Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kanada Vizesi ?

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Bugün tekrar denedim ama hala son aşamaya gelince yapamıyorum ;( olmuyor

Bugün vsf mail attım arkadaşlar gerekli belgeler nedir dedim cevap geldi

Artık Ankara'daki büroya gitmem gerekiyor başka çarem yok oradaki bürodan yapacağım vize başvurusunu ???
    Forumda cevap veremezsem lütfen bana mail atın bazen konuları takip edemiyorum.
    Teşekkür ederim
    Mailimi İsteğin Lütfen.
    Yaş 33
    Mersin
    Bekar
    Memur

Us Turist Vize
    Canada Turist Vize

http://abd-turk.com

Yorum

Yalnız kanadada fransız nüfusu new brunswick (fredericton şehri ağırlıklı) ve quebec eyaletlerindedir bunun dışında bi sıkıntı çekeceğinizi sanmıyorum gerçi bu eyaletlerde de sıkıntısız dolaşabilirsiniz çünkü genellikle 2 dilide akıcı konuşur fransız kökenli kanadalılar ancak dediğiniz gibi kabalıklarıyla alakalı şeylerde ne yazık ki doğru.
      Do not go gentle into that good night,
      Old age should burn and rave at close of day;
      Rage, rage against the dying of the light.

Yorum

Bu arada kolay gelsin Serkanist vize işlemleri cidden çok çileli geçiyor umarım sorunsuz ve hızlı bişekilde halledersin.

Yorum

Gazi almak istiyorum bakalım yazın yine Amerikaya gittiğimde bir yolunu bulursam ziyaret etmek istediğim için şimdiden almak istedim verirlerse iyi olur vermezlerse önümüze bakarız…

Ama canımı sıkan online yaptım son aşamada bana 100 dolar çıkarıyor vize parasını oysa çoklu giriş çıkışlı 150 olması lazım o yüzden yapamdım Ankaraya gideceğim Bakalım…

İnsan bide bu vize işlemleri için uğraşıyor ya oda kötü ama insanlarıda anlıyorum bize vize koymalarını yani Adamların kanunları var bizdeki gibi öüne gelen giremiyor ülkeye ve hemende vatadanş yapılmıyor …

Eğer bir gün Gelişmiş bir ülkenin vatandaşlığını alırsam söz veriyorum çıkıcam vatandaşlıktan bunu kendime söz verdim …

Saygılar

Gazi Arkadaşım Sana mail attım Teşekkürler.
          Last edited by Serkanist; 24-03-2016, 11:58. Reason: Cevap
          Teşekkür ederim
          Mailimi İsteğin Lütfen.
          Yaş 33
          Mersin
          Bekar
          Memur

Us Turist Vize
          Canada Turist Vize

Yorum

Dediklerine katılıyorum başka ülkelerin pasaportuna sahip insanlar elini kolunu sallayarak gelirken biz aylar öncesinden planlama yapmak zorundayız ancak sistemi sistem yapanda budur öbürtürlü karşılaşacakları sıkıntılar düşünülünce hak veriyo insan.Bu arada @Serkanist sana mesaj atmaya çalıştım ancak ulaşıp ulaşmadığından emin değilim bu konularda biraz cahilim .
            Last edited by Gazi; 24-03-2016, 22:18.

Yorum

....bir zamanlar uye oldugum usa-turk gibi bir kanada siteside vardi,hala var,burda ismini vermek istemiyorum,orda fethiye ve mine hanim gibi degerli bilgiler veren sorulara yanitlar veren bir bey vardi,kanada hakkinda bilgi almak isteyenler bu siteyi netten bulurlarsa bircok bilgilere kisa zamanda sahip olurlar.bir aksilik cikmazsa bende 13 mayisda bir haftalik icin vancouver sehrine gidecegim,ordanda ya hawaii yada seattle a gececegim
              GOD SAVE THE QUEEN

Yorum

Verin ismini Altan bey o reklama girmez
                Fethiye Temiz

"Bilgiye ihtiyacin olan zamanlari dusun, bilgini paylas"

Lutfen herkese saygili olunuz, hakaretamiz yazilar forumdan banlanmaniza neden olur.

"SORULARINIZI LUTFEN FORUMDA SORUNUZ, OZEL DANISMANLIK YAPMIYORUM"

Yorum

sitenin adi ( bizvekanada) kanadaya ilgi duyan arkadaslar icin her turlu bilgi bulunmaktadir.
                  GOD SAVE THE QUEEN

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gazi View Post
                    Dediklerine katılıyorum başka ülkelerin pasaportuna sahip insanlar elini kolunu sallayarak gelirken biz aylar öncesinden planlama yapmak zorundayız ancak sistemi sistem yapanda budur öbürtürlü karşılaşacakları sıkıntılar düşünülünce hak veriyo insan.Bu arada @Serkanist sana mesaj atmaya çalıştım ancak ulaşıp ulaşmadığından emin değilim bu konularda biraz cahilim .
                    Aldım arkdaşım cevap yazdım mailimi bıraktım sana cevap bekliyorum

Teşekkürler
                    Teşekkür ederim
                    Mailimi İsteğin Lütfen.
                    Yaş 33
                    Mersin
                    Bekar
                    Memur

Us Turist Vize
                    Canada Turist Vize

Yorum

Serkan vize ücreti doğru. Bende 100 dolar ödedim ve multi vize.

Yorum

öylemi bende sonuna geldim baktım 100 dolar dedi online ödeyebiliyorsun kredi kartıyla değilmi … ?

o zaman tamam bende oyle yapacağım .

yazıcıdan çıkarıp belgerlerimi ekleyip vsf gönderceğim.
                        Teşekkür ederim
                        Mailimi İsteğin Lütfen.
                        Yaş 33
                        Mersin
                        Bekar
                        Memur

Us Turist Vize
                        Canada Turist Vize

Yorum

Öncelikle merhaba bu ayın ortasına doğru ef ile kanada öğrenci vizesine basvuracağım.Sizden ricam kanada vizesini alırken konsolosluğa hangi belgeleri sundunuz bunu yazmanız.Mesela bankada nekadar mevla gösterdiniz ? Veya tapu ruhsat gösterdiniz mi ? Suan belge toparlama sürecimi bitirmek üzereyim yardımlarınızı bekliyorum.

Yorum

http://www.vfsglobal.ca/canada/turke...ish/index.html
                            Teşekkür ederim
                            Mailimi İsteğin Lütfen.
                            Yaş 33
                            Mersin
                            Bekar
                            Memur

Us Turist Vize
                            Canada Turist Vize

Yorum

Konsolosluga sunulacak belgelerin listesini danısmanlık sirketi söyledi ancak miktar kısmını çözemedim.Yani siz vizeyi alırken bankada nekadar gösterdiniz bunun yanında ruhsat veya tapu gösterdiniz mi ?

Yorum

ben almadım dostum daha…miktar derken paramı. banka dökümü yeterli sanırım .
                                Teşekkür ederim
                                Mailimi İsteğin Lütfen.
                                Yaş 33
                                Mersin
                                Bekar
                                Memur

Us Turist Vize
                                Canada Turist Vize

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse