Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ABD Vizesi Olana Kanada Vizesi

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Altan abi, Sayin Teacher, cevaplariniz icin tesekkur ederim.Denemekte fayda var ama su an yurt disinda buunuyorum, ocak/subat gibi Turkiye'de olacagim, o zaman basvururum kismetse.

Yorum

Yarın vfs ye gidicem internet sitelerinden randevu ile ilgili bir bilgi yok. Randevusuz alıyorlar mı?

Yorum

Randevusuz gidilebiliyor
        BOZUK DÜZENDE SAĞLAM ÇARK OLMAZ - PİR SULTAN ABDAL

Yorum

Can plus programi için niyet mektubu yazmamıza gerek varmi istenen belgelerde görmedimde emin olmak için sizlere sorim dedim
          Bu arada online başvuru yapacağım
          Last edited by alonewolf; 27-11-2016, 18:15.

Yorum

Ben hiç bir niyet mektubu yazmamıştım işin gerçeği

Yorum

Merhabalar,
              Alonewolf'
              Benimde abd F-1 vizesim suresi 6 yil kadar once doldu. Eger bu program Kanada turist vizesini almada kolaylik sagliyorsa bende almayi dusunuyorum acikcasi. Bir firma yardimi ile mi bu programa basvuru yapilmali yoksa kisisel olarak mi yapilmali ?

Yorum

Bence kendiniz başvuru yapabilirsiniz online olarak çok zor birşey gibi görünmüyor çok az bi ingilizce ile başvuru yapabilirsiniz bol şans

Yorum

Orjinal yazı sahibi: alonewolf View Post
                  Bence kendiniz başvuru yapabilirsiniz online olarak çok zor birşey gibi görünmüyor çok az bi ingilizce ile başvuru yapabilirsiniz bol şans
                  Tsk. Siz naptiniz basvurdunuz mu donus oldu mu ? Umarim alirsiniz sizde.

Yorum

Evet başvurdum bakalım henüz bi geri dönüş yok

Yorum

Sizinde mi onceden abd vizeniz vardi yoksa hali hazirda devammi ediyor ?

Yorum

Kriterler:
                        Yapılan başvuru geçici ziyaretçi vizesi içinse, ve
                        Başvuru sahibi Türk pasaportu ile seyahat edecek bir Türk vatandaşı ise, ve
                        son 10 yıl içinde yasal olarak Kanada’ya seyahat ettiyse ve bu seyahatini kanıtlayan Kanada vizesini ve Kanada’ya giriş damgasını sunabiliyorsa, VEYA
                        son 10 yıl içinde ABD’ye seyahat etmemesine rağmen geçerli bir ABD vizesi varsa, VEYA
                        geçerli ABD vizesi varsa ve son 10 yıl içerisinde ABD’ye seyahat ettiyse, VEYA
                        geçerli ABD vizesi olmamasına rağmen son 10 yıl içerisinde ABD’ye seyahat ettiğini kanıtlayan giriş damgasını sunabiliyorsa
                        , ve
                        Başvuru bir aile için yapılıyorsa, ailenin CAN Plus programından yararlanabilmesi için bütün aile bireylerinin yukarıdaki kriterlere uyacak şekilde seyahat etmiş ya da geçerli vizeye sahip olması gerekmektedir.
                        CAN Plus programından faydalanabilecek kişilerden istenilecek evraklar için lütfen tıklayınız.

Görev Belgeleri:
                        Çalışıyorsanız: işvereninizden görevinizi, izin sürenizi ve dönüşünüzde aynı işyerinde çalışmaya devam edeceğinizi gösteren yazı, maaş bordronuz (ya da son aya ait, maaşinizi gösteren banka hesap dökümünüz), SSK veya Emekli Sandığı hizmet dökümünüz;
                        İşveren iseniz: işyerinizin ticaret sicil kaydı, vergi levhası, BAĞ-KUR numaranız;
                        Emekli iseniz: emekli kimliği ve maaş cüzdanı;
                        Öğrenci iseniz: öğretim kurumunuzdan kayıtlı öğrenci olduğunuza dair belge.

Yorum

http://www.vfsglobal.ca/Canada/Turke...formation.html

detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz Türkçe olarak

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bezenbilir View Post
                            http://www.vfsglobal.ca/Canada/Turke...formation.html

detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz Türkçe olarak
                            Evet inceledik bu siteyide kardesim. Sadece bu evraklari saglayana veriyolarsa bu vizeyi bence cok iyi. Acaba bu vize suresi kac aylik yada yillik olarak veriliyor abd turist vizesi gibi 10 yillik mi ? Bilginiz var mi ?

Yorum

pasaportunuzun geçerlilik süresi kadar veriyorlar. 5 yıllık kullanım süresi kaldıysa 5, 10 yıllık süresi varsa 10 yıl.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bezenbilir View Post
                                pasaportunuzun geçerlilik süresi kadar veriyorlar. 5 yıllık kullanım süresi kaldıysa 5, 10 yıllık süresi varsa 10 yıl.
                                2010 da giris yaptim f-1 vizesi ile 2011 de dondum tr ye vizem biteli 2 sene olucak asagi yukari ayrica 1 yillik pasaport cikartirmistim 5 yillik vize almistim. Bu durum da 5 yillik pasaport cikarttirirsam 5 yillik mi vize vericekler ?

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                İşleniyor...
                                X