Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
K1 Nişanlı Vizesi Serüveni (16 Nisan 2014) - Sayfa 3
Sayfa 3/55 İlkİlk 123451353 ... SonSon
541 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: K1 Nişanlı Vizesi Serüveni (16 Nisan 2014)

biz 5 senedir beraberiz o yuzden bende olan herşey ondada var fotograflar falan o ayarlıyo hergun gösteriyo intent to mary letter dan onunda benımde yazmam gerekiyormuş kız arkadaşımın benden istediği 3 şey var
    1) g325 benim imzamla olan
    2)fotograf arkası benim imzamla olan
    3)intent to marry letter buda benim imzamla olan
    şimdi sizdende nufüs kayıt örneği göndermem gerektiğini öğredim
    ben bugün fotoğrafı,letterı alabilirsem nüfus kayıt örneğini bana ait olan amerika biletlerini gittiğime delil olarak ve g325 formunu bunun dışında benim imzalayıp ona yollamam gereken yada orijinalini yollamam gereken bi belge var mı? şuan ilk başvuru için belge topluyoruz legend81 ve Fethiye abla cok teşekkür ederim ilginiz için bide burdan amerikaya belge yollamak için hangi firmayı önerirsiniz.

Senior Member

Merhaba,öncelikle hayırlı olsun.Bu arada her belgenin aslını göndermeyin.Konsoloslukta görüşmede(yüz yüze)asıllarını istiyorlar.Kendinizde,nişanlınızda da bir dosya tutarsanız daha iyi olur.Mesala biletlerinizin aslını kendi dosyanızda tutup,fotokopisini gönderebilirsiniz.Kısa sürede gönlünüze göre sonuçlansın işlemleriniz.

teşekkürler verdiginiz bilgi icin o zaman sadece yazdıgım belgeleri yolluyorum extra birşeye gerek yok demi

Senior Member

Istedikleri belgeleri eksiksiz gönderiniz,fazla belge koyacaksanız(Biletler yüz yüze görüşmenin kanıtıdır,fotokopisini koyunuz,bir daha çıkartma imkanı yok biletin.Eğer konsoloslukta görmek isterlerse gösterebilesiniz.)yine gönderin.Forumda okuduğum,bir çok belge vatandaş olana kadar,bir çok kez gerekebiliyor.Bu nedenle verdiğiniz her belgenin aslı veya fotokopisi sizdeki ve nişanlınızdaki dosyada bulunması,bir çok kez işinizi halletmeniz için gerekecektir.Her ikinizde de ayrı ayrı dosya olsun faydanıza olur.Kolay gelsin.

Benden istenen evrak resimde
    diğerlerini yazmışsın benim yolladıklarımdan başka eksik bişi yok formu da düzgün doldurdun mu tamam

iyi olmak kolaydır zor olan adil olmaktır.

ingilizce çeviri yaptırmadım apostil yaptırdınmı zaten ingilizce çevirisi de oluyo bişey yapmana gerek kalmıyor.
    kaymakanlıktamı valiliktemi ne yapılıyordu sanırım hükümet konagının içinde biyerde yaptırdım.

tamamdır pazartesi apostil yaptırırım valilikten öğleden sonrada yollarım sınav haftası zaten ders çalışmaya başlarım ondan sonra
    hepinize çok teşekkür ederim valla çılgınca her konuyu okuyorum

Alıntı legend81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benden istenen evrak resimde
    diğerlerini yazmışsın benim yolladıklarımdan başka eksik bişi yok formu da düzgün doldurdun mu tamam

bendeki bu fotogrataki gibi deil ya bende nufus kayıt ornegi yazıyo onunda bugun ingilizcesini sordum yok oyle bişey dediler nüfus müdürlüğünde interneten apostile baktım o kaymakamlıkta yapılıyormuş ama siz bu belgeyi nerden aldınız? bende bu belgeyi alıp apostile yaptırayım

Senior Member GentleDoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Oregon, USA

nufus kayit ornegini umarim "arsivli" aldiniz.. cunku almaniz gereken o.
    Fethiye Temiz

"Bilgiye ihtiyacin olan zamanlari dusun, bilgini paylas"

Lutfen herkese saygili olunuz, hakaretamiz yazilar forumdan banlanmaniza neden olur.

"SORULARINIZI LUTFEN FORUMDA SORUNUZ, OZEL DANISMANLIK YAPMIYORUM"

nüfus müdürlüğünden aldım yine (doğum belgesi) yazan evraktan istiyorum dersen anlarlar sanırım. Sonrada apostil yaptır.

Sayfa 3/55 İlkİlk 123451353 ... SonSon