Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

kanada green card

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: MineTockey View Post
    Cogunuz ingilizce hic bilmeden geliyorsunuz, kolej mezunu,ODTU mezunlarini gordum ben ingilizcem super diye gelip agzini acamayan.Konusmayan adami kim ise alir?Isin evinden 10 mil uzakta ise ne yapcaksin? Highwayin kenarinda ilk bisikletle ciktiginda ya olursun yada toplayip akil hastahanesine atarlar.Ev dosemek derken altinizda bir yataginiz bir masaniz olmasi lazim dimi?Ben ilk evimi kiralarken 6 ay pesin vermek zorunda kalimistim.Credit Historym yoktu.4 bin kusur dolar vermeden evin anahtarini vermediler.
    Kafanizdaki Turkiye fikirlerini atin. Baska bir dunyaya geliyorsunuz.Ben Greencartla Amerikaya yerlesmeye 2000 dolarla gelenleri de gordum. Aciyip evimize aldigimizda lavaboda popolarini yikayip birde giderken kolyemi caldilar.Tesekkur falan beklemedim ama bu tecrubeden sonrada bir daha kimseyi evime almam.Burda hemen herkesin boyle tecrubeleri var. Oyle oluncada oyle gider onda bunda kalirim hayal olur. Bir deneyin sagir ve dilsiz olarak yasamayi. Burda aynen oyle olacak cunki. Hepiniz Amerikaya gelme cabasindasiniz kaciniz sahiden ciddi ciddi ingilizce calisiyor acip bir kitap okumayi deniyor. Kaciniz acip cnnde haberleri izliyor?
    Isleri biraz tersinden yapmak gibi bir yaklasim var milletce o yuzdende sonucta bir yigin Turk sefil oluyor.
    haha poposunu lavaboda mı yıkamış! e yuh!

Yorum

yine popo muhabbeti mine abla konuşmalarından falan normal insan oldukları anlaşılmıyor sanırım.

Yorum

Bir anda öylece gince ortada bir fikirde yok!Bazı şeyler ters geliyor

Yorum

1)Amerikadaki suç oranı yüksek olabilir çünkü nufusu çok fazla.
          2)Amerikada mülteci olarak gidenlerin genellikle geçerli bir mesleği (kalifiye eleman)veya üniversite diploması olmuyor.
          3)Amerika bence yaşanabilir bir ülke .Bulduğunuz iş ve kalacağanız mahalle sokak önemlidir.Kaldığınız mahallede yasal dışı işlerin yapıldığı yerse tabiki orada hayatı tehlikeniiz olur .Bu konu bütün ülkeler de geçerli.
          Gittiğini ülkede kalifiye eleman ile ilgili mesela kalite kontrol teknisyeni olarak çalışırsan iyi para kazanabilirsin.
          İyi fırsatları değerlendirip kariyer hedefine ulaşmak sizin elinizde...
          Avustralya hakkında pek bir bilgim yok ama yanlış hatırlamıyorsam ..Avustralya en zehirli hayvanların bulunduğu ülkeydi.Nat geo belgesellerini izliyorumda

Yorum

vallaha mine abla eli öpülecek insansın ) değerinizi bilene.

Yorum

Mine Hanım'ın söylediklerine sonuna kadar katılıyorum. Ben homeless Türk bile gördüm. Sanırım sokakta milletten para istiyordu.
              Üç beş tane film izleyip bir anlık hevesle gelenlerin sonu ne yazık ki hüsran oluyor.
              2015 - HAS NOT BEEN SELECTED
              2016 - HAS NOT BEEN SELECTED
              2017 - HAS NOT BEEN SELECTED

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
              İşleniyor...
              X