Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Computer Systems Technician - Networking & Computer Programmer

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Computer Systems Technician - Networking & Computer Programmer

Merhabalar,

Daha onceki mesajimda practical nursing icin basvuru yapacaktim fakat basvurular malesef dolu 2018 mayis dahi siz dusunun bu 2 yillik college Highly Competetive Programs listesinde yer aldigi icin cok onceden doluyor . Ayrica bu bolume girmesi ve cikmasi gercekten zormus. ietls skoru 7 gibi isteniyor. Baska saglik alaninda bolum sunuldu Food and Nutrition Management yada Medical Skin Care Therapies gibi. Bende daha once yazilim alaninda egitim almak istedim fakat farkli kisilerden yada forumlardan duydugum yazilim yada programcilik alaninda cok fazla rekabetin oldugu seklinde yani 2 yillik bilgisayar programicili bitirdigimde 3 yillik verilen bir calisma izninde is bulup sonrasinda gocmenlik basvurusu yapamam diye cekincelerim vardi. Simdi ogrendim ki;
    INTERACTIVE MEDIA DESIGN - WEB
    Computer Systems Technician - Networking
    Computer Programmer bu programlar co-op sagliyor. ilk senede 3 ay staj ve ikinci senede bir 3 aylik staj imkani sunuyor. Bu staj doneminde maas da veriyorlarmis. Ve sonrasinda belki is bulma ihtimalimin olabilecegini dusunerekten bu iki bolumden birini secmek istiyorum. Fakat bu iki bolumden hangisini secmem sizce daha mantikli olur ve gocmenlik suresince ve is bulma surecinde daha iyi olur acaba ? isterseniz ders iceriklerini yani okutulan dersleri yazabilirim. Bu arada Georgian College devlet okulu hakkinda bir fikri olan varsa yanitlarsa sevinirim. Tesekkurler.
    Last edited by yetonyali; 08-07-2017, 19:54.

Unconfigured Ad Widget

Collapse
İşleniyor...
X