Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kanada Vizesi ?

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Evet yazın güzel çok bir kaç videosunu izledim …Yaşam nasıl Gazi Peki
    Genel bir yazı yazabilirmisin boş bir zamanda
    teşekkürler
    Forumda cevap veremezsem lütfen bana mail atın bazen konuları takip edemiyorum.
    Teşekkür ederim
    Mailimi İsteğin Lütfen.
    Yaş 33
    Mersin
    Bekar
    Memur

Us Turist Vize
    Canada Turist Vize

http://abd-turk.com

Yorum

...bir ulkede 6 ay yasamakla kimse o ulke hakkinda karar veremez,tabiki bazi gozle gorunun seyler icin karar verilebilinir, mesela sokaklari cok kirlidir,evsizleri coktur,insanlari karsilarindakilere saygisizdir gibi misaller.o ulke icin bir seyler yazalim diyorsak uzerinde bir hayli yasamak, calismak orda kazanip orda harcadiktan sonra bak iste burasi boyle diyebiliriz.
      ...kanadanin amerika sinirlarina yakin sehirleri guzeldir,ama yukarlardaki soguk bolgelerde sehirler ve yasam naslidir,bilmek zordur.Ben kendim torontoda 6 gun kaldim,kismetse mayis ayindada 6 gun kalmak uzere vancouver sehrine gidecegim.gordugum kadariyla toronta cok temiz bir sehirdi, insanlarida konuskan ve cana yakinlar,sehir merkezinde gok delenler yukseliyordu,tabiki kimseye arkadas sen ne kadar maas aliyorsun aldigin maasla rahat rahat gecinebiliyormusun diye sorma firsatim olmadi.
      ...nerde olursa olsun elinizde cok degerli iyi para kazanan bir mesleginiz yoksa,yasaminizda vasat olur,tabiki evde iki kisi calisirsa durum degisebilir.Kanada da amerika ve australya gibi multi culturel cok kulturlu etnik yapiya sahip bir ulke,bir yerde cicekleri sulayan bir belediye iscisine yol sordum,adam anlatana kadar ter icinde kaldi,cunku hic ingilizcesi yok gibiydi, buna ragmen,kendine is bulmus calisiyordu.
      GOD SAVE THE QUEEN

Yorum

Teşekkürler Altan abi … Şuan Avusturalyada yazı yaşıyorsunuz değilmi çok sıcakmı ? Bazen yangın haberleri görüyorum .
        Teşekkür ederim
        Mailimi İsteğin Lütfen.
        Yaş 33
        Mersin
        Bekar
        Memur

Us Turist Vize
        Canada Turist Vize

Yorum

Bir denizcinin hatıralarını okumuştum bir yerlerde.Kanada'nın batı kıyıları için dünyanın en güzel kıyıları diye bahsediyordu.Ben de Kanada'yı henüz görmedim.Gitmek kısmet olursa önce batı kıyısını tercih edeceğim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: teacher View Post
            Bir denizcinin hatıralarını okumuştum bir yerlerde.Kanada'nın batı kıyıları için dünyanın en güzel kıyıları diye bahsediyordu.Ben de Kanada'yı henüz görmedim.Gitmek kısmet olursa önce batı kıyısını tercih edeceğim.
            İşallah Hocam bende çok merak ediyorum …Bide canada doları şuan gerçekten iyi 2100 falan yanı...
            Teşekkür ederim
            Mailimi İsteğin Lütfen.
            Yaş 33
            Mersin
            Bekar
            Memur

Us Turist Vize
            Canada Turist Vize

Yorum

Merhaba Serkan, buyuk ihtimal ile Amerika daki Canada konsoloslugu geldiginiz ulkeden muracat ediniz cevabini verir eger Amerika dan vize basvurusu yaparsaniz. Benim tavsiyem geldiginiz ulkeden isteyin vizeyi.

Yorum

SARP Selam evet bende burda yapacağım gitmeden önce işallah alırım …
                Saygılar Teşekkürler.
                Teşekkür ederim
                Mailimi İsteğin Lütfen.
                Yaş 33
                Mersin
                Bekar
                Memur

Us Turist Vize
                Canada Turist Vize

Yorum

Altan abi bu benim yurt dışında yaşadığım ilk ülke değil daha öncede ingilteredeydim bu arada avrupada başka şehirkerdede bulundum bu yüzden kıyaslama yapabilecek durumda olduğumu düşünüyorum.Ayrıca ben şuan doğu eyaletlerinde nerdeyse tamamının kanadalı olduğu bir bölgede yaşamaktayım bu yüzden daha derin bir bakış kazandığımı düşünüyorum.Lakin sizden gelen değerli bilgilere de saygı duyuyorum.
                  Do not go gentle into that good night,
                  Old age should burn and rave at close of day;
                  Rage, rage against the dying of the light.

