Sayfa 53/61 İlkİlk ... 3435152535455 ... SonSon
607 sonuçtan 521 ile 530 arası

Konu: K1 Nişanlı Vizesi Serüveni (16 Nisan 2014)

Arkadaşlar randevular açılınca yazarmısınız hemen tükeniyor galiba bir türlü açık denk gelmiyorum

Alıntı Ckenkes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar randevular açılınca yazarmısınız hemen tükeniyor galiba bir türlü açık denk gelmiyorum
    merhaba, bir arkadaşımız konu açarak paylaşmıştı. bilgisayarınıza firefox tarayıcı indirin. ona ek olarak da check 4 change uygulamasını indirin. onu kurup kullanırsanız herhangi bir değişiklikte haberdar olacaksınız.

kasımdan beri takip ettiğim kadarıyla kasım ayının 2sinde, aralık ayının 1inde ocak ayının da 4ünde randevular açıldı. böyle devam eder mi bilemiyorum fakat ayın ilk haftası özellikle dikkatli olmakta yarar var. bugün saat tam 10'da açıldı fakat daha önceleri akşam üzeri açıldığını öğrenmiştim. yani saat konusunda bir yorum yapamayacağım.

bunun dışında iptal edilen randevular da oluyor. onun için devamlı olarak bilgisayarınızda yukarıda söylediğim programı çalıştırmanızı tavsiye ederim.

şimdiden tebrik ederim. umarım hakkınızda hayırlısı olur.

Arkadaşlar birşey sormak istiyorum büyük ıhtımal Fetihe hanım cevap yazar 3 gün önce çalışma izni için parmak izi ve foto çektiler 3 dakikada gittim çıktım şimdi anladığım kadarıyla bekleyecem onların posta ile yollamasını ama iş bulmam lazım sonra Türkiye gitmem lazım artık green kart görüşmesi ne zaman olucak nasıl işliyor kafam karıştı vizit yapmak için dilekçe(form) vermiştim ama green kart beklesem mi bilmiyorum ne kadar zaman alır SgN almak advans parolasını beklemek ne kadar sürüyor ?
    Konu Soleter tarafından (07-01-2017 Saat 06:35 ) değiştirilmiştir. Sebep: Eksik düzeltim

Senior Member GentleDoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Oregon, USA

Bulundugunuz yerin immigration ofisinin yogunluguna bagli, onlari almadan cikarsaniz Turkiye'de beklersiniz, tekrar giremezsiniz.
    Fethiye Temiz

"Bilgiye ihtiyacin olan zamanlari dusun, bilgini paylas"

Lutfen herkese saygili olunuz, hakaretamiz yazilar forumdan banlanmaniza neden olur.

"SORULARINIZI LUTFEN FORUMDA SORUNUZ, OZEL DANISMANLIK YAPMIYORUM"

Alıntı GentleDoe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bulundugunuz yerin immigration ofisinin yogunluguna bagli, onlari almadan cikarsaniz Turkiye'de beklersiniz, tekrar giremezsiniz.
    Abla sence karti mi bekleyeyim yoksa visit yapayim mi bu Evraklar gelince aslinda bosanmayi bile dusunuyorum ..

Yer
    Oregon, USA

Bosandiginizda zaten islemler durur, daha isin basindasiniz, donmek istiyorsaniz donun o zaman ama madem bosanmayi dusunuyorsunuz bosanip oyle donun. Umarim bu arada evliligi konsolosluga bildirmemissinizdir. Su anda cikarsaniz tekrar giremezsiniz.
    Fethiye Temiz

Lutfen herkese saygili olunuz, hakaretamiz yazilar forumdan banlanmaniza neden olur.

Alıntı GentleDoe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bosandiginizda zaten islemler durur, daha isin basindasiniz, donmek istiyorsaniz donun o zaman ama madem bosanmayi dusunuyorsunuz bosanip oyle donun. Umarim bu arada evliligi konsolosluga bildirmemissinizdir. Su anda cikarsaniz tekrar giremezsiniz.
    Konsolosluga bildirmedim tabiki ama darlaniyorum yapamiyorum 5 ay oldu inan abla saglikli bir tarafi yok biraz calistim kursa gittim kafayi dagitayim diye ama surekli bir is bulmam lazim bu evraklar gelecekte Ben is bulucamda gorusmeye gun vereceklerde Karti alicamda heygidi gunler diyorum artik cok mantikli davranmam lazim burda bir abi ayni sekilde gelmis buraya diyor yuzdun yuzdun kuyruguna geldin PES ediyorsun sabret diyor ama daraldim stress asiri var

Yer
    Oregon, USA

Iste o yuzden ilk 2 sene cehennem gibi gecer diyoruz.. diyoruz da "siz gelmemizi istemiyorsunuz" diyorlar.. Hayatiniz hakkinda en onemli karari kendiniz verebilirsiniz.
    Fethiye Temiz

Arkadailar randevusunu iptal edecek yada mart ayına kadar gitmesede sorun olmayacak kimse varmı acaba benım acil gitmem gerekiyorçünkü randevusunu verecek arkadaşın gidiş biletini alacam eyer bu iyiliğ yapabilecek biri varsa ordada ona yardımcı olabilirim gerçekten mart ayına kadar randevu almam gerekiyor bir çocugum olacak ve ben alamıyorum Allah rızası için bir ay geç gitmek belki çok şeyi değiştirmez ama benım için hayatımı değiştirecek

Eyer randevusunu verebilecek arkadaşlar var ise bu numaradan ulaşsınlar 05342622115 gidiş biletini alacam hangi tarihte isterse

Sayfa 53/61 İlkİlk ... 3435152535455 ... SonSon