Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Avustralya Vizesi

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Avustralya Vizesi

Evet dostlar elimizde kalsın bulunsun diyerek Kanada vizemizi almıştık 5 yıllık sağolsunlar verdiler bu konuyu yazmıştım.

Şimdi bu hafta Avustralya Vizemize başvuracağız Belgelerimiz Hazır

Aslında başvurmak için gecen gün Gaziantep Vfs ofisne gitmiş olmama rağmen Yardımlı form doldurmadılar !!! böyle bir hizmet veriyorlar ama nedense Gaziantep ofisi yapmadı konuyu Ankaraya mail ile bildirdim görüştüklerini ve yapacaklarını söylemelerine rağmen artık ordan yapmak istemedim .

O yüzden kısmetse bu hafta Ankaraya gidiyorum Vfs ofisine ordan yapacağım işlemleri randevumu aldım belgelerim hazır …

Söyle bir zorunlukları var parmak izi ve fotoğraf çekiyorlar bakalım hızlı bir şekilde yapabilecekmiyiz

Neden alıyorum Hala dil eğitimi konusunda karar vermedim !!!!

Şartlar beni çok zorluyor :/ Kanada veya Avustralya Bakacağım …

Belgeler klasik biliyorsunuz zaten her zaman istenen belgeler .

Ücreti: 135 Au doları vize ücreti.

Başvuru ücreti Aracı kurum : 70 tl civarı sanırım tam bakmadım.

Vizeyi alırsam Bilgi vereceğim tekrar …

Teşekkür ederim
    Forumda cevap veremezsem lütfen bana mail atın bazen konuları takip edemiyorum.
    Teşekkür ederim
    Mailimi İsteğin Lütfen.
    Yaş 33
    Mersin
    Bekar
    Memur

Us Turist Vize
    Canada Turist Vize

http://abd-turk.com

Hayırlı olsun,burası da olursa sonuç tercihe kalacak.Azimle ve doğru adımlarla sonuca gidiyorsunuz.Yolunuz açık olsun.

Yorum

Teşekkürler Hocam Bakalım ne olacak ama cidden bir işe başlamak çok zor ve sebi bir şeyler bağlıyorsa hele hele yaşında 33 olduysa ve bazı şeyleri daha yapamadık (bize dayatılan - evlilik -ev -araba) gibi şeyler.

- İşten bakalım izin alabilecekmiyiz umarım verirler Ohal' de var şuan bilmiyorum bakalım :/ , bir yıl almak istiyorum ekonomi çok kötü şuan ki harcamalarımı kıstım 2 yıldır ama yinede para değerini çok yitirdi :/ dolar karşısında 2 tl iken çok iyiydi gerçekten !!!

Şuan hepsi arttı , yurt dışında yaşanlar çok şanşlı umarım paralarının değerini bilirler .

Şuan böyle

Bir işe başmaka çok zor adım atmak gerek ve şunu biliyorum yaşam şartlarımız böyle zor olmasa inan insan daha cesaretli olur …

Saygılarımla.
      Teşekkür ederim
      Mailimi İsteğin Lütfen.
      Yaş 33
      Mersin
      Bekar
      Memur

Us Turist Vize
      Canada Turist Vize

Yorum

Vizeye başvurmadım arkadaşlar belgeleri ayarladım sonra dedim biraz kalsın şuan için-

- Bide bilgisi olan varmı kaç yıl veriyorlar 5 yıllıkmı acaba ? yoksa kalacağın süre kadarmı ?
        Teşekkür ederim
        Mailimi İsteğin Lütfen.
        Yaş 33
        Mersin
        Bekar
        Memur

Us Turist Vize
        Canada Turist Vize

Yorum

....turist vizeleri en fazla 6 aylikdir,amerika gibi 10 yillik vermez,,,konsolosluk gidecek sahislarin durumuna bakip ona gore tarihli vize veriyor.6 yil evvel hatunun yakinlari geldiler,cocuklu bir yegenine 30 gun vermisler ,annesi ve baldiz a da 38 er gun vermislerdi,australyaninda amerika gibi degisik vize turleri vardir.
          ...gecen yil dunurlerim geldiler yasli emekli kimseler onlarada 6 aylik vize verdiler,uzatma sansida yok gibi.
          GOD SAVE THE QUEEN

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
          İşleniyor...
          X