Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İngilizce ogrenıyorum

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• İngilizce ogrenıyorum

Arkadaşlar daha 20 yasındayım ilerideki amerika hayalim için ingilizce ogrenmeye basladım. Busuu premıum uyelik aldım yanına ek olarak dualingo ilede ilerliyecem sizce yeterli olurmu ?

Bende uygulamalardan öğrenmeye çalışıyorum. Düzenli olarak çalışınca ilerleme oluyor fakat bu şekilde belli bir seviyede kalırsınız. İngilizce öğrenmek için konuşmak lazım.

Yorum

Ana parçaları kelimeleri oğrendikten sonra zaten konuşma gelir diye dusunuyorum

Yorum

Çok ciddiyim bu tür uygulamaları denedim her gün hayatımın içindeydi tenefüslerde otobüsde gece yatarken vb.. çok iyi geldi fakat bir süre sonra zorlanıyor insan kesinlikle grammar ve kelime kitapları almasınız bunları öğrenip uygulamayla'da pekiştirmelisiniz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: XeenCasper View Post
          Ana parçaları kelimeleri oğrendikten sonra zaten konuşma gelir diye dusunuyorum
          usalearns.org tavsiye ederim İngilizce öğrenirken Usa hakkında da biraz bilgi almış olursun haklar, sorumluluklar ve işlemlerin nasıl yapılabileceği gibi bir süre pratik yapıp konuşulanları anlayabildiğin zaman online konuşma kursları var onları kullanabilirsiniz ben kullandım ve fayda veriyor grammer konusunda da yardımcı oluyor ama en azından belirli seviye şart
          Â*

Yorum

Ingilizce nankor bir dil gercekten konusulmayinca hemen kusuyor . Teori disinda pratikte yapmak lazim surekli . Dil konustukca gelisiyor. Film izlemek haber dinlemek radyo dinlemekte grammer ve telefavuzu da gelistiriyor.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
            İşleniyor...
            X