Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Why do you need a job? cevire bilecek varmı

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Why do you need a job? cevire bilecek varmı

Why do you need a job?

1). Scan the profiles. Who is in high school? Who is in coolege? who is a new parent?

2). These people need jobs. Read about their schedules, experience, and why they need a job.

A): Eddie Chen

I am 16 now, and my parents don't give me an allowance anymore. I want to earn some money because
    I like to go out with my friends on the weekend. I go to school at 8:00 and get home around 4:30.
    My parents own a restaurant, so I know a little about restaurant work

B): Julia Brown

I study French and want to be a teacher someday. I have classes alt day on Monday, Tuesday, and Thursday,
    and on Wednesday and Friday afternoons. I usually study on weekends. I need a job because college is really
    expensive! I don't have any experience, but I am a fast learner.

C): Denise Parker

My husband is an accountant and makes good money, but we don't save very much. We live in a small apartment,
    and we have a new baby. We want to
    save money to buy a house. I take care of the baby, so I need a job I can do at home. I can type well, and I have
    a new computer.
    Last edited by yapay-zeka; 23-10-2014, 23:11.
    ABD'nin En Iyi Universiteleri | Top 10
    İşte ABD’nin Bedava Üniversiteleri

1-profilleri inceleyin, kim lisede kim kolejde ve kim yeni anne-baba belirtin
    2-neden ise ihtiyaci olduklarini aciklayin?

eddie liseye gidiyor 16 yasinda ve haftasonlari arkadaslariyla disariya cikmak icin paraya ihtiyaci var. Bu yuzden is bulmak istiyor,

julia koleje gidiyor, haftaici hergun ogleden sonra okula gidiyor, kolej ucreti pahali oldugu icin haftasonlari calismak istiyor. is tecrubesi yokmus ama cabuk ogreneceginden bahsediyor

denisenin esi muhasebeci iyi kazaniyor ama fazla birikim yapamiyorlar, yeni bir ev alma planlari var. yeni bebekleri olmus, bu yuzden evden calisabilecegi bir is ariyor, hizli klavye kullanabiliyor ve yeni bir bilgisayari varmis.

bunu nereden buldunuz hocam odev mi?

Yorum

ingilizceye gitdiğim kursun kitabında vardı hoca dersde işleyecek bende önceden hazırlık yapayım dedim ödev değil
      teşekkürler paylaşım için

Yorum

Kurs nasıl gidiyor hocam
        Last edited by sysreqpro; 17-11-2014, 06:35.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sysreqpro View Post
          Kurs nasıl gidiyor hocam
          normal gidiyor

Yorum

Businesswork iniz varken businessevent a neden ihtiyac var?

Businessevent in businesswork e gore ektsra avantajlari nelerdir?

Yorum

YAPAY ZEKAAAA.....

Vallahi size kızdım. Gayet güzel ve açıklayıcı paylaşımlar yaparken herkesin merak ettiği bir konuda size soru sorulmuşken " Normal gidiyor" diye kestirip atmanız beni üzdü.

Ne demek normal gidiyor?????? Normal nedir????? Hangi okula gidiyorsunuz ki normal????? Ne kadar zaman da ne kadar öğrenmek normal????? Anlayan beri gelsin. Beri gelsin de anlatsın anlayalım..........

Olmadı yakışmadı.......

Yorum

valla çok rahat hemen hepsini anladım ama ,ne yazık ki cevaplayacak kadar vaktim yok..beni affet )

Yorum

Eee Allah herkese sizdeki yüksek ultra zekayı vermiyor. Ben anlamadım şahsen??????

Yorum

merhaba siteye yeni katıldım Türkiye'de ebeyim devlet memuruyum ,Amerika da yaşamak istiyoruz ailece araştırırken bu siteyi buldum

Yorum

merhaba siteye yeni katıldım Türkiye'de ebeyim devlet memuruyum,17 yıllık iş tecrübem var,onkoloji,ortopedi hemşireliği,aile hekimliği hemşireliği,sağlık ocağı ve sağlık evi evi ebeliği yaptım,halem toplum sağlığı merkezinde ebe olarak görev yapıyorum ,Amerika da yaşamak istiyoruz ailece. araştırırken bu siteyi buldum,green kartamı başvursam,hemşire olarak bir firmayla mı anlaşsam derken forumdaki yazıları gördüm,nereye yerleşmek yani hangi eyalet daha iyidir,eşim öğretmen oda devlet memuru,11,3,3 yaşlarında toplam 3 erkek çocuğumuz var.cevap veren olursa memnun olurum ,sizler nelerle karşılaştınız ilk gittiğinizde,hangi aşamalardan geçtiniz hiç bir tanıdığı olmadan tek başına giden varmı aranızda..hangi kurumdan destek aldınız?