Yorum

...2012 yilinda kanadaya gitmistim, o zaman vize sormuyorlardi,tabiki bazi devletler icin,bu gun netten bir baktim, onlarda amerikanin esta si gibi eTA cikariyorlar bu yilin mart ayindan itibaren,bazi devlet pasaportlari icin 7 kanada dolari karsiliginda eta kapsaminda on-line vise alinacak,diger devlet pasaportlari ile turistik gezi yapmak isteyenlerden galiba 75 ile 150 dolar arasi vize ucreti alinacak,bu e ta usa yi de kapsamina aliyor.yukardaki yazimdada kimseyi kastetmedim,sehirlerin bir gorunusleri vardir,yollardan binalardan koprulerden gok delenlerden nehirlerinden taninir,ama sokakta yasiyan insanlari tanimak cok zordur.bazen kendi insanimizi tanimakda bile gucluk cekiyoruz,nadir olarak turkiyeye giderim, her sefrindede sudan cikmis baliga donerim.
                    GOD SAVE THE QUEEN

Yorum

Kanada'nin Fransiz asillilari son derece saygisiz, kaba tiplerdir.. RV parklarda Amerikalilar onlarin park ettigi noktalardan uzakta kalmaya calisir ki ben de bizzat cok sahit oldum.
                      Fethiye Temiz

"Bilgiye ihtiyacin olan zamanlari dusun, bilgini paylas"

Lutfen herkese saygili olunuz, hakaretamiz yazilar forumdan banlanmaniza neden olur.

"SORULARINIZI LUTFEN FORUMDA SORUNUZ, OZEL DANISMANLIK YAPMIYORUM"

Yorum

Orjinal yazı sahibi: GentleDoe View Post
                        Kanada'nin Fransiz asillilari son derece saygisiz, kaba tiplerdir.. RV parklarda Amerikalilar onlarin park ettigi noktalardan uzakta kalmaya calisir ki ben de bizzat cok sahit oldum.
                        bende bir kac kisiden duymustum,gercek fransada yasiyan fransizlar bile ingilizce bildikleri halde turistlere pek ingilizce ile yardim etmek istemezlermis..canada ninottawa sehrinide cok gormek istiyordum ama yari fransiz yari ingilizce olunca pek hosuma gitmedi ve gitmekten caydim.
                        GOD SAVE THE QUEEN

Yorum

Fransızlar biraz öyle evet sormak cevap almak çok zor … Ben kimseye kendimi küçük düşürtmem kendilerini bir şey sanıyorlar !!!
                          Altan abi evet bize vize ücreti sanırım 160 can doları bakmadım ama sanırım oyle ...
                          Teşekkür ederim
                          Mailimi İsteğin Lütfen.
                          Yaş 33
                          Mersin
                          Bekar
                          Memur

Us Turist Vize
                          Canada Turist Vize

Yorum

Bugun vize için aracı kuruma mail attım online yapıp sonra belgeleri onlara göndereceğim Sonrada kısmetse F1 var ama biraz kafam karışık :/
                            Bakalım...
                            Teşekkür ederim
                            Mailimi İsteğin Lütfen.
                            Yaş 33
                            Mersin
                            Bekar
                            Memur

Us Turist Vize
                            Canada Turist Vize

Yorum

Mail geldi Başvurunuzu Online yapın diyor kabul edilirse bize belgelerle ve Pasaportu gönderin deniyor.
                              Teşekkür ederim
                              Mailimi İsteğin Lütfen.
                              Yaş 33
                              Mersin
                              Bekar
                              Memur

Us Turist Vize
                              Canada Turist Vize

Yorum

cic sitesinden son ana kana geldim ama vize ücreti 100 dolar çıkıyor anlam veremedim yanı ben çoklu giriş çıkışlı alacağım neden 100 dolar verdi 150 dolar vermesi gerekirdi. :/ bir daha deneyeceğim Yarın
                                Teşekkür ederim
                                Mailimi İsteğin Lütfen.
                                Yaş 33
                                Mersin
                                Bekar
                                Memur

Us Turist Vize
                                Canada Turist Vize

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse