Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

300Bin Gocmen Alimi

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• 300Bin Gocmen Alimi

Arkadaşlar haberi duydunuz mu bilmiyorum ama kanada hükümeti yaşlanan nüfus ve çalışan sayısının azalması sorununu gocmenler ile çözmeye çalışıyor ve bu konuda taaruza geçmiş durumda

http://www.trthaber.com/haber/dunya/...ak-280004.html

Amerika ile kıyaslama yapılırsa iyi kötü yanı nasıldır basvurasim geldi 300 bin çok büyük bi rakam lise diploması yeterlilik gösterir mi kanada Amerika gibi lottery yapıyormuş üstten alta doğru seciyormus sizce basvurmalimiyim ? Not amerikaninkine başvuruda bulundum tabiki ilk hedefim amerikadir ama buralardan bir an önce medeniyete kaçmak temel hedefim
    Last edited by awen; 04-11-2016, 17:33.

Kanada bir cok yonden Amerika'ya fark atar. Daha sosyal bir devlettir, daha temizdir, insanlari daha sicaktir. Ama puanlama sisteminde saniyorum yuksek ogrenim, lisan vs bir cok kriterleri var. Yine de sansinizi deneyin bence.
    Fethiye Temiz

"Bilgiye ihtiyacin olan zamanlari dusun, bilgini paylas"

Lutfen herkese saygili olunuz, hakaretamiz yazilar forumdan banlanmaniza neden olur.

"SORULARINIZI LUTFEN FORUMDA SORUNUZ, OZEL DANISMANLIK YAPMIYORUM"

Yorum

Sakıncası olur mu ikisine birden başvuru yapasam acaba

Yorum

Neden sakincasi olsun
        Fethiye Temiz

"Bilgiye ihtiyacin olan zamanlari dusun, bilgini paylas"

Lutfen herkese saygili olunuz, hakaretamiz yazilar forumdan banlanmaniza neden olur.

"SORULARINIZI LUTFEN FORUMDA SORUNUZ, OZEL DANISMANLIK YAPMIYORUM"

Yorum

Ne bileyim yani ikisi de uluslar arası çalışıyordur felan neyse abla tessekur ederim yardımların için

Yorum

.....australya ve kanada her yil gocmen aliyorlar,yillik oranlari var,gecen yil australyanin rakkami 200 bin idi,bu yil kanada 300 bin yapmis,300 bin deyince hepsi vasifli eleman sayilmiyor, siginmaci, aile birlestirmesi vs vs bir kac katagori,denerseniz bir sansiniz olur denemezseniz hic sansiniz olmaz.bol sanslar.
            GOD SAVE THE QUEEN

Yorum

@awen arkadasim, bugun itibari ile green card cekilisine katilmis bulunuyorum, eger ki kazanamazsam Kanada'ya gitmeyi dusunuyorum.Gerci, Kanada'ya gitmek birinici planim di, green card'a basvurduktan sonra ikinici planim oldu.

Yorum

Şansınız bol,yolunuz aydınlık olsun. ))

Yorum

Amerika ile kiyaslarsak geçen sene kanadaya kaç kişi başvurdu geçen senede 285 bin alım yapıyormuş ama bide gocmenlik testi yapılıyormuş 18 yaşındayım şuan ve burda bi üniversiteye gitmek istediğim birşey değil ama adamlar nitelikli alım yapıyor işçi alımı da yapmalarına rağmen biraz olasılık dışını olur bu basvurmam sizce

Yorum

Arkadaşlar parke ustası boya badana ustası vs gibi işçileri göçmen olarak alıyormu kanada ? Yahut burada aldığımız üniversite diploması orada denk mi ?

En önemlisi tamamen sallıyorum boyacı olarak gittik markette çalışamıyormuyuz ?

İşçi sınıfından olup oradaki türk lokantalarından felan kendimiz için davetiye göndertebiliyormuyuz ?

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                    İşleniyor...
                    X