Yorum

Selena herkesin hikayesi degisik. Kimse olmadan gelinirmi evet gelinir ama ilk zamanda yol gosterecek birileri olmayinca cok zorlanirsiniz. Meslekleriniz ne yazikki burda gecerli degil. Ebe olarak calisabilmek icin okul bitirmeniz gerekecek burda. Esinizin ogretmen olmasida burda ise yaramayacaktir cunki ogretmenlik icinde burdan sertifika isterler.
                        En onemlisi cok iyi lisan bilmek sanirim. Cunki buraya geldiginde herhangi bir mucize olup sakir sakir ingilizce ile uyanmiyorsunuz ve derdini anlatamayan adama kimsede is vermiyor. Uc cocukla gelirken yaninizda ciddi bir birikimle gelmelisiniz. Arti tabii gelmek ayri bir konu yasamak ve calismak baska konu cunki burda yasamak ve calismak icin izinleriniz vizeniz olmasi lazim..Yani greencartiniz olmali. Buda sizin durumunuzda ancak lottarye katilarak sansiniza cikarsa olabilecek birsey. katilmak bedava ama her sene eylul sonu ekim basinda kisa bir sure aciliyor. Online olarak basvuruluyor.Esiniz ve siz ayri ayri basvurarak sansinizi arttirabilirsiniz (eger 2016 da turkiye hala bu piyango cekilisine dahilse)Umarim fikir verebilmisimdir.

Yorum

Selamlar

Hicbir tanidigi olmadan giden biri olarak maalesef cekiliste cikmak ABD'de basarili olmak icin yeterli degil.
                          Oncelikle cocuklarinizin gelecegini kurtmak istemenizi anliyorum.

Mine Hanim'inda bahsettigi gibi bu isler dusundugunuz kadar kolay degil ve 1970lerdeki gocmenlik gibi degil.

Acizane devlet memuru olarak emekli olduktan sonra gelmenizi oneririm.

ABD icin memurlugu birakmaya degmez. Burada size ebelik yaptirmazlar. Bu sekilde gelirseniz esiniz pizza dagitimi construction yani tadilat , jcashier kasiyer ya da pompacilik gibi falan gibi islerden baksa is bulamaz

Biraz sabredin emekli olacak duruma gelin sonra basvurun cekilise...

Acik sozlulugumu bagislayin maalesef cok aci gercekler.

Yorum

Neden bir işe ihtiyacın var?

1). Profilleri incele. Kim lisede okuyor? Kim üniversitede okuyor? Kim yeni bir ebeveyn?

2). Bu insanların işe ihtiyacı var. Programlarını, deneyimlerini ve neden bir işe ihtiyaç duyduklarını oku.

A): Eddie Chen

Ben henüz 16 yaşındayım, ve ailem bana daha fazla ödenek sağlamayacak. Biraz para kazanmak istiyorum çünkü haftasonları arkadaşlarım ile dışarıya çıkmayı seviyorum. Saat 8:00 da okula gidiyorum ve 4:30 da eve dönüyorum. Ailem bir restoranta sahip, bu yüzden restorant çalışması hakkında biraz bilgi sahibiyim.

B): Julia Brown
                            Fransızca çalışıyorum ve bir gün (veya ileride) öğretmen olmak istiyorum. ("I have classes alt day" derken pek anlamadım. Yanlış yazılmış olabileceğini düşünüyorum ve alt'ı all sayıyorum.) Pazartesi, Salı ve Perşembe tüm gün ders alıyorum. Çarşamba ve Cuma da öğleden sonraları. Genellikle haftasonları çalışıyorum. Bir işe ihtiyacım var çünkü üniversite gerçekten pahalı! Hiçbir deneyime sahip değilim, fakat hızlı öğrenen bir insanım.

C): Denise Parker
                            Kocam bir muhasebeci ve iyi para kazanıyor, ama biz çok fazla birikim yapamıyoruz. Küçük bir dairede yaşıyoruz ve yeni bir bebeğimiz var. Yeni bir ev almak için para biriktirmemiz gerek. Bebekle ilgileniyorum, bu yüzden evde yapabileceğim bir işe ihtiyacım var. Hızlı yazı yazabiliyorum ve yeni bir bilgisayara sahibim.

Direkt metini çevirmeye çalıştım ve hiçbir yerden yardım almadım. Bu yüzden hata yaptıysam özür diliyorum hepinizden.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                            İşleniyor...
                            X