Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kanada Vizesi ?

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Kanada Vizesi ?

Arkdaşlar Merhaba daha önce kanada vizesine başvuran oldumu şuan sanırım online yapıyorlar bu işlemi. ???
    Forumda cevap veremezsem lütfen bana mail atın bazen konuları takip edemiyorum.
    Teşekkür ederim
    Mailimi İsteğin Lütfen.
    Yaş 33
    Mersin
    Bekar
    Memur

Us Turist Vize
    Canada Turist Vize

http://abd-turk.com

Rota Kanada mı oldu?

Yorum

Serkanist ben geçen ay online olarak vaşvuru yaptım. Neyi merak ediyorsun?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: teacher View Post
        Rota Kanada mı oldu?
        Hocam yok olurmu oyle şey ama canada dolarının kurunu görünce hani gitmek isteği geliyor dolar malum ne yazıkki…

Şimdi biliyorsunuz kendi başımıza ayakkta durmak zorundayız hani o yüzden bende okulu işle beraber götürmek zorundayım çok fazla Usa para harcama yapamam…

Dün bir tanıdığımla konuştum aklımda işle alakalı sorular vardı en az 1000 dolar bir yerlerden elime geçermi diye hani oda sağolsun yaparız dedi buluruz dedi…

Bende şimdi çalışmalarımı bu yönde götürüyorum yani iş ve okul ve imkanlar planlarımı iyi yapmalıyımki yarın orda sorun çıkmasın

Kanadaya gelince çok merak ediyorum aslında orayı o yüzden bir baktım vize işine soyle onlarda 10 yıllık veriyorlarmış aklımda geldi başvurmak hani…Yok usa gidince ordan almak daha belki kolay ama yinede düşündüm belki burdan da başvurabilirim diye o yüzden yapan kişilerden bilgi almak istedim olay buydu…

Teşekkür ederim ilginize sizde durumlar nedir nerdesiniz şuan???

Saygılarımla...
        Teşekkür ederim
        Mailimi İsteğin Lütfen.
        Yaş 33
        Mersin
        Bekar
        Memur

Us Turist Vize
        Canada Turist Vize

Yorum

Orjinal yazı sahibi: vedat_ist View Post
          Serkanist ben geçen ay online olarak vaşvuru yaptım. Neyi merak ediyorsun?
          Vedat teşekkür ederim online sanırım yanı hiç gitmiyoruz bildiğim kadarıyla elçiliğe ???

http://www.cic.gc.ca/english/visit/index.asp

Sanırım şu adresten …

Biraz açıklarsan süreci sana zahmet

Çok memnun olurum bu arada aldınmı Vizeyi ..

Saygılarımla.
          Teşekkür ederim
          Mailimi İsteğin Lütfen.
          Yaş 33
          Mersin
          Bekar
          Memur

Us Turist Vize
          Canada Turist Vize

Yorum

Evet online formu doldurup yolluyorsun. 2-3 gün sonra ( bana bu sürede geldi) onaylanırsa maile pasaportunu göndermeni isteyen bir mail geliyor. Yetkili acente VFS üzerinden pasaportunu gönderiyorsun ve yine vfs den alıyorsun. İstanbul da harbiyede vfs kanada ofisi. Evet pasaport süreci kadar veriyorlarmış genelde.

Yorum

Bende yardımcı olmaya çalışabilirim başka soruların olursa.
              Do not go gentle into that good night,
              Old age should burn and rave at close of day;
              Rage, rage against the dying of the light.

Yorum

Vedat öncelikle teşkkür ederim ben VFS yi kullanmadan yapamıyorum sanırım ??? Onu ben özel zannetmiştim o yüzden …Ben tabi Mersinde olduğum için burdan yapacağım …

Dediğim adresten deneyim yapmaya çalışacağım biraz uğraştırır ama yaparım Usa vizesinide kendi başıma yapmıştım bakalım…

Çok sıkışırsam sorarım…

Gazi ben bir deneyeceğim sanırım yapabilirim yapamazsam artık sizlere sorarım arkadaşlar …

Sen Canadamısın bende şimdi bir canada videosu izledim Yazın çok güzel görünüyor kışın tabi farklı eğer ordaysan sende bazı yaşam hakkında paylaşımda bulunabilirmisin..

Teşekkür ederim Arkadaşlarım …
                Teşekkür ederim
                Mailimi İsteğin Lütfen.
                Yaş 33
                Mersin
                Bekar
                Memur

Us Turist Vize
                Canada Turist Vize

Yorum

Serkan Mersin de olman sadece biraz fazla para vermeni etkiler. Formu doldurup yolladıktan sonra okey gelirse vfs ye kargo ile yollarsın pasaportu ve sana kargo ile geri gelir sanırım tek yön 35 tl idi kargo fiyatı. Ben İstanbul da olduğum için elden verip elden aldım pasaportları. Bu arada vfs de yaklaşık 60 tl işlem ücreti alıyor sadece pasaportu yollamak için

Yorum

Vedat anladım şirket kurumsal aracı sanırım.
                    Bakalım yapmak istiyordum şu önümde Abd var yakında eğitim için olmazsa elimde bulunması bakımından vizeye başvurmak isterim.
                    Çok teşekkür ederim yapmaya çalışacağım Vedat olmazsa artık bir daha yazarım..

Sen ne zaman gidiyorsun gittin geldinmi ?
                    Teşekkür ederim
                    Mailimi İsteğin Lütfen.
                    Yaş 33
                    Mersin
                    Bekar
                    Memur

Us Turist Vize
                    Canada Turist Vize

Yorum

Serkan ben kısmetse 22 şubatta ABD ye gidicem oradan Kanadaya geçicem.

Yorum

Anladım Vedat Bende işte dil eğitimi için bir planım vardı onu gerçekleştirmeye çalışıyorum ama şu bir yıldır doların bu denli artması beni çok yıprattı gerçekten bir iş ayarladım gibi kısmetse bende mayıs gibi düşünüyorum ama kanadayı merak ettiğim için onuda almak istedim tabi verirlerse bakalım belki orda başvururum.

Sen seyahat amacın ne peki ?
                        Teşekkür ederim
                        Mailimi İsteğin Lütfen.
                        Yaş 33
                        Mersin
                        Bekar
                        Memur

Us Turist Vize
                        Canada Turist Vize

Yorum

Eğer diğer usa,uk gibi ülkelerden vizeniz varsa çok daha kolay herşey ben şahsen 6 günde 5yıl vize aldım.Onun dışında cidden yaz ayları harika geçiyor kış haylarınında kendine has bir güzelliği var ama biraz yorucu oluyor ben şahsen yaza doğru gitmenizi tavsiye ederim.

Yorum

Evet Usa vizem var birkaç defada avrupaya gittim …Bakalım düşünüyorum Yakın zamanda usa gidebilirim ordan gezmek için gitmek istiyorum gerçekten merak ediyorum güzel görünüyor ülke doğal olarak…
                            Gazi sen ne zaman gittin ?
                            Teşekkürler
                            Teşekkür ederim
                            Mailimi İsteğin Lütfen.
                            Yaş 33
                            Mersin
                            Bekar
                            Memur

Us Turist Vize
                            Canada Turist Vize

Yorum

Dediğim gibi cidden pişman olucağını sanmıyourum ziyaret edersen.Benim bu 6. ayım burada fakat ben biraz büyük şehirlere uzaktayım.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              İşleniyor...
                              X