Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Amerika'da mı doğum yapmak ya da başka ülkelerde???

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Amerika'da mı doğum yapmak ya da başka ülkelerde???

Merhaba dostlar!
    Şöyle bir problemle sizinle paylaşmak istiyorum. Artık birkaç yıl boyunca eşimle evliyiz ve çocuk istiyoruz. Gebe hiç kalamam çünkü polikistik over sendromu var. Doktor benim yumurta donasyonu yaptığımı dedi. Uygun bir klinik iiçin gördüğümüz zamanında farklı ülkelerde çok tüp bebek merkezileri görüp inceliyorduk. Şimdi de yapmamız lazım hatta bilmeyiz. Bunun için sizi sorarım, siz nerede tedavi görecektiniz Kıbrıs'ta mı Amerika'da mı Avrupa ülkelerinde mi Ukrayna'da mı? Ukrayna'da bildiğime göre biotexcom var. çok ucuzdur...

Orjinal yazı sahibi: Mirem View Post
    Merhaba dostlar!
    Şöyle bir problemle sizinle paylaşmak istiyorum. Artık birkaç yıl boyunca eşimle evliyiz ve çocuk istiyoruz. Gebe hiç kalamam çünkü polikistik over sendromu var. Doktor benim yumurta donasyonu yaptığımı dedi. Uygun bir klinik iiçin gördüğümüz zamanında farklı ülkelerde çok tüp bebek merkezileri görüp inceliyorduk. Şimdi de yapmamız lazım hatta bilmeyiz. Bunun için sizi sorarım, siz nerede tedavi görecektiniz Kıbrıs'ta mı Amerika'da mı Avrupa ülkelerinde mi Ukrayna'da mı? Ukrayna'da bildiğime göre biotexcom var. çok ucuzdur...
    Canım, tecrübenizle paylaşmak ister misiniz benimle? Bu klinikte şimdi ilgilenirim bunun için tecrübenizi soruyorum. Bu klinik hakkında neyi düşünüyorsunuz acaba? Orada yöneticilerle bağladınız mı?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Mirem View Post
      Merhaba dostlar!
      Merhaba;

Eşimde de polikistik over vardı ve soğan kürü denen bir soğanın kaynatılmasıyla yapılan bir kür uyguladı eşim 6 ay kadar sonrasında çok şükür ki işe yaradı ve şuanda 2 evladım var, size de şiddetle tavsiye ederim lütfen araştırın yapması ve uygulamsı çok basit, gidip kendinizi kestirmeyin doktorlara boşu boşuna,bahsettiğim kürü uygulayın olmaz ise bişey kaybetmezsiniz olur da işe yararsa dua etmeniz yeterli. Zaten ilk çocuktan sonra kist vs kalmadığından 2.çocuk vs daha kolay oluyor.Umarım sağlığınıza kavuşursunuz. Saygılar.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hilal83 View Post

Canım, tecrübenizle paylaşmak ister misiniz benimle? Bu klinikte şimdi ilgilenirim bunun için tecrübenizi soruyorum. Bu klinik hakkında neyi düşünüyorsunuz acaba? Orada yöneticilerle bağladınız mı?
        Hilal hanım, Sağlık grubuna girin, ltf. Orada cevapladım sizin sorunuza...Eğer başka sorularınız çıkarsa sorun

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Abadan View Post

Hilal hanım, Sağlık grubuna girin, ltf. Orada cevapladım sizin sorunuza...Eğer başka sorularınız çıkarsa sorun
          Tmm, arkadaşım! Teşekkür ederim yardımınız için!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hilal83 View Post

Tmm, arkadaşım! Teşekkür ederim yardımınız için!
            Rica ederim, canım! Herjangi sorularınız çıkarsa benimle her zaman bağlayabilirsiniz...Geçmiş olsun!

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
            İşleniyor...
            X