Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kanada Vizesi ?

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Sağol dostum. Yapacak bir sey yok. Ileride tekrar deneriz artık.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: lactoz View Post
      Bana vermediler arkadaşlar. Kamu personeliyim. Adalet bakanlığı nda 6 yıldır memurum. Hesabimda 15 bin tl var amerikan vizem var niyet mektubum iyi bekarim erkeğim amerikadan gelip 1 hafta kalacagim dedim lakin bu gun mail atip finansal ve seyehat geçmişiniz bize guven vermedi demisler. Bende abd deki akrabama attim yaziyi. Takma kafana sinirdan bakar döneriz dedi seviyorum pozitif insanları: )
      can plus ile basvurmadnmi?? niyet mektubuna gerek yoktu eger amerika vizen varsa resim ve form yeterli oluyor can plus ile basvurdugun zaman... normalde kanada vizesi amerikan vizesinden daha zor almak 2006 yilinda ilk basvurmustum ögrenci için vermemişlerdi sonra iyi bir acenta ile basvurdum 2008de yine öğrenci olarak ozaman almiştim...

gecen yaz yine ayni acenta ile görüştüğümde ögrenci vizesi için iyi bir para gostermen lazim dediler hesabinda, konsolosluk cok önem veriyomus yüklü banka hesap olayina...
      Last edited by AhmetY; 28-04-2017, 14:58.

Yorum

• Valla bende anlamdım anlırsın sandum bana 3 günde geldi ama dedim belki bana vermezler şaşırdım şansımı deneyim bakalım - biraz zaman geçsin dene bir daha bence istersen tabi dostum tamam
        Forumda cevap veremezsem lütfen bana mail atın bazen konuları takip edemiyorum.
        Teşekkür ederim
        Mailimi İsteğin Lütfen.
        Yaş 33
        Mersin
        Bekar
        Memur

Us Turist Vize
        Canada Turist Vize

http://abd-turk.com

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse