPMIYORUM"

....tablo gercekten cok korkunc,amerikanin border programlarini izliyorum,meksiko sinir kapilarinda o kadar cok uyusturucu yakaliyorlarki o kadar olur, kacakcilar uyusturucuyu amerikaya gecirmek icin otomobillerde,kamyonlarda ne kadar cok degisiklik yapiyorlarki,hic tahmin edilmiyecek seyler,kapilardaki rontgen makineleri uyusturucu hassas kopekleri cogunu yakaliyor,yakalanmadanda gecen coktur tabi.amerikadan meksikaya da dolar kaciriyorlar ayni sekilde arabalarda kamyonlarda gizleniyor,getirilen uyusturucularin parasi geriye donuyor kara para..
    GOD SAVE THE QUEEN

Yorum

Vallahi uyuşturucunun en fazlası Türkiye'de ama basında yer almıyor.

Yorum

......gecen bir programda izlemistim,istanbulda 8 yasindaki bir kiz cocuguna uyusturucu sattirdiklarini,maalesef dunyanin her ulkesinde ayni seyler,kolay para kazanma yontemleri,cete buyukleri milyoner hayat yasiyorlar,kucukleri hapislerde surunuyorlar, ve bir suru aile dagiliyor,cocuklar bagimli oluyor....iki kizim bir oglum var,hic bir pislige bulasmadan yetistikleri icin kendimi sansli hissediyorum,bazi amerikan programlarini izliyorum,icim cizzz ediyor, neler var neler, beterlerin beterleri var.
        GOD SAVE THE QUEEN

Yorum

Sahsen idama karsiyim ama kucuk cocuklara tecavuz ve uyusturucu saticilarinin mutlaka yasamamasi gerekiyor.
          Fethiye Temiz

"Bilgiye ihtiyacin olan zamanlari dusun, bilgini paylas"

Lutfen herkese saygili olunuz, hakaretamiz yazilar forumdan banlanmaniza neden olur.

"SORULARINIZI LUTFEN FORUMDA SORUNUZ, OZEL DANISMANLIK YAPMIYORUM"

Yorum

Bende aynı düşüncedeyim.

Yorum

.....bir evim vardi yiktirip iki katli guzel bir ev yaptirmak istiyordum,planlari hazirladik belediyeden musaade aldik,biraz on masraflar ettim, sonra vazgectim,kapi komsumun 4 tane oglu vardi, en kucukleri 11 yasinda garajimi soydu,15-16 yasina gelince bagimli oldu evler soyup hapislere girdi cikti,21 yasinda bir deri bir kemik tam bagimli,ben acilen tr ye gitmem lazimdi cocugun annesi babasida ingiltereye gittiler, 2 hafta icinde bizimkilerin evde olmadigi bir gunde once garajimi soydu,bir hafta sonra evimi soydu,bir kac gun sonra kendi babasinin evini soydu,hep uyusturucu bagimlisi,hirsiz hic parmak izi birakmiyor..
              ...kapi komsu, kapilarimiz karsi karsiya her gun yuz yuze bakiyoruz,cocuk hic bir sey olmamis gibi her gun karsimda siritiyor,daha evvel biz evde olamdigimiz zaman bahce duvarindan atlayip bahcede ne varsa goturuyordu babasini ikaz edince ben kotu oldum, ayni evde kalsam kotu seyler olabilir,lanet olsun deyip yeni ev yapma fikrinden vaz gecip evimi sattim,baska muhitten ev aldim,evi alan kisi hemen tasinamadi ben tasindim. evin bos olmasina ragmen devamli gidip kontrol ettim bir gun baktim catidaki tv anteni de gitmis eski aluminyum,satsan 5 dolar etmez,..
              ....bagimli insanlarin gunde 600 ile 1000 dolar arasi paraya ihtiyaclari vardir uyusturucu alip igne yapmalari icin,bunun icinde kafalari dondugu zaman ev soyarlar gasp yaparlar cinayete kadar giderler.caldiklari 1000 dolarlik televizyonu 100 dolara satarlar.
              ..uyusturucu insanligin buyuk bir bas belasi..
              GOD SAVE THE QUEEN

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
              İşleniyor...
              X