Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

kanada mı amarika mı?

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• .mayis ayinin ortalarinda kanadaya gitmeyi dusunuyorum turistik ziyaret, gecenlerde kanada da gidecegim sehirlerin hava durumlarina netten baktim bir tanesi ottawa,butun yaz boyunca en yuksek sicaklik 25 dereceyi gecmiyor,en uzun gunesli gun 8 saati gecmiyor,anladigima gore kanada da gercek bir yaz olmuyor galiba.
    GOD SAVE THE QUEEN

Yorum

• Yaklaşık 7 aydır kanadada yaşayan biri olarak cidden çok mutluyum,buraya gelmeden bir şekilde okul bitince amerikaya geçerim diyodum ama sistemi ve insanları tanıdıkça amerikadan daha iyi bir geleceğimin olduğunu düşünüyorum şahsen.
      Do not go gentle into that good night,
      Old age should burn and rave at close of day;
      Rage, rage against the dying of the light.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Gazi View Post
        Yaklaşık 7 aydır kanadada yaşayan biri olarak cidden çok mutluyum,buraya gelmeden bir şekilde okul bitince amerikaya geçerim diyodum ama sistemi ve insanları tanıdıkça amerikadan daha iyi bir geleceğimin olduğunu düşünüyorum şahsen.
        Daha ayrıntılı ve bir inceleme yazarsanız çok sevinirim. Nasıl gittiniz neler yapıyorsunuz, oradaki yaşam nasıl, sosyal açıdan olsun ekonomik açıdan olsun.
        Kaan

Yorum

• Açıkçası şuan tam sınav döneminde olduğum için pek vaktim olmuyor ancak ileride böyle bir konuyu yardımcı olmak açısından açarım.Tabii benim hitab yeteneğimde pek yok ama
          Do not go gentle into that good night,
          Old age should burn and rave at close of day;
          Rage, rage against the dying of the light.

Yorum

• Mutlaka Kanada. ama büyükşehirlerde yaşayın derim. Toronto ilk tercih olabilir ama. Calgary de müthiş sessiz bir şehir.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
            İşleniyor...
            X