Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kanada'ya Uçak Seyahati

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

kanada da ucaktan inip pasapaort kuiyruguna girdiniz sira size geldi,elinizde ucaktya verilmis karantina ve beyan karti var pasapotla beraber onuda veriyorsunuz,gumruk memuru bakiyor,gida filan varsa soruyor,bu arada bir kac kelime sorablilr,ondan sonar pasaporta giris vuruyor ve vermis oldugunuz beyan kartinida size geri veriyor bu arada karta bir isaret cekiyor,bu isaret valiz kismindakiler icin sinyal oluyor,isaret demek birakin aramayin gitsin, yada,valizlerini arayin gibi oluyor.genellikle valizler aranmiyor,ayrica bir cok hava alanlarinda valizler ucaktan inip karasore girmeden evvel kopekler veya yetistirilmis domuzlar tarafindan koklatiliyor,uyusturucu ve kagit para icin yetistirilmis hayvanlar,bunlar koklayip valiz onunde dururlarsa valiz ve sahibi takibe alinip arastiriliyor,,iki valiz uc valiz yasakli bir sey yoksa korkup endiselenecek bir sey yok,yeterki ucakta verilen karantina formunu dogru isaretleyiniz...
    ..Django mkardesim sizing bahsettiginiz losyonlar icin bir problem olacagini zannetmiyorum,cunku ucagin kargosuna verilecek buyuk valiz icine koyacaksiniz,valizler gerek ucaga yuklnirken gerek ucaktan indirilirken bir kac elden geciyor,yani savrulup remork uzerine atiliyor,ucaktan asagiya indirilirken ayni sey,demekm istedigim cam veye plastic seylerin kirilma ihtimali olabilir, onun icinde daha emniyetli bir sekilde valizin icinde sarilmalidirlar.
    GOD SAVE THE QUEEN

Yorum

Sagolun sir....Tesekkur ederim.... Sac losyonlarinin kapagi saglam....40 adet ve 5 kiloya yakin sivi olarak toplam agirligi var...Sivi olmasi sorun olur mu...( Orijinal ambalajinda ve Walmart,tan alinan receipt olacak..)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: django View Post
        Sagolun sir....Tesekkur ederim.... Sac losyonlarinin kapagi saglam....40 adet ve 5 kiloya yakin sivi olarak toplam agirligi var...Sivi olmasi sorun olur mu...( Orijinal ambalajinda ve Walmart,tan alinan receipt olacak..)
        .bir problem cikacagini zannetmiyorum,yinede 10 ar tanelik paketler yapip valizin degisik koselerine yerlestir,hayrola turkiyede cok kel arkadaslarin filanmi var
        GOD SAVE THE QUEEN

Yorum

Kanada girişinde kalış süresine göre çantanız değerlendiriliyor. örneğin 14 gün kalacak bir turistin çantasından bu süreden uzun zaman giyebileceği kıyafet ve mevsime uygun olmayan ürünler çıkarsa sorgu biraz daha derinleşiyor. buna götürdüğünüz ilaçlar da dahil. Ve eğer çantanızda cv gibi bir takım evraklar olursa iş aramaya gelmişsiniz diye düşünülüp geri gönderilme riskleriniz olabilir. pasaport kontrolde özellikle neden geldiğiniz nerede kalacağınız ve kaç çantanız olduğu soruluyor. sonra kağıda çizilen karikatür gibi bir şeyler çıkıştaki kontrol memurlarına bir mesaj veriyor ki bunu çözebilene madalya takmak gerek.
          BOZUK DÜZENDE SAĞLAM ÇARK OLMAZ - PİR SULTAN ABDAL

Yorum

Ben usa girişte iki defa üst üste aynı aylarda girmiştim ekim ayları hep benı hiç aramamışlardı belki kanadaya gitsem ararlar bilemem sorun da değil zaten arasınlar …

Bu arada hala izin alamadım krumdan yıllık iznimi kullanamıyorum parasını yatırdık vizenin iznim bekliyorum hala !!

Kanada için .:///
            Forumda cevap veremezsem lütfen bana mail atın bazen konuları takip edemiyorum.
            Teşekkür ederim
            Mailimi İsteğin Lütfen.
            Yaş 33
            Mersin
            Bekar
            Memur

Us Turist Vize
            Canada Turist Vize

http://abd-turk.com

Yorum

...serkan kardes,gideceginiz ulkeye sakincali bir sey goturmedikce basiniz belaya girmez ve kolay kolay aranmazsiniz..her meslegin bir ustaligi oldugu gibi,gumrukde passport girisi yapan memularda insan sarrafi olmuslardir,zaten ucaktan inip pasaport kontroluna dogru yururken bir suru goz ve camera yolcularin uzerinde oluyor,bazi illegal ilseri yapanlar ya ihbar ediliyor ya da suphe cekiyor,tabiki bunlar bir kenara cekilip araniyor....Ayrica turis vizesi ile bir ulkeye gidiliyor, ingiltere Canada amerika australya gibi ulkeler diyelim,giden sahisin niyeti orda kacak olarak kalmak,bir kac soruda gumruk memurlari bu vatandasin amacini anliyorlar.normal yollarla giden insanlar icin g pasaport kontrollarinda bir problem cikmaz,bazi geri kalmis ulkeler var onlar hep komsu ulke vatandaslarina bir suru zorluklar cikarirlar..
              ....bazi insanlar turis vizeleriyle gidiyorlar ama gaye kacak kalip orda calismak,tabiki daha once on calisma yapiyorlar,bazi is yerlerinin adreslerini telefon numaralarini bir yere yaziyorlar hatta harita bile cikariyorlar,polis aramaya baslayinca ya telefonda ya da defterde yazilmis adresleri ve numaralari buluyor,eee bu kim neyin adresi filan ,bir telefon edince adres is yeri veya isci kiralama acentasi cikiyor,gumrukcude ayni gun gelen vatandasi ucaga koyup geri gonderiyor,ayni zamanda kirmizi listeye alip en az 3 yil giris yasagi koyuyor.okul veya turistik gezi amaciyla gidilecekse korkulacak hic bir sey yoktur,beyan edilmesi lazim olan seyler beyan edilsin.
              GOD SAVE THE QUEEN

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
              İşleniyor...
              